Zeytinyağlılar Enginar Dolması ve Fındıklı Kabak Salatası ( Salina Tuz katkılarıyla) :)

bilmediğim lezzetleri öğrenmek lazım...fındıklı kabak salatası da bunlardan ..
zeytinyağlı enginar zaten zeytinyağlıların krallarından bana göre :) çok severim,
ellerinize sağlık...başarılar.

Ellerinize sağlık der başarılar dilerim :) bende aynı tarifi yapıcaktım ama olsun değiştirebilirim :)

Tşk ederim canımm :KK16:

Aynı şeyleri mi düşünmüşüz :KK1: İstersen yapabilirsin benim için problem değil ilk baştada söylediğim gibi amaç eğlenmek :KK34:

Sanada şimdiden başarılar diliyorum :KK1:

bilmediğim lezzetleri öğrenmek lazım...fındıklı kabak salatası da bunlardan ..
zeytinyağlı enginar zaten zeytinyağlıların krallarından bana göre :) çok severim,
ellerinize sağlık...başarılar.

Tşk ederim cnm:KK16:

fındıklı kabağı denemelisin bencede :KK34:

eline sağlık canım, inşallah bir gün deneyecem şu enginarı:KK1:

saol tatlımm:KK16:

denemelisin bencede zaten pratik bişiy hatta garnitürle yaparsan dahada pratik olur :KK34:

woooowwwww ikisi de harika gözüküyor.
Benin gibi et yemeyen birisi için yemekler nefis en kısa sürede denemem lazım tadlarını da merak ettim.
sen bi yap yolla bana daha iyi olur sanki :)

Ellerine sağlık canım:KK54::KK54::125:

woooowwwww ikisi de harika gözüküyor.
Benin gibi et yemeyen birisi için yemekler nefis en kısa sürede denemem lazım tadlarını da merak ettim.
sen bi yap yolla bana daha iyi olur sanki :)

Ellerine sağlık canım:KK54::KK54::125:

Sipaydimmmmmm tşk ederimm tatlımm :KK16::KK16::KK16:

Yeterki sen iste sipaydim akşam eve gidip hemencik senin için yapıcam tophaneye yollıcam kargocuyuda tembihlicem 1 bezelyesi bile düşerse sipaydi seni yolar dicem:KK1::KK1:

Son düzenleme:
Sipaydimmmmmm tşk ederimm tatlımm :KK16::KK16::KK16:

Yeterki sen iste sipaydim akşam eve gidip hemencik senin için yapıcam tophaneye yollıcam kargocuyuda tembihlicem 1 bezelyesi bile düşerse sipaydi seni yolar dicem:KK1::KK1:

hahaha akşam evdeyim hatta bugün yoğun olacağım geç bile çıkabilirim işlerim dolu hala fink atıyorum :KK8: :KK51::KK51:

sen eve yolla kargocuya da gerekli talimatı verirsin :KK1::KK1::KK1:

Mutlum ellerine saglik harika hatta harika ötesi gözüküyor :KK56::KK56::KK56:
Enginari cooooooooook severim valla keske yapsan banada :KK1:
Tazecik hepside hemde ne güzel yaa :KK16::KK16::KK16:

Kabak salatasini denicem kuzum ellerine saglik.
Umarim yarismada birinci olursun, bol sanslar :KK16::KK16::KK16:

:KK54::KK54::KK54:

Mutlum ellerine saglik harika hatta harika ötesi gözüküyor :KK56::KK56::KK56:
Enginari cooooooooook severim valla keske yapsan banada :KK1:
Tazecik hepside hemde ne güzel yaa :KK16::KK16::KK16:

Kabak salatasini denicem kuzum ellerine saglik.
Umarim yarismada birinci olursun, bol sanslar :KK16::KK16::KK16:

:KK54::KK54::KK54:

Çok tşk ederimm canımmm:KK16::KK16: sen bu enginarın fikir anasısısnnn kendinle gurur duy :KK1:

Sanada yaparımm ama gelene kadar nasıl olur bilemedim şimdi :44::KK53:

Sen gel buraya ben sana burda yaparım tatlımm:KK54:

Hakeden kazansınn diyorumm En Büyük KK :KK9::KK9::KK56:

Çok tşk ederimm canımmm:KK16::KK16: sen bu enginarın fikir anasısısnnn kendinle gurur duy :KK1:

Sanada yaparımm ama gelene kadar nasıl olur bilemedim şimdi :44::KK53:

Sen gel buraya ben sana burda yaparım tatlımm:KK54:

Hakeden kazansınn diyorumm En Büyük KK :KK9::KK9::KK56:

Fikir önemli degil önemli olan yapmak ama :KK34::KK34:
insallah gelince yaparsin seve seve yerim :KK16:

aynen iyi olan kazansin insallah canim En Büyük KK :KK9:

Ellerine sağlık.
Bende enginarla katılmak istiyordum ama benim ki enginarın çiçeğiyle yapılıyor.Bızım oralarda yaprakları da sıyrılıp yendiği için.
Ama vazgeçtim.Bır yarısmaya bir engınar yeter:)
Başarılarr.

Ellerine sağlık.
Bende enginarla katılmak istiyordum ama benim ki enginarın çiçeğiyle yapılıyor.Bızım oralarda yaprakları da sıyrılıp yendiği için.
Ama vazgeçtim.Bır yarısmaya bir engınar yeter:)
Başarılarr.

Tşk ederim canımm:KK16:

Katılabilirsin aslında oda değişik olur bence hem bizde öğrenmiş oluruz sayende :KK34:

Ellerinize emeğinize sağlık :KK16: Enginarı hiç yemedim,yiyemiyorum nedense :44: Ama güzel görünüyor :KK34: Yiyebilene afiyet olsun,belki bende birgün yerim :KK4:
Kabak salatası yaparım ama fındıklısını yapmamıştım hiç genelde cevizle süslerim bende :KK34:
Başarılar diliyorum,katılıp bizimle birlikte tariflerinizi paylaştıgınız içinde teşekkür ediyorum :KK16: Bol şans :13:

Ellerinize emeğinize sağlık :KK16: Enginarı hiç yemedim,yiyemiyorum nedense :44: Ama güzel görünüyor :KK34: Yiyebilene afiyet olsun,belki bende birgün yerim :KK4:
Kabak salatası yaparım ama fındıklısını yapmamıştım hiç genelde cevizle süslerim bende :KK34:
Başarılar diliyorum,katılıp bizimle birlikte tariflerinizi paylaştıgınız içinde teşekkür ediyorum :KK16: Bol şans :13:

Enginarı nedense bi çok insan yiyemiyor ya da sevmiyor ama aslında bol ekşili falan çok hoş bir tat oluyor denemeni tavsiye ederim :KK34:

Kabak salatası cevizlide güzel oluyor ama fındıklı biraz farklı bi tat olur onuda deneyebilirsin belki hoşunuza gidebilir:KK34:

Enginarı nedense bi çok insan yiyemiyor ya da sevmiyor ama aslında bol ekşili falan çok hoş bir tat oluyor denemeni tavsiye ederim :KK34:

Kabak salatası cevizlide güzel oluyor ama fındıklı biraz farklı bi tat olur onuda deneyebilirsin belki hoşunuza gidebilir:KK34:

Eşim tatilde kaldıgımız otelde bol bol yemişti zavallım :KK31: Ben evde yapmayınca ancak dışarıda yiyiyor işte :KK9:
Geçenlerde agzıyla istedi valla,yapayım bir ara madem :KK31:
Çok teşekkür ederim,belki bu sayede bende yerim :KK34:

Eşim tatilde kaldıgımız otelde bol bol yemişti zavallım :KK31: Ben evde yapmayınca ancak dışarıda yiyiyor işte :KK9:
Geçenlerde agzıyla istedi valla,yapayım bir ara madem :KK31:
Çok teşekkür ederim,belki bu sayede bende yerim :KK34:

Yap yap yazık adamcağıza evinde yesin :KK1:

Hem çok sağlıklı bi sebze enginar sende ye ve pratik hele çalışan için çok ideal bi yemek bence garnitürle makarnadan kolay yapımı :KK1:

Buarada Doğum günün sanırım kutlu olsun, mutlu ol senelerce :KK16::KK16: pastanda süpermişş:KK9::KK9:

ellerine sağlık arkadasım :)
cok guzel gorunuyor engınarın :)

başından beri aklımda enginar yada sarma yapmak vardı, cadıcıgım sarma yapınca bende engınara karar vermıstım. görseydim yaptıgını yapmazdım yaaaa :))

Yap yap yazık adamcağıza evinde yesin :KK1:

Hem çok sağlıklı bi sebze enginar sende ye ve pratik hele çalışan için çok ideal bi yemek bence garnitürle makarnadan kolay yapımı :KK1:

Buarada Doğum günün sanırım kutlu olsun, mutlu ol senelerce :KK16::KK16: pastanda süpermişş:KK9::KK9:

Tamam canım,yaparım bir ara inşallah :KK66:

Teşekkür ederim,pastam şahanedir :KK66: Yermisin??:KK9:

enginar hiç yemedim tadını bile bilmem ama görüntüsü çok hoş salata da oldukça kolay pratik ellerinize sağlık başarılar dilerim. :KK34:

ellerinize sağlık harika görünüyorlar,

enginarı çok severim ve çok yaparım her türlüsünü, mükemmel bir tat ve çok faydalı

ama son zamanlarda en çok enginarlı pilavı yapıyorum :)

ellerine sağlık arkadasım :)
cok guzel gorunuyor engınarın :)

başından beri aklımda enginar yada sarma yapmak vardı, cadıcıgım sarma yapınca bende engınara karar vermıstım. görseydim yaptıgını yapmazdım yaaaa :))

tşk ederim canım:KK16:

olsun sağlık olsunn, belki seninki daha değişiktir bizde öğrenmiş oluruz fena mı :KK34:

Tamam canım,yaparım bir ara inşallah :KK66:

Teşekkür ederim,pastam şahanedir :KK66: Yermisin??:KK9:

:KK9::KK9: saol tatlım ben almıyım dietteyimm:KK1::KK1:

enginar hiç yemedim tadını bile bilmem ama görüntüsü çok hoş salata da oldukça kolay pratik ellerinize sağlık başarılar dilerim. :KK34:

tşk ederim cnmm:KK16:

yemeni tavsiye ederim ama çok lezzetli ve faydalı :KK34:

ellerinize sağlık harika görünüyorlar,

enginarı çok severim ve çok yaparım her türlüsünü, mükemmel bir tat ve çok faydalı

ama son zamanlarda en çok enginarlı pilavı yapıyorum :)

tşk ederimm cnmm:KK16:

evet aynen öyle, ay enginarlı pilavda mükemmel bişeyy bak şimdi canım istedi :KK1::KK1:

X