Patates iin yardmmmm

nunixsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2008
19
-1
kızlar satılan fisfisfissuper fresh patatesler varya onların tadında evde patates kızartması yapan var mı yardım istiyorum

bence ev patatesi tadında olmaz. sen en iyisi normal patates al yap. dondurulmuş gıdalar hem sağlıksız hem de lezzetsiz bence. bir tek milföy güzel oluyor. fisfisfis

Yok Pek Güzle Olmuyorlar.
Onunla Uğraşma Bile Bence
Ama Acil Bir Durum Için Hani Hemen At Fritöze çikart Gibi Bir Aciliyet Yoksa Mis Gibi Tazecik Patetes Mevsimin Da Yazik Olur Fresh Kullanmak.bana Göre Tabi:)))))))))))

kızlar satılan fisfisfissuper fresh patatesler varya onların tadında evde patates kızartması yapan var mı yardım istiyorum

arkadaşım ben onun formülünü bu sitede sağolsun bi arkadaştan öğrendim.aynı hazır fresh patates oluo.biraz zahmetli ama süper.eşimde bayıldı.
önce patatesleri doğrayıp tuzlu suda beklet sonra yıka çok kızgın yağın içine at.üzei haif kabulanıncaya kadar kızart bir kaç dakika ama pişmesin dikkat et.sapsarı olacak rengi.sonra al tavadan soğut ve poşetle buzluğa at.ertesi gün kızartacağın zaman kızgın yağa çözülmeden at.bak bakalım hazırlardan farkı varmı parmaklarını yersin

arkadaşım ben onun formülünü bu sitede sağolsun bi arkadaştan öğrendim.aynı hazır fresh patates oluo.biraz zahmetli ama süper.eşimde bayıldı.
önce patatesleri doğrayıp tuzlu suda beklet sonra yıka çok kızgın yağın içine at.üzei haif kabulanıncaya kadar kızart bir kaç dakika ama pişmesin dikkat et.sapsarı olacak rengi.sonra al tavadan soğut ve poşetle buzluğa at.ertesi gün kızartacağın zaman kızgın yağa çözülmeden at.bak bakalım hazırlardan farkı varmı parmaklarını yersin

Ben de bu yöntemi senelerdir uygularım. Kesinlikle muhteşem oluyor.
Ayrıca tuzlu suya buz da atarsan bekletirken çok daha iyi sonuç elde edersin.
Şimdiden afiyet olsun.

denemeye değer bence.. çok saola.s.a.s.

X