Patlama noktasındayım, sadece içimi dökmek istedim

Fazla yalnız bırakmazlar gibi geliyor bana, yakında anneniz yanınıza gelir.
Böyle insanlar, aile de olsa aslında uzaktan iletişimi bile haketmiyorlar.
Hakkınızda hayırlısı olsun.
Bu arada kullanıcı adınızı çok beğendim.

Teşekkürler. Sanmam geliceklerini küs kalmaya devam etsn bi zahmet. Evi döşerken yanımda olmadılar sonra gelip oturmasınlar

Reddetsinler bence hayatınızı sarıp sarmalamış tüm zehirli sarmaşıklardan kurtulmuş olabilirsiniz. Sizi yok sayan anneyi babayı kardeşi hayatınızda tutsanız ne yazar? Yarın öbür gün evlenip güzel bi şey yaşıycağınızda da sanki sizi çok umursuyormuş gibi her şeye burunlarını sokup mahvetmeye kalkarlar. Bence tez elden bitirin aile ilişkilerinizi. Böyle daha mutlu olursunuz eminim.

Mune ablam buradaki arkadaşlarla konu sahibinin en büyük destekçisi biz olduk. Şuan desteğe en çok ihtiyacı olduğu anda banlandı. Bu ban meselesini erteleyemezmisiniz biraz lütfen ya da onun ban cezasını bana verin ben gönüllüyüm. Hem hiç ban yemedim ben nasıl oluyo merak ediyorum. Konu sahibinin desteğe ihtiyacı var lütfen

Ban yese de burayı okuyabilir biz kk olarak desteğe devam

Boyle anne babalar mi varmis (((
Bu kk-da her gun ne hayatlar okuyorum (((
Konuyu okurken keske fake olsa dedim.
Neden evden kacmayi denemediniz? Polise sikayet etmediniz? Neden dediklerini hep yaptiniz? Neden her seye boyum egdiniz?
Sosyal hizmetler filan yokmuydu oralarda?
Okurken icim parcalandi ((((

Banlanma sebebi ne

Seni çok iyi anlıyorum çok haklısın. Tabikii namazlarını yine kılarsın herşey kapanmak değil, her kapalı kadın ne kadar imanlı ya da her açık gezinen ne kadar bağnaz ? Bunu ancak Allah bilir, gerçek kalpleri gören odur. Zorunlu yapılan herşey dinden soğutur.

Bırak artık kendi başlarının çaresine baksınlar, kimsenin kölesi değilsin, herkes bu hayata bir kere geliyor, senin de insan gibi yaşamaya hakkın var, dayakla ,kötekle ,iç huzursuzlukla nereye kadar...insanda yaşama sevinci kalmaz...Yolun açık, bahtın da güzel olsun arkadaşım !

Bırak ağlasın. En fazla üç gün ağlar. Sen orada kalırsan bir ömür ağlayacaksın.git kurtar kendini.

Seni çok iyi anlıyorum. Ben de aile mağduruyum. Arada dayak ve eğitim derecesinde farklılıklar olsa da hikayelerimizin yolu bir. Ben daha az dayak yedim, daha fazla hakaret işittim aynı şekilde zorla kapatıldım ve malesef ki okutulmadım. Ne yalan söyleyeyim keşke daha çok dayak yeseydim ama okutsalsrdı, küçük yaşta evlendirmeselerdi.

Senin başrol babaymış, benim ise anne. Kolidorda falan denk geldiğimde nefesim kesilirdi korkudan. Ona yaklaşmamak için duvara yapışırdım. Hele bir gözlerini diksin, fışkıran nefretten titrerdim. Öyle birşeydi.

Ben kendi imkanımla okudum. 2 sene içinde hem bu evlilikten hem bu şehirden hem de ailemin bana zorla verdiği örtü dahil herşeyden kaçacağım. Senin şu an işin daha kolay ve yola çıkmışsın zaten. Sakın vazgeçme.

Lütfen gidin. Annenize de neden gittiginizi anlatarak gidin.
Aileler çocuklarının birey olmasına katkı sunmak zorundalar. Size yaptıkları gibi her adımlarına karışmak ve onları hem çocuk yerine koymak hem de değersiz hissetmelerine sebep olmak bir ailenin yapamayacağı birşey.
Çok üzülerek söylüyorum ki sizin aileniz belli ki kız çocuğuna kıymet vermeyen bir aile. Abinizin siizn hayatınızda bu kadar söz sahibi olmasından belli bu bir kere. Kimse kenara cekil seni ilgilendirmez dememiş bu adama. Çok yazık.
Siz evlat olarak da insan olarak da sabredebileceginozden fazlasına sabretmissiniz. Bu yaptıklarının bir ötesi istedikleri bir insanla evlendirmek sizi.
Cesur olun. Kendi hayatiniz için cesur olun. Yoksa daha çok anlatilcak pişman oluncak hikayeniz olur maalesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…