Patlama noktasındayım, sadece içimi dökmek istedim

Çok doğru bir karar almışsın öncelikle hakkında hayırlısı olsun. Annene gelecek olursak sana bağımlı muhtemelen büyük öfke patlamaları bu yüzden, belki bu bağımlılık sende de var?🤷🏻‍♀️.. gitmen yeni bir çevre ve hayata adım atman lazım. 1 ay ağlar yavaş yavaş düzelir. Sakın gitmemezlik yapma tayin hakkını kaybedersin 2 yıl
Topladım valizi gidiyorum inşallah çevredeki tüm psikolojik baskılara rağmen

Okurken gerçekten gözlerim doldu, hiç kolay şeyler yaşamamışsınız. Elinizde mesleğiniz de varken biraz da olsa uzaklaşmanızı öneririm ve umarım bundan sonraki yaşamınızda daha mutlu olursunuz.

Yazdıklarınız okurken ağladım. Güzel dilekleriniz için teşekkürler. Şu an görüştüğüm biri var ona bunları anlatamadım. Babama gül gönderirken çok utandım sevgi mesajı atarken. O bunu farketti ve sen babanla bi yabancı gibiymisin bu davranışından anladım dedi. Baban hiç dövdü mü seni dedi, hayır dedim asla dövmedi. Kızar bağırır ama dövmez dedim. O bunları farketti ve sen gece çalışıp gündüz okumuşsun. Çok yorulmuşusn dedi seni neden çalıştırdı dedi. Ben istedim dedim erken emeklilik için. Yalan çünkü ne diyeyim ben

Hayatında seni anlayan birinin olmasına sevindim. Senin için hayırlıysa eğer Allah tamamına erdirsin. İnşallah bundan sonra çok mutlu olursun, ailenden göremediğin anlayışı sevgiyi evlenip yuvanda bulursun. Senin için dua edicem.

Sen yine iyi imissin benim baba denilecek şahıs karnıma dal ile delmeye kalktı. Benim belime demir ile sokaktaki parke taşı ile dövdü. Sırf dişi ağrıyor diye benim ağzıma yumzuk attı ve ben şuanda evliyim. EŞİM ile tanıştığımda dudağım sis ve mosmordu. Ve 6 yıl oldu benim çocuğum olmuyor 😧😭😭😭😭😭😭
Inşallah hayırlı bir evladiniz olur. Eşiniz iyidir umarım. Huzurlu olun da gerisi önemli degil. Çocuktan daha önemli şeyler de Varmış bu hayatta

Sen yine iyi imissin benim baba denilecek şahıs karnıma dal ile delmeye kalktı. Benim belime demir ile sokaktaki parke taşı ile dövdü. Sırf dişi ağrıyor diye benim ağzıma yumzuk attı ve ben şuanda evliyim. EŞİM ile tanıştığımda dudağım sis ve mosmordu. Ve 6 yıl oldu benim çocuğum olmuyor 😧😭😭😭😭😭😭
Gercekten insan inanmak istemiyor..
Bir baba nasil evladina kiyar aklim almiyor...
Sizin bebeginizin olmama sebebi karniniza aldiginiz darbe mi ?

İmtihan dünyasındayız hepimiz bir şekilde sınanıyoruz. Kimimiz aileyle kimimiz eşle kimimiz işle... Coğrafya kaderdir bunu değiştiremezsiniz. Geçmişinizi kimse size geri veremez yaşadıklarınızı asla unutumazsınız. Zaman unutmayı değil alışmayı öğretir. Siz çaresiz biri değilsiniz ayakları üzerinde duran güçlü bir bireysiniz. Ne güzel bu kez sadece kendinizi düşünüp bir karar vermişsiniz. Herkes bencil bu hayatta siz neden fedakar olasınız ki? Ablanız da kendi çıkarını düşünüyor belli. Babanızı da asla affetmeyin affetmek büyüklüktür evet ama bir babanın bu kadar hata yapma lüksü olmamalı. Siz en iyi yerlere de gelseniz en iyi insanla da evlenseniz bir yanınız hep eksik olacak bu yüzden affetmeyin. Ama her şeye rağmen şükredin. En kötüsü birilerine muhtaç yaşamak siz kimseye muhtaç değilsiniz. Üzüldüğünüz an kendinize bunu hatırlatın.
Sınandım evet , yeniden doğucakmışım gibi hissediyorum gerçek ben olacakmışım gibi

Gidince ilk işim psikoloğa gitmek olacak, ablam yaptığın saçma diyor,tabi saçma olur ben onun kolı kanadıydım, erkek kardeşim sesini çıkarmamıştı, sonra birden kin duydu ve annemi nasıl üzersin dedi bağırdı, bunu diyen kardeşimde kız arkadaşına şey yazmıştı babam çok geri kafalı yazmıştı. İçleri ile dışları bir değil yani
Sen yine iyi çıkmışsın yahu bu aile içinden afedersinde bir tane aklı başında insan yok , pes etmemişsin süpersin .

Hayatında seni anlayan birinin olmasına sevindim. Senin için hayırlıysa eğer Allah tamamına erdirsin. İnşallah bundan sonra çok mutlu olursun, ailenden göremediğin anlayışı sevgiyi evlenip yuvanda bulursun. Senin için dua edicem.
Aşktanda yüzüm gülmedi ama olsun. Şu an tek tesellim sağlığım ve mesleğim. Allah büyüktür🙏Çok ama çok teşekkür ederim🙏

Sen yine iyi çıkmışsın yahu bu aile içinden afedersinde bir tane aklı başında insan yok , pes etmemişsin süpersin .
Ben de hep öyle söylüyorum onlara hepiniz ruh ve sinir hastasınız. Biz yine sağlam çıkmışız, böyle bir aileden ateist ve ruh hastası çıkar dedim. Yatın kalkın şükredin dedim. İnşallaj senin gibi kızın olur diyor. Ben kızıma senin yaptığını yaparsam yapsın dedim. Senin gibi bi anne olmayacağım kesin dedim

Hep ozenirdim babaları ile aşkım canım diye konuşunca arkadaşlarim. Canım sıkılırdi. Biri gece 1 2 babasıni aradı o saatte haydar haydar şarkısını soylettirdi.

Allahımm çok dua edicem, Allah hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah🙏😔

X