Sandviç - Kanepeler Paylaşılamayan Anlar Yarışması 1.Hafta

En başarılı bulduğunuz "Pınar Beyaz ile Paylaşılamayan An" hangisidir?

• Ankete Katılan
    313
  • Anket Kapalı .
B BaykusHanim derdiniz nedir profilime gelip yorum yapma hakkını nerden buluyorsunuz acaba da fütursuzca daliyorsunuz. Önce bir üslup öğrenin siz kimseyede biseylerin dersini vermek gibi bir yetkide ve mevkide olmadığınızı hatırlatırım.
Perim hadi sen git doğum gününü kutla :KK74:

Kalbinizi kirdiysam özür dilerim, ben fazlaca duyarlı biriyim.ana sayfada denk geldi yazdım ve ihtiyaci.olan birilerine gitmesini sizde en az benim kadar istersiniz. Amacım iyiliğe hizmet etmek aç olana bir gıdım faydam olsun isterim yoksa hiçbir art niyet gozetmeyin lütfen duyarlı olun başka bir amacım yok özür dilerim

Kalbinizi kirdiysam özür dilerim, ben fazlaca duyarlı biriyim.ana sayfada denk geldi yazdım ve ihtiyaci.olan birilerine gitmesini sizde en az benim kadar istersiniz. Amacım iyiliğe hizmet etmek aç olana bir gıdım faydam olsun isterim yoksa hiçbir art niyet gozetmeyin lütfen duyarlı olun başka bir amacım yok özür dilerim
İhtiyaç dışında burası bir yarışma insanlar emek veriyor ve kazanıyor.
Bilemeyiz kimin ihtiyacı var yada yok:)
Teşekkür ederiz.

Ben detaycı ve duygusal bir insanım :KK55:

3.sofradaki yarım, açık ve muhtemelen bol şekerli çay ile 13. sofradaki salçalı ekmek beni yine gerilere götürdü.

Herkesin eline emeğine sağlık.

Bana çıkarsada 6 ihtiyacı olan aileye dağıtıcam inşallah. :KK36: Buda içimden geçen.

Duyarlılığınıza sığınarak doğru yere ulasim olsun istedim yoksa kimseyle kavgam yok yinede özrü dilerim kalbi kirdiysam. Çünkü ben çok ağlıyor ve üzülüyor, yapmak istiyor ama kalp kırıyor orta yol bulamoor

Ben detaycı ve duygusal bir insanım :KK55:

3.sofradaki yarım, açık ve muhtemelen bol şekerli çay ile 13. sofradaki salçalı ekmek beni yine gerilere götürdü.

Herkesin eline emeğine sağlık.

Bana çıkarsada 6 ihtiyacı olan aileye dağıtıcam inşallah. :KK36: Buda içimden geçen.
Canım oyların için teşekkür ederiz.:KK19:Hediye sadece katılan üyelere :KK200:

Tüh :) Yine mi gol değil. Neyse oyum inşallah işe yarar o zaman :KK200:
Sende katıl bak bu hafta sofra falan yok:)
Sadece fikir istiyoruz:)
Yani Pınar beyaz hangi anlarda yanımızda :)İş yerinde,tv karşısında,gece acıkınca,çay saatinde,piknikte :)Simit ,ekmek,pankek,cips ile birlikte doğal sunumlar yapılacak:)

X