Gebeliğe Hazırlık Paxera sonrası gebelik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

My-little-bird

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2021
1.369
3.709
31
Herkese merhaba!
Ben paxera 10 mg 3 yıldır kullanıyordum gebelik düşünmeye başlayınca, doktor kontrolünde 13 temmuzda son kez yarım doz içip bıraktım. Daha önce paxera bırakıp gebe kalan var mı? Ne kadar süre beklediniz, neler yaşadınız? Paylaşırsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler

Herkese merhaba!
Ben paxera 10 mg 3 yıldır kullanıyordum gebelik düşünmeye başlayınca, doktor kontrolünde 13 temmuzda son kez yarım doz içip bıraktım. Daha önce paxera bırakıp gebe kalan var mı? Ne kadar süre beklediniz, neler yaşadınız? Paylaşırsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler
Merhabalar, bu üç yıllık kullanımda ne gibi yan etkiler oldu. Ben üç ay kullandım. Ağizimda uyuşukluk dil hareketlerimde zorlanma yaptı. Bıraktım ama kendimi kötü hissediyorum tekrar başlayacağım. Bir de dişim kırıldı bu süreçte. Acaba ilaçla alakası varmıdır bilmiyorum. Üç yıllik kullanımdaki deneyiminizi paylaşır mısınız?

Merhabalar, bu üç yıllık kullanımda ne gibi yan etkiler oldu. Ben üç ay kullandım. Ağizimda uyuşukluk dil hareketlerimde zorlanma yaptı. Bıraktım ama kendimi kötü hissediyorum tekrar başlayacağım. Bir de dişim kırıldı bu süreçte. Acaba ilaçla alakası varmıdır bilmiyorum. Üç yıllik kullanımdaki deneyiminizi paylaşır mısınız?
Merhaba mesajınızı yeni gördüm. Bana doktor ilk lustral vermişti ona alerjim olduğu ortaua çıkınca paxera döndü. Ben hiçbir yan etkisini görmediğim için çok seviyordum kendisini. Sosyal fobimi yok etti diyebilirim artık normal insanlar gibi dolmuşta ineceğim yeri söyleyebiliyordum😂😂 bırakması çok sancılı oldu. Bıraktıktan sonra beynimde elektriklenmeler oldu aşırı sinir hali vardı. Bu etkiler yaklaşık 20 gün bu şekilde devam etti. Birkaç gün rapor almak zorunda kaldım hatta işe gidemedim. Ama sonrssnda hiç kullanmamış gibi tüm bırakma etkileri de geçti eski Halime de geri dönmedim şükürler olsun hala ilaç kullanıyor gibi rahatım. Siz ne yaptınız başladınız mı tekrar??

Herkese merhaba!
merhabalar bende bırakmak istiyorum ama çok korkuyorum bırakabildiniz mi son durumunuz nasıl ?

X