Sandviç - Kanepeler Paylaşılamayan Anlar Yarışması 1.Hafta

En başarılı bulduğunuz "Pınar Beyaz ile Paylaşılamayan An" hangisidir?

• Ankete Katılan
    313
  • Anket Kapalı .

Sanırım bu ara tek atabileceğim elimde tabakla yatarken :) Yinede hep takipteyim sizi. Ben oy verici ve yiyiciyim abla

Günaydınlar hanımlar,bugün hastane randevum var ona gideceğim,oradanda valideye geçeceğim,biri bulundu bugün gelecekmiş.
Perşembe geceside kuşum boncuk iyi değildi biliyorsunuz,gece yattım sese kalktım hemen,kafesin içinde yat duruyordu elme aldım hemen .
Ellerimde öldü öptüm sevdim okşadım onu,çok kötü oldum neden bu kadar bağlanıyorum bir hayvana öyle sevmek diyorlar buna işte.
Ertesi günde bir ağacın altına severek öperek gömdüm işte.
Kötüydüm çok kötüydüm.

Nediyimki abla

Günaydın ablacım geçmiş olsun

Kuşun içinde çok üzgünüm. Bir canlıya alışıyorsun ve kaybedince de insan üzülüyor haliyle.

Bir daha da almayacam dayanamıyorum sonra çok fena oluyorum .
Günaydın ablacım geçmiş olsun

Kuşun içinde çok üzgünüm. Bir canlıya alışıyorsun ve kaybedince de insan üzülüyor haliyle.
Gmaydın mavişim,aynen çocuk gibi onlarda tam alılıyorsun bir anda kaybediyorsun işte.
Ne güzelde konuşmaya başlamıştı.

Bir daha da almayacam dayanamıyorum sonra çok fena oluyorum .

Gmaydın mavişim,aynen çocuk gibi onlarda tam alılıyorsun bir anda kaybediyorsun işte.
Ne güzelde konuşmaya başlamıştı.
Anlıyorum seni. Benimde vardı geçen yıl öldü. Evde bir ses çok çabuk hasta oluyorlar. Bide muhabbet kuşları çok narin oluyor. Küsüyorlar yine hasta oluyorlar

Balıkta besledim. 2 yıl yaşadı mesela. Kapıdan geçerken anlardı hemen fanusun camına yakınlaşırdı. Yem verecegimi bilirdi tv ünitsine uzandıgım da. Ne çok akıllı oluyorlar. Artık bende almıyorum

Komşum veteriner hemen aklıma o geldi aradım oda dedi çok narinler bir anda oluyor herşey dedi.
Biraz ishal olmuş onuda kuyruğunda fark ettim sonra.
Çok tatlıydı yanından geçerken laf atardı ıslık çalmayı bile öğrenmişti.

Abla benim oglumda istemisti babasi 2tane aldi 1tanesi alisamadi öldü digerini herseye alistirdim birgun evde yokken oda ölmüş bende bidaha balik dahi almam eve

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…