Mezeler - Ordövrler Patatesli bülbül yuvasi (resimli)

ilayda26

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2007
922
3
Patateslerimizi haslayip, soyduktan sonra, çatalla eziyoruz. Içine bir miktar zeytin yagi ve tuz ilave edip, karistiyoruz. Patates karisimindan küçük parça kopartip elimizde yuvarliyoruz. Sonra bunu daha önce hazirladigimiz, ince kiyilmis maydonuz, nane (ben kuru nane kullandim) veya dereotunu, içine yuvarliyoruz. Bas parmagiyla içini ovuyoruz, yuva sekli veriyoruz. Bütûn malzemeyi biteseye kadar, bu sekli veriyoruz. Sonra içine sarimsakli yogurtu içlerine kouuyoruz. Sonra süslemek için üzerlerine pul biber ekiyoruz. çk lezzetli ve misarfierle ikram ettiginiz zaman emin olabilirsiniz tam puan alirsiniz. afiyet olsun gizlarrrrrr

[/URL][/IMG]

Hamile olanlar avcularini yallasinlar, bir yerleri sismesinkaydirigubbakcemile3

biz bunu borcama dosuyoruz uzerıne yogurt karısımını dokup maydanozla pullbıberle susleyıp kek gibi
dılımlıyoruz.lezzet olarak aynı oluyo sadece değişik bi sunum farkı belirtmek istedım.afıyet olsun.gercekten cok gusel oluyoo

çoook seviyorum patatesii ya. ellerine sağlık süper görünüyor bide yiyip yiyip kilo almasak daha da süper olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…