Patronuma ilani ask ettim

O sizsiniz buda benim dolayısıyla fikrimde bu.
Ona sarılmak koklamak istiyorum,hemde deli gibi. İçimde yaşadığımı göremediğinize göre böyle konuşmak kolay tabi.
Ne güzel tertemiz duygular bunlar. Cok iyi anliyorum. Sevgi ask bambaska birsey. Insan sarilmak kokusunu hissetmek ister bu dogal. Aldirmayin olumsuz yorumlara. Herkes kendi kalbine gore yorumluyor. Malesef herkes iyi niyet sahibi olamayabiliyor. Konunuzu yeni okudum. Hemde yerinize kendimi koyup okudum. Hem kucuk bir kiz cocugu hemde akilli bir bayan oldugunuzu dusundum

konuyu başından takip edip hiç yorum yazmamıştım.
şimdi şöyle bir baktım ki taraflar oluşmuş.
bende ne yazık ki adamın ilgisi olmadığını düşünüyorum .
ama umarım yanılırım.

bunun dışında yapılan yorumlardan bazılarını hayretle okudum.
ezik, gurursuz vs vs. gurursuz yazan hatunlar yarın başka bir konuda kocası aldatmış kadınada pişmanmış affet yazarlar görürüz hep beraber.
nasıl bakarsan öyle görürsün cesarete bak, aldığı riske bak diye bakmak varken .

ben 5 dk sonra aşkından öleceğimi bilsem patronuma gidipte size aşık oldum diyemem. belki de hayatımın aşkını kaçırmış olabilirim, mutluluğu ıskalamış olabilirim bu durumda ezik olan kim olur? ben mi konu sahibesi mi?

öncelikle ceylin hanım sizi çok güçlü ve cesaretli buldum ve size saygı duyuyorum kesinlikle moralinizi bozmayın ve gücünüzden ve cesaretinizden birşey kaybetmeyin.bence olumlu bir gelişme olucak buna iananıyorum taa en başında topiği gördüğümde demiştim bu iş olur diye yanılacağımıda zannetmiyorum tabi siz enerjinizi düşürmedikçe güzel gelişmelerinizi bekliyorum :)

Ben de üniv yıllarında 2yil platonik takılıp sonra ilanı aşk etmiştim birine.cok sevmiştim.once yok dedi sonra tamam dedi, kabul etmişti görüşmeyi tanışmayı.sonradan onun da beni sevdiğini düşünmüştüm ya da düşündürdü. 8ay kadar çıktık.hersey çok güzel gidiyordu bana göre.ama 8ayin sonunda başka birine aşık oldum dedi ve bitti.cok zor zamanlardi. Şuan evliyim kocamı çok seviyorum.onu coktaaan unuttum ama yaşattığı hayalkırıklığı kalbimin en dibinde.

Yani biraz da zoraki mi oluyor ne.karsi taraf seni seviyor diye egosunu sisiriyor bol bol ama gerçek anlamda sevemiyor hep çok sevilen.cunku kolay buluyor emek harcamiyor.
Hakkınızda hayirliysa olsun inşallah arkadaşım.diger türlü şuankinden daha acı olabilir herşey.

Kadın aşık olmuş,normal değil mi her hareketten bir anlam çıkarması ?
Bazı insanların robot olduğunu düşünüyorum gerçekten.Bir de dalga geçmişler.Siz mantığınızı ön plana almış olabilirsiniz,bu kadın alamıyorsa suç mu yani ?
Hayret bir şey,şöyle bir konuda bile gerginlik çıkarabiliyorsunuz.İlgisi var ya da yok yazıp çekilmek çok mu zor yani.
Yok illa bir eleştirip, egolarini tatmin etmeleri lazım

O sizsiniz buda benim dolayısıyla fikrimde bu.
Ona sarılmak koklamak istiyorum,hemde deli gibi. İçimde yaşadığımı göremediğinize göre böyle konuşmak kolay tabi.
Ezik dediğim için tepki almışım, şaşırdım mı hayır... Size ezik gibi bir ithamda bulunmadım, sevmek aşık olmak elbette çok güzel, yaşadıklarınız ve hissettikleriniz de aynı şekilde. Kurduğunuz cümleye karşı "ezik bi cümle" dedim çünkü her zaman savunduğum bi şey var, sevgi hiçbi zaman insanın kendisine olan saygısını kaybetmesine sebep olmamalı. Kendinizi daha fazla önemseyin derim. Kimsenin karşısında aşkından işlerini bile yapamayacak konuma düşmeyin. Erkekler gerçekten bu durumdan zevk alıyor

Tamam ilanı aşk falan güzel de önce zemin yapmak gerekir...Sen binanın temelini kazmadan hop binayı oturtursan ayakta durur mu? Aşk güzel değil sevmek kötü demiyoruz ki tabiki aşk çok güzel ancak bu güzel duygu eline verince kıymetini bilmeyecekler için harcanmamalı. Sen onun eline pırpır atan kalbini koyarsın, o da bu ne diye bakar...

Yani önce hazırlık yapmak lazım diyorum ölçmek tartmak sonra yavaştan belli etmek vs...Erkekler avcıdır ve öyle olmayı severler, önüne pişmiş aşı istemezler gidip koşmalı avlamalılar ya da öyle yaptığını zannetmeliler.

Sen bikere bu adamın hayatında biri var mı yok mu onu iyice öğrendin mi? Öğrenmeden bu işe kalkıştıysan bana adım atar mı diye günleri sayarsın işte böyle..
Kimse kusura bakmasın zemin ve ortamı hazırlamadan gidip ilanı aşk etmek cesaret değil başka bişey neyse

Ezik dediğim için tepki almışım, şaşırdım mı hayır... Size ezik gibi bir ithamda bulunmadım, sevmek aşık olmak elbette çok güzel, yaşadıklarınız ve hissettikleriniz de aynı şekilde. Kurduğunuz cümleye karşı "ezik bi cümle" dedim çünkü her zaman savunduğum bi şey var, sevgi hiçbi zaman insanın kendisine olan saygısını kaybetmesine sebep olmamalı. Kendinizi daha fazla önemseyin derim. Kimsenin karşısında aşkından işlerini bile yapamayacak konuma düşmeyin. Erkekler gerçekten bu durumdan zevk alıyor

İyi de ablacım aşk böyle bir duygu insanı kendinden alıyor

Burdaki yorumların çoğunu şaşırarak okuyorum, hiç mi aşık olmadınız?! demek geliyor içimden

Şunu gördüm ki sevebilmek, duygulara kapılabilmek de bir artık yetenek mi desem, özel bir yeti mi desem..hayat 8643 kez düşünüo ona göre hesaplı kitaplı sevemicek kadar kısa bence.

İnsanlar yorum yapmıyor tepki gösteriyor resmen.ne ezikliği kalmış kızın ne gurursuzluğu.ezik olsa gidip konusamazdi zaten.gururla ne alası var aşk olmanın ve bunu söylemenin o da ayrı bir konu.bazı üyeler hayatta yaşadıkları (ya da yasayamadıkları) şeylerin hırsını bu kızdan çıkartıyorlar anladığım kadarıyla.ceylin bence de kapattır konunu ,yeni birşey olursa yeni konu açarsın.

İnsanlar yorum yapmıyor tepki gösteriyor resmen.ne ezikliği kalmış kızın ne gurursuzluğu.ezik olsa gidip konusamazdi zaten.gururla ne alası var aşk olmanın ve bunu söylemenin o da ayrı bir konu.bazı üyeler hayatta yaşadıkları (ya da yasayamadıkları) şeylerin hırsını bu kızdan çıkartıyorlar anladığım kadarıyla.ceylin bence de kapattır konunu ,yeni birşey olursa yeni konu açarsın.

Haklısın. Zaten kapattırmak istiyordum.
Mune Mune rica etsem konuyu kapatır mısın?

Kendini küçük düşürmüşsün
Adam senin patronun! Ona parası için yaklaştığını düşünmüş ve sana yaşlandığını söylemek istemiş. Yani zamanın daralıyor bunları yapman doğal gibisinden. Hemen o işten uzaklaş bir daha adama gözükme
Kendini küçük düşürdüğün için ileride çok üzüleceksin
Biraz kendinize saygınız ve ağırlığınız olsun .Çok Zavallı bir durum🤨

Adam senin patronun! Ona parası için yaklaştığını düşünmüş ve sana yaşlandığını söylemek istemiş. Yani zamanın daralıyor bunları yapman doğal gibisinden. Hemen o işten uzaklaş bir daha adama gözükme

30 yaş civarı kadınlar mezara girsin bence, haklısınız

Bunlari yazmak için de 4 yıl beklemen.. :)

Selamhanımlar
Umarım iyisinizdir. 15 gün önce daha önceki işimden ayrılıp yenisine başladım. Henüz 10 gün oldu başlayalı da. Diğer yerden istemeyerek ama kendi rızamla ayrıldım(tuhaf ama ne yazıkki öyle). Oradaki ortamımı ve işimi seviyorum farklı sebeplerden dolayı ayrıldım bu yüzden üzgünüm.
Bir süre sonra işini değiştirmiş

X