Patavatsız erkekler...

lilyum_b

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2007
55
2
bir erkek daha sizinle tanışma aşamasındayken size " çürük dişiniz varmı
? ben karşımdaki insanın ağız kokusuna çok dikkat ederim de ..." gibi bir soru yöneltirse ne düşünürsünüz kızlar....?????

sorunlu olduğunu düşünürdüm..
ağzındaki dişlerini dökerdim heralde:eek:klava:
şaka bi yana fena bozardım onu..

hiç iyi şeyler düşünmezdim heralde verdigi ilk izlenim açısından onun adına iyi olmazdı :roflol: lisedeyken benim bi arkadaşımın başına gelmişti böyle bir olay hoşlandıgı çocukla çıkmaya başlamışlardı tenefüsste sınıfa geldiler tam yanımdaki sırada oturuyolardı elele tutuşmuş bi şekilde (bizde arkadaşlarla çaktırmadan onları gözetliyoduk tabi sırnaşık şey) sonra çocuk kızım ellerini incelemeye başladı ellerinin üstündeki tüyler dikkatini çekti sanırım bian ve kıza bunlar gerçekmi ben kalemle çizdin sanmıştım bende bile yok dedi :1shok: üstelik bunlada kalmadı dahada ileri gitti ve şakayla karışık umarım bacaklarındada yoktur dedi :1shok: ve tüm bunları bizim de duyabilceğimiz şekilde yüksek bir sesle :1shok: kızcaız neye uradıgını şaşırdı ne diyosun sen dedi ve kovdu sınıftan sonrada ayrıldılar tabiki fisfisfis o zaman çok ayıplamıştık o çocugu şımarıklıgına vermiştik nede olsa okulun en yakışıklı çocuguydu şakkıdı ama gördükki karekteri beş para etmezmiş :dilcikar: patavatsızlıgın bu kadarı yani kafamçokkarıştı :eek:klava:

Bir daha onunla görüşmek istemezdim gıcık şey aaaaaaaaaaayyyyyh bayram bayram hanımlığımı bozduracaklar bana

oyy oyy bak öylesi denk gelmez banayasakkelime
illa bana söylenemesine gerek yok herhangi bir arkadaşıma veya tanımadığım birine de söylese bozmadan,o ortama rezil etmeden sonlandırmazdım o görüşmeyi.. büyük kabalık.. kimsin sen ya,aç da bi bitarafını kokla derdim. derdim yani öylee hanımefendi kızın içinden bir canavavar çıkardı.birdaha ne bana ne başka birisine böyle salak cümleler kuramazdı Kötü Kazen
başına böyle bişey geldiyse sen ne yaptın merak ettim.. hala görüşüyorsanız tavsiyelerim olabilir o kendini bişey sana terbiyesiz için :mymeka:

direk düşüneceğim şey karşımdaki insanın kafadan tahtalarının eksik olduğudur.CADIARZU sanırım sonrasında orayı terk etmiş olurum:dilcikar:

bir erkek daha sizinle tanışma aşamasındayken size " çürük dişiniz varmı
? ben karşımdaki insanın ağız kokusuna çok dikkat ederim de ..." gibi bir soru yöneltirse ne düşünürsünüz kızlar....?????

eee buda güzel efendimmmm buda yeni çıktı sanırım türünün son örneği hey ALLAHIM yaaa
şakkıdı

Gülmeyin kizlar.Inanmiycaksiniz ama benim esim de daha ilk tanisma gününde bana ne dedi biliyormuyunuz?"Biraz kilolusun,zayiflasan iyi olur":1shok::1shok: Ve ben bu adamla evlendim yaaa.O an nutkum tutlmustu ve hic bisey söyleyememistim.Ve hemen rejime baslayip 59 kilodan 46 kiloya düsmüstüm.Ama halada basina kakarim bazen.Aslinda seni oracikta birakmaliydim diye.yasakkelime

cok büyük terbiyesizlik ve saygisizlik, ve hak ettigi tepki
tabiki oracikta dank diye birakmak,ama nedense biz safiz,duygusaliz,
anlayisliyiz,bana adamin biri ne sordu söylesem ayipa kacar,
o yüzden yazmayim burda,yazmaya bile cekiniorum ben...

benım eşimde ılk cıkmaya başladıgımız donemlerde bana dışlerımden bahsetmıştı(şaşkınlıkla)ıyıkıde bahsetmış canım benım sayesınde dış korkumu bır muddette olsa yendım kurtuldum tabı o an ben yınede bozuldum ama.zamanında dışlerıme tel takılması gerekıyordu taktırmayınca durum bu oldu.

enteresaaaan bence sorunlu canım bu adam...
bana böyle bir şey dese şok olurdum herhalde kalırdım öölecee ya da kopardım deli gibi gülerdim yani çok saçma çünküüüü
benimkide ikinici görüşmemizde beni biraz havalı gördüğü için sen dünya güzeli bir kız değilsin demiştii!!!havamı almak için!!!

X