Patlama noktasındayım, sadece içimi dökmek istedim

Power power canım dönmüşsün, nasılsın ne yaptın merak ettim, iyi misin? Niye ban yemişsin birşey dedilermi?
Taşındım ben çok şükür, bi kaç güne evini tamalicam inşallah. Kimse aramadı beni aileden. Yengem hariç.Ha yok bişey olmadı, bi içeriğimi silmiştim, bi an acaba tanıdık var mı diye korkmuştum ondan.

Geçici süre kaç gün ? Evden ayrılınca sorun yaşayacak mı merak ediyorum.
Babam işe giderken elini vermedi çıktı, annemde uzanmış ağlıyordu, gidiyorum dedim eliini öpmek istedim vermedi, kapıya gittim bi daha döndüm belki naz yapıyor diye, yine vermedi, ben de daha fazla ağladı, ben de sadace şunu dedim, ben ağlarken sen nerdeydin ? Ben ağlarım sen ağlama artık dedi. Ben de çıktım evden. Ablam sadece vardın mı diye aradı. Yengem aradı bi kaç kere. Eşya diziyorum. Güzel tabaklar aldım.alırken bile onları hesap ettim.ablam gelirse abim gelirse diye.babam gelmez zaten benim arabama bile binmedi hiç.

Şimdiye kadar ataist,agnostik veya deist bir ailede şiddet olduğunu duymadım, ateist veya dindar olmakla ahlakli veya yobaz cahil olmak çok farkli şeyler

Şimdiye kadar ataist,agnostik veya deist bir ailede şiddet olduğunu duymadım, ateist veya dindar olmakla ahlakli veya yobaz cahil olmak çok farkli şeyler
Orda söylediğim şu; dini baskıdan dolayı dinden soğuma
Psikolojik baskıdan dolayıda ruh sağlığı bozuk bi birey olur dedim.
Yani bu kavramların hepsi birbiribden farklı, yani burda davranışların doğurabileceği sonuçlardan bahsettim.

Anladim canım, öyle şeyler atlatmıssin ki ne tarafa isyan etsen hakli cikarsın, sen çok güçlü bir kizsin ama yasadiklarin az buz değil
,sana tavsiyem yeni hayatinda psikolojik tedavi gor mutlaka çünku atlattim geçti zannettiğin şeyler ilerleyen yaslarda yüzeye hastalık olarak çikıyor, bi de kardeslerinle bağını kopar diyemem ama artık onlara da mesafeli davran, bari bundan sonra seni kullanmalarına izin verme

En doğru kararı vermişsin çık ve git
Aile tamamda bukadar eziyet nedir hiç düşünme bile bırak Ağlasınlar yapacak birşey yok hayat kısa git tadını çıkar...

Aynen kesinlikle gitmek istiyorum, çünkü eskiye dair hiçbişeyi görmek istemiyorum, yepyeni kıyafetlerimi verdim, sanki onları giyersem kendimi kendimi o eski ben zannedicem, sanki eski evimdeymişim gibi hissedicem. Şu an görüştüğüm arkadaşım şakalaşınca gülerek elindekiyle bacağıma vurdu, ağlamaya başladım istemsiz, şakasını bile kaldıramıyorum

Dilerim tayinin çok güzel bİr başlangıç olur. dilerim en güzel eş seni bulur. çok mutlu olursun. Allah sana merhamet etsin.

Canim
1. Haklisin öyle şaka olmaz, ağlama da ama dikkat et, bu işler şakayla başlar
2.alacagin psikolojik yardim sadece ilacla sınırli kalmasin, işinin ehlinden terapi görmeye basla,uzun soluklu ve zorlu bir iyilesme donemi seni bekliyor
3.youtube da tülay kok terapi videolari var onlari izle orda psikopat veya narsist ebeveynleri olanlarin eş veya partner secimleriyle ilgili kısimlari ÇOK dikkatli dinle
4.su an görüstügun kişiyi de tıpkı giysilerin gibi rafa kaldır, henüz çok yaralisin ve dogru seçim yapmis olman mümkün değil, yeni yasaminda tedavi görüp bi kaç yil hayatını duzene oturttuktan sonra ilişki düşünmeye basla
5. Kardeslerinle arana lütfen mesafe koy, özellikle ablan seni duygusal ve maddi olarak sömürmeye çalısacak tekrar ayni kaosa süruklenme
6.sen çok güclu ve degerli bir kadınsin, senin yasadiklarinin yarisini bile yasamadim ama hala yasadiklarimi anlamam ve atlatmam 20 yılimi aldi
Böyle madde madde yazdim ama lütfen dikkate al, öyle içime dokundu ki gücün ve yasadiklarin hiç tanimadan gurur duydum seninle,lütfen kendine iyi bak

Gittim ben psikyatriye kronik depresyon dedi uzun süreli sohbet etmeden, ben anladım dedi, ilaç verdi, sabah yataktan kalkamadım, bıraktım ilacı , namaza başladım, gece namazları kıldım, dua ettim ve yalnız olmadığımı gördüm. 3 ayda majör depresyonu atlattım.
O da merhametli biri ,kadın hakkılarını savunuyor. ama olsun , dedim zaten ben sağlıklı karar veremiyorum ve 1 yıl içinde böyle bir adım atmam dedim. Şu an baba abi yerini doldurabilince tam olabilceğini düşünür insan, ama ben derin bi boşluktayım ordan çıkmam zaman alıcsk.

Ablamın manevi olarak sömürüsü var, tek iyi özellikleri hiçbir maddi beklentileri yok, gerçi ben 17 yaşımdan beri kesintisiz çalışıyorum, yük olmamak en büyük katkı zaten,

Hepsini dikkate alıcam , teşekkürler

Ben olsam ağır hastalıkları dışında bir daha dönüp yüzlerine bile bakmam.
Abi ayrı dövmüş baba ayrı. Kaç arkana bile bakma

Ya gülümsedim ya çok teşekkür ederim destekleriniz için Hislerim çok karmaşık, bişey düşünmeyeye çalışıyorum, kendimi alışverişe ,ev düzenine verdim. Evden ayrılışımı yukarıda anlattım. Şu an bunlarla uğraşıyorum ben de

Çok şükür aklım sende kalmıştı, mune'ye bile rica ettim onun yerine beni banla diye ama ses çıkmadı çok sevindim. Bundan sonra yeni bir sayfa açmışsın kendine o temiz sayfayı mutlu, huzurlu günlerle geçirirsin inşallah.

Ya benim aklım almıyor ki , insan eşini,çocuğunu nasıl dövebilir. Peygamber efendimiz, çocuk

Aklım almıyor ki, peygamber efendimiz“Çocuklarınızın yüzüne ve sırtına vurmayınız, çünkü yüzünde haysiyet ve onuru, sırtında imanı vardır.” Demiş.

Ya ben çocukların yüzünü öpmeye kıyamıyorum, tahriş olur diye çok daha fazla öpmek isteyince ellerinde öpüyorum ki yüzüne bişey olmasın diye.

.
Bundan sonra da hep gülümsersin inşallah. Düşünme hiç, bence de bundan sonra düşüneceğin yeni düzenin, yeni hayatın, geleceğin olsun. geçmişi düşünme. Ardına bakarsan, önüne çıkacak güzellikleri göremezsin. Allah yolunu açık etsin.

Ahhaha çok sağ olAmin inşallah öyle olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…