Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
bende diyetteyım adraaa :KK52: ama farkettim ki benim karın bölgemdeki şişlik regl olamamaktan oluyor :44::44:

Karın bölgesindeki yağları yoğurt eritiyor.Regl olamıyorsan da çok şiş olur.Soğan suyu yapıp iç.Nette tarifi var düzene sokar.Kistleri de küçültür.:KK34:

Aus...bebeğim....tebrik ederim...:KK52::KK52::KK52:
Artık sana oy verenlere bir ziyafet yaparsın herhelde..Ama benimki kırmızı etli olsun,kıymalı yada kuzu etli olabilir :KK34::KK9:

Teşekkür ederim arzum :KK16:

Yaparım yapmaz mıyım , keşke lafta kalmasa da toplanıp gelseniz buralara .

Bu arada geçmiş olsun çok sana

Evet evet, ben de istiyorum o ziyafetten:KK52::KK56:

Ziyafet mi var:89:
Aus'a oy veren biri olarak ben de istiyorum:KK52:

Eeee hadi gelin o zaman , ben çağırıyorum gelmeyen sizsiniz şekerler :KK9:

fasulyeli kek nasıllllllll :KK52::KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK9::KK3:

Fasulyeli pastanın tadı müthiş oluyor , kestaneli pasta gibi ama görselden fiyasko , yarışmada tutmaz eylülcüm :KK31:

Kim kazandı?
Ausencia mı?
Tebrik ederim.:KK9:

Aslında hepinizi tebrik ederim. :KK45:
Herkesin ellerine sağlık. :KK34:

Çok çok teşekkür ederim :KK16:

Aaaa bunak Aus kazanmis. :KK53: Daha once kesin kazanir dediklerimde kazanmadi aman bu kez kazanmaz dedim kazanmis. Demek ki bende sorun varmis. Tebrikler Aus' a ve katilan butun herkese. Bu yarismaya katilmakta cesaret ister. :KK76:

Bende bir gun konserve ve donmus yiyeceklerimle katilacagim... :21:

He sen yaz böyle , zannet ki satır aralarında kalacak , aus görmeyecek . Ama benim pc sensörlü , siteye girdiğim de hem alıntıları , hem beğenileri hem de ausencia , aus ... geçen her mesajı bana bildiriyor :KK52::KK52::KK52:

Evet katilsin mutlaka. :21:
Yeni kategoriyi Aus mu secti, yas pastalara olan zaafimi biliyor kesin ondan secmistir biliyorum ben onu. :KK19:

Canın çeksin de diyetin bozulsun diye seçtin luckycim :KK42:

Teşekkür ederim arzum :KK16:

Yaparım yapmaz mıyım , keşke lafta kalmasa da toplanıp gelseniz buralara .

Bu arada geçmiş olsun çok sana

Eeee hadi gelin o zaman , ben çağırıyorum gelmeyen sizsiniz şekerler :KK9:

Fasulyeli pastanın tadı müthiş oluyor , kestaneli pasta gibi ama görselden fiyasko , yarışmada tutmaz eylülcüm :KK31:

Çok çok teşekkür ederim :KK16:

He sen yaz böyle , zannet ki satır aralarında kalacak , aus görmeyecek . Ama benim pc sensörlü , siteye girdiğim de hem alıntıları , hem beğenileri hem de ausencia , aus ... geçen her mesajı bana bildiriyor :KK52::KK52::KK52:

Canın çeksin de diyetin bozulsun diye seçtin luckycim :KK42:

Biliyorum beni gonulden hissettigini. Kalp kalbe karsidir. :KK23:

Bugunlerde su icsem yariyor Aus. Acaip bir odem var, o gittiginde bir kac kilo daha gidecek.

Yas pasta canim cekmiyor artik. :KK19:

Biliyorum beni gonulden hissettigini. Kalp kalbe karsidir. :KK23:

Bugunlerde su icsem yariyor Aus. Acaip bir odem var, o gittiginde bir kac kilo daha gidecek.

Yas pasta canim cekmiyor artik. :KK19:

Ben sensör diyorum sen kalplerimiz bir diyorsun :KK52:

Tatlım ödem fena ya , insan patlayacak gibi oluyor ama gidince de süper bir anda 2-3 kilo veriyorsun :KK9:

Sağol canım gelmiş kadar oldum:KK19::KK52:
Hediyelerini seçtin mi:KK52:

Yok öyle gelmeden gelmiş gibi olunmaz :KK1:

Baktım canım , ya bir kaç parça ihtiyaçlarımı toparlayacağım ya da tek bir ürün alacağım . Karar veremedim bu iksi arasında .

Zaten daha kimse bana hediye seç demedi :KK17:

Tatlım ödem fena ya , insan patlayacak gibi oluyor ama gidince de süper bir anda 2-3 kilo veriyorsun :KK9:

Baktım canım , ya bir kaç parça ihtiyaçlarımı toparlayacağım ya da tek bir ürün alacağım . Karar veremedim bu iksi arasında .

İnşaallah canım ben de çok isterim ama biraz zor:KK14:
Canım sen hediyelerini seç,hatta Cookplus'a üye ol sana sorulduğunda hazır olursun:KK19::KK12:

Kalplerimiz bir degil mi yani, kalbimi kirdin catirt diye ses geldi. :KK43:

Film izliyorum ben ayin 17 sinden sonra sohbet edebilirim. 17 sinden sonra ne var deme bir seyler var iste. :KK60:

Günaydınnn Gençleerr
cook.gif

:KK12::KK12:

X