Patlama noktasındayım, sadece içimi dökmek istedim

Power power

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2014
233
172
Burda objektif , aklı başında insanlar var onlar yazsın lütfen. Çok bilmiş klavyeden atıp tutan insanlarda var ben olsam şöyle yapardım asardım kesirdim şunu yapardımcılar gibi insanlar var siz yazmayın Allah aşkına kendi derdinizle ilgilenin.

Arkadaşlar, çocukluğumda babamdan yediğim dayaklar ben de derin bir yara açtı. Mesela hafızamdan silinmeyeler,

Mesela çarpım tablosu bilemeyince abimle beni falakaya yatırmıştı.(ben bunu söyleyincede inkar ediyorlar yapmadık diyorlar)

Bi kere kuran oku demişti ben de özel dönemdeydim diye okumamıştım, beni gerdan kemiklerimden tutup dövmüştü

Yine sebebini hatırlamadığım bişeyden dolayı tek eliyle iki bileğimi sıkıp bana tokat atmıştı yüzüme tükürmüştü.

Bir kere sofrada bardağında kalan soğumuş çayı yüzüme fırlatmıştı.

Bir gün uyuyordum çok yorgundum o da kapıda kaldı ben uyanamıştım, içeri girdiğinde bana öyle bir tokat attı ki, ben daha gözlerimi açamamıştım. 😥

Yüksek topuklu stiletto giymiştim gösterimiz var diye ünivde bana o... ayakkabısı bu nedir diye bağırmıştı

Sırf kimlikte başım kapalı olsun diye kimlik yenilemek için başörtü taktırmıştı bana.1 hafta boyunca yataktan çıkamamıştım, çünkü artık hep taktıracaktı, dışarı çıkmadm uzun süre. Psikyatriye götürdüler şaka gibi sanki derdimi bilmiyorlar🤦‍♀️ Psikyatride şaka gibiydi zaten bana ama ailene söz vermişsin dedi, başını kapatmak istemiyor diye psiktariye mi götürülür ya, artık doktora ne dediler bilmiyorum.Bir süre kafa tuttum kapatmadım, açık kapalı değişik bir dönemdi. Sonra sırf kabul görmek için, kapandm

Annemi sopayla dövdüğünü hiç unutamam zaten, bütün komşular kesin duydu duymamalarına imkan yoktu,biz kardeşlerimle bağırdık yapma etme diye annemde banyoya girdi eline jilet almıştı, camı kırmıştık kadın ağlamaktan helak olmuştu.

Sonra lisede erkek arkadaşım olmuştu arkadaşları abime söylemişti, abimde gelip tekme tokat dövmüştü beni burnum kanamıştı.

Sonra yine üniversitede tam tanışacağım bi insan oldu canım ben cafedeyim mesajını görmüştü, yine dövmüştü ve kaşım patlamıştı halen izi var. Telefon ayrıntımı çıkarıp konuşma ve mesaj sayısına bakmıştı.

Ünivde sınıf arkadaşım saat 11 de aradı diye bütünleme sınavı için aramıştı , abim gördü ve çocuğu aradı sebi dövücem falan dedi bu saatte nasıl ararsın diye. Sonra beni dövdü , teyzemler bizdeydi, teyze kızını bununla konuşturma dedi. O kadar ağırıma gitti ki. Ben evinden okuluna işine giden biriyim. Şimdiye kadar 3 defa sevgilim oldu.hiçbir erkekle oturup kalkmışlığım yok

Ha bir de ben gece çalışıyordum hastanede gündüz okuyorudm. Ben gözlerimi açamıyordum ki sevgilim olsun, derste sırtım ağrıyordu , dik durmam ve uyumamam gerekiyordu çıkıp eve yatıyordum. Üniv hayatım böyle geçti yani.

Neyse atandm tercih dönemi oldu artık nefes almak ve bu şehirden uzaklaşmak istedim. İzin vermedi aldı tercihleri kendi yaptı ben de oturdum yanına tabi hayatım onun ellerine ve ben izliyorum ben bir hiçim çünkü suratım asık tabi. Bu ne surat diye aldı terliği bacağıma vurdu ve ben 24-25 yaşındayım. Uzun bir depresyon geçirdim. Hap aldım falan ölmek istiyorum dedim gidicem burdan başımıda açıcam dedim. Öl ama yine açamazsın dedi.

Sonra değiştirdim terchileri kuruma gittim, ablama aradı annem çok kötü kalbi kötü falan dedi, halbuki yalandı. Benim kalbim peki kimin umurundaydı. Sonra işte istediğin saatte çık gez tatile git ama gitme dedi annem. Babamla 4 yıl küs kaldım adla konuşmadım. Çünkü hep kalbim kırılıyordu aptal, salak gibi kelimeler kullanıyordu. Neyse yine aynı şehirde kaldım en son saat gece 12 de geldim diye bacağımda askı kırdı annem. Yaş 28

Şeytanın bacağını kırayım dedim ölümlü dünya dedim babam mektup ve güller kahve ve babaya kızgınlığı çok güzel anlatan bir kitap yolladım. Aramız düzeldi geldi sarıldı yıllar sonra.

Tabii kızgınlığım geçmez ki onlar benim yaram ve sonra karartım gözümü ve bitti dedim habersiz tayin istedim ve gidicem Allahın izniyle.

Şimdide annem ağlıyor, soruyorum nasıl bir dünya ?

Ya neden nicin bende cocuk len cok dayak yedim de arsızlıgıdan da ergenlikten sonra nie yaptılar bunu 28 yaşındasın. Üzme kendini git onların yanından o zaman kıymete binersin binmesende olur boşver. Keyfine bak. Baktın devam ediolar abin falan polise haber ver. Senin üzerinde nasıl bir etkisi olacagını bilmiyorlar. Cok kızıyorum cok Allah ıslah etsin hepsini ne dicemi bilemedim sinirlendim

Okurken nefret ettim babanızdan. Okumadınız diye sizi döven babanız o Kuran'dan da O Kur'an'ın elcisinden de bir haber olan cahil adamın teki..

En doğru kararı vermişsiniz, anneniz üzerinizde aski kırarken düşüncekti bunları, boşuna ağlayıp kafanızı bulandırmasın.

Ya neden nicin bende cocuk len cok dayak yedim de arsızlıgıdan da ergenlikten sonra nie yaptılar bunu 28 yaşındasın. Üzme kendini git onların yanından o zaman kıymete binersin binmesende olur boşver. Keyfine bak. Baktın devam ediolar abin falan polise haber ver. Senin üzerinde nasıl bir etkisi olacagını bilmiyorlar. Cok kızıyorum cok Allah ıslah etsin hepsini ne dicemi bilemedim sinirlendim
Abim evlendi başka biri oldu severek evlendi. Kaç yaşında kız ne diyeyim ki ona demiş. Bunu abimin söylediğime inanamadım. Ama o yaralar geçemz ki şu an beni mutlu etsede. Yengem dedi ki ben de ailemin yanına istemedim tayin dedi ne var bunda dedi.

Malesef bazı anne babalar böyle çocuklarını kendileri için stres atmalık bi araç gibi görüyorlar ,egemenlik alanı, resmen üzerinizden herkes egosunu tatmin etmiş ,uzaklaşın arkanıza bile bakmayın ,hiçbir insan bunları yaşamayı hakketmiyor ,hele ki evladına acı çektirmek hiç normal değil,
Bu yaşadıklarınızdan sonra unutmanız toparlanmanız için uzaklaşmanız en iyisi

Okurken nefret ettim babanızdan. Okumadınız diye sizi döven babanız o Kuran'dan da O Kur'an'ın elcisinden de bir haber olan cahil adamın teki..

En doğru kararı vermişsiniz, anneniz üzerinizde aski kırarken düşüncekti bunları, boşuna ağlayıp kafanızı bulandırmasın.
Aynen bi anlığına üzülür gibi oldum, sonra arsız olma dedim kendime sen yastığını sırılsıklam ederken o nerdeydi dedim. Ve öl ama açma dedi bana ya. Bi anne nasıl der bunu nasıl bir vidan. Neye ağlıyorsun dedim sanki çok kuvvetli bi bağımı varmış gibi

Canm benim çok zor günler atlatmışsın. İnan içimden yanımda olsanda sarılsam keşke, dinlesem seni içini döksen bana rahatlasan ağlasan gözyaşlarını silen ben olsam dedim. Ben burada yeni üye sayılırım buna rağmen o kadar kötü olaylar okudum ki burda benim ailem bir melek diyebiliyorum ki ufak tefek söylenmeleri bile simdi bana cok hafif geliyor. Malesef senin durumunda olan çok kişi var, konuları artık takip bile edemiyorum. Senin sınavında ailenmiş. Doğru bir karar almışsın bence onlardan uzaklaşman ve kendi düzenini kurman lazım. Sakın vazgeçme tayin işinden uzaklaş onlardan. Hiçbir zaman unutamayacaksın bu yaşadıklarını belki ama zamanla belki acın daha da hafifler bi yuvan olur, seni çok seven bir eşin ve çocukların olur belki. Dua et canm bol bol. Allaha sığın.

Aynen bi anlığına üzülür gibi oldum, sonra arsız olma dedim kendime sen yastığını sırılsıklam ederken o nerdeydi dedim. Ve öl ama açma dedi bana ya. Bi anne nasıl der bunu nasıl bir vidan. Neye ağlıyorsun dedim sanki çok kuvvetli bi bağımı varmış gibi
Üzülmeyin, üzülmeye değer bir aile yok, ortada bir ailede yok maalesef.

Bundan sonraki hayatınız kendi istediğiniz doğrultuda, düsündüğünüzden güzel olur umarım..

Son düzenleme:
Yasadiklarinizi dehsetle okudum.

Cok guzel bir karar almissiniz. Lutfen arkasinda durun. Asla ailenizle gorusmeyin. Isiniz gucunuz var kendinize tertemiz bir hayat kurun ve mutlu olun.
Bana dahada kafayı yedirtecek olan ne biliyor musnuz , ablamın bana gitmen için hiçbir sebep yok demesi saçma bir hareketti demesi ve ben cevap veremedim anlatsamda anlamaz ki. Çünkü şu an evli ve ben herşeyine koşturuyorum. O da çok eziyet çekti ama unutmuş işte demek.Hatta küçük yeğenim gitme annem doktora giderse kim yanımızda kalıcak dedi.

Çok doğru bi karar. İsteyen ağlasın, sızlasın. Umurunda olmasın. Bu yaşa kadar yaşadıkların (yaşatılanlar) sana ömrün boyu yeter. Mesleğin var, maddi gücün var, eğitimini bitirmişsin. Kaç kurtar kendini. Ne halleri varsa görsünler. Ahkam kesmek için söylemiyorum. Annemle anlattığın şiddet olaylarını çok yaşadım. Daha farklı sorunlarımızda oldu. Şu an 26 yaşındayım. Hayatımda yeri yok. Olmaması olmasından çok daha hayırlıydı benim için. Bazen en iyisi kestirip atmak.

Okurken çok üzüldüm. Bu kadarını değil ama benzerini ben de yaşadım. O yüzden daha üniversite tercihleri yaparken başka il tercih ettiim ve başka ile atandım. Şu an rahatım ve ilişkilerimiz daha iyi. Ama yaptiklarini bi türlü unutamıyorum. Memlekete gittiğimde hala aynı davranıyorlar. Kendimi kimsesiz hissediyorum. Sığınacak bi liman arıyorum ama hiçbirşey ailenin yerini tutmuyor. Malesef hep bunun eksikliğini yaşayacaksınız. Aile sevgisini arayıp bulamayacaksınız. O yüzden durumu kabullenin ve uzak durun. Olabildiğince az gidin. Istediğiniz hayati yaşayın. Onların yanına gittiğinizde istedikleri kişi olup idare edin. Çünkü degismiyorlar

Bana dahada kafayı yedirtecek olan ne biliyor musnuz , ablamın bana gitmen için hiçbir sebep yok demesi saçma bir hareketti demesi ve ben cevap veremedim anlatsamda anlamaz ki. Çünkü şu an evli ve ben herşeyine koşturuyorum. O da çok eziyet çekti ama unutmuş işte demek.Hatta küçük yeğenim gitme annem doktora giderse kim yanımızda kalıcak dedi.
Demek ki ablaniza yasadiklari normal gelmis ve unutmus...

Bosverin hic kimseyi dinlemeyin. Duygu somurusune kanmayin. Cunku aileniz degismez..

Canm benim çok zor günler atlatmışsın. İnan içimden yanımda olsanda sarılsam keşke, dinlesem seni içini döksen bana rahatlasan ağlasan gözyaşlarını silen ben olsam dedim. Ben burada yeni üye sayılırım buna rağmen o kadar kötü olaylar okudum ki burda benim ailem bir melek diyebiliyorum ki ufak tefek söylenmeleri bile simdi bana cok hafif geliyor. Malesef senin durumunda olan çok kişi var, konuları artık takip bile edemiyorum. Senin sınavında ailenmiş. Doğru bir karar almışsın bence onlardan uzaklaşman ve kendi düzenini kurman lazım. Sakın vazgeçme tayin işinden uzaklaş onlardan. Hiçbir zaman unutamayacaksın bu yaşadıklarını belki ama zamanla belki acın daha da hafifler bi yuvan olur, seni çok seven bir eşin ve çocukların olur belki. Dua et canm bol bol. Allaha sığın.
Yazdıklarınız okurken ağladım. Güzel dilekleriniz için teşekkürler. Şu an görüştüğüm biri var ona bunları anlatamadım. Babama gül gönderirken çok utandım sevgi mesajı atarken. O bunu farketti ve sen babanla bi yabancı gibiymisin bu davranışından anladım dedi. Baban hiç dövdü mü seni dedi, hayır dedim asla dövmedi. Kızar bağırır ama dövmez dedim. O bunları farketti ve sen gece çalışıp gündüz okumuşsun. Çok yorulmuşusn dedi seni neden çalıştırdı dedi. Ben istedim dedim erken emeklilik için. Yalan çünkü ne diyeyim ben

Okurken çok üzüldüm. Bu kadarını değil ama benzerini ben de yaşadım. O yüzden daha üniversite tercihleri yaparken başka il tercih ettiim ve başka ile atandım. Şu an rahatım ve ilişkilerimiz daha iyi. Ama yaptiklarini bi türlü unutamıyorum. Memlekete gittiğimde hala aynı davranıyorlar. Kendimi kimsesiz hissediyorum. Sığınacak bi liman arıyorum ama hiçbirşey ailenin yerini tutmuyor. Malesef hep bunun eksikliğini yaşayacaksınız. Aile sevgisini arayıp bulamayacaksınız. O yüzden durumu kabullenin ve uzak durun. Olabildiğince az gidin. Istediğiniz hayati yaşayın. Onların yanına gittiğinizde istedikleri kişi olup idare edin. Çünkü degismiyorlar
Evet ailem yanımda olsun istiyorum, oluncada olmuyor, bu bir eksiklik dolmaycak

İmtihan dünyasındayız hepimiz bir şekilde sınanıyoruz. Kimimiz aileyle kimimiz eşle kimimiz işle... Coğrafya kaderdir bunu değiştiremezsiniz. Geçmişinizi kimse size geri veremez yaşadıklarınızı asla unutumazsınız. Zaman unutmayı değil alışmayı öğretir. Siz çaresiz biri değilsiniz ayakları üzerinde duran güçlü bir bireysiniz. Ne güzel bu kez sadece kendinizi düşünüp bir karar vermişsiniz. Herkes bencil bu hayatta siz neden fedakar olasınız ki? Ablanız da kendi çıkarını düşünüyor belli. Babanızı da asla affetmeyin affetmek büyüklüktür evet ama bir babanın bu kadar hata yapma lüksü olmamalı. Siz en iyi yerlere de gelseniz en iyi insanla da evlenseniz bir yanınız hep eksik olacak bu yüzden affetmeyin. Ama her şeye rağmen şükredin. En kötüsü birilerine muhtaç yaşamak siz kimseye muhtaç değilsiniz. Üzüldüğünüz an kendinize bunu hatırlatın.

Çok doğru bir karar almışsın öncelikle hakkında hayırlısı olsun. Annene gelecek olursak sana bağımlı muhtemelen büyük öfke patlamaları bu yüzden, belki bu bağımlılık sende de var?🤷🏻‍♀️.. gitmen yeni bir çevre ve hayata adım atman lazım. 1 ay ağlar yavaş yavaş düzelir. Sakın gitmemezlik yapma tayin hakkını kaybedersin 2 yıl

Sen yine iyi imissin benim baba denilecek şahıs karnıma dal ile delmeye kalktı. Benim belime demir ile sokaktaki parke taşı ile dövdü. Sırf dişi ağrıyor diye benim ağzıma yumzuk attı ve ben şuanda evliyim. EŞİM ile tanıştığımda dudağım sis ve mosmordu. Ve 6 yıl oldu benim çocuğum olmuyor 😧😭😭😭😭😭😭

Ah yalan dünya :KK43:
Koskoca insankende dayak yedin off , şu zamana kadar her türlü silerdim aile olamamış aileyi , ardıma bile bakmazdım giderken .
Gidince ilk işim psikoloğa gitmek olacak, ablam yaptığın saçma diyor,tabi saçma olur ben onun kolı kanadıydım, erkek kardeşim sesini çıkarmamıştı, sonra birden kin duydu ve annemi nasıl üzersin dedi bağırdı, bunu diyen kardeşimde kız arkadaşına şey yazmıştı babam çok geri kafalı yazmıştı. İçleri ile dışları bir değil yani

X