Göz Makyajı Pastel Waterproof Color Volume Mascara kullanan var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende bunu almak için giriyorum
her sefernde başka bi maskara alıp çıkıyorum
arkadaşım çok zor çıktığından bahsetmişti
kirpkleri dökülmüş
çekindim biraz açıkcası

göz kalemini kullanıyorum ama mascarasını denemedim. kullananlar görsel paylaşsa keşke nasıl durduğunu görürdük.

Ben flormarın renkli rimelini kullandım mavi olanını, evet tek başına onu sürdüğünde hacim vs sıfır ama be altına bir kat kendi maskaramdan sürüp kurumasını bekliyorum sonra maviyi sürüyorum :) bence öyle güzel oluyor bir de resim ekleyeyim

Pastel Waterproof Color Volume Mascara'nın mavi rengini kullanıyorum. bir yerlerde gördüm; altına siyah maskara sürünce daha güzel oluyormuş. gelecek sefer öyle yapayım diyorum. bu yöntemi deneyen var mı????

Pastel Waterproof Color Volume Mascara'nın mavi rengini kullanıyorum. bir yerlerde gördüm; altına siyah maskara sürünce daha güzel oluyormuş. gelecek sefer öyle yapayım diyorum. bu yöntemi deneyen var mı????

maskara sürünce kirpiklerin gürleşiyor.bunu düşünerekten bile daha güzel olacağı kesin.

Mavisi var bende gözden çıkması tam bir eziyet uzatması hacim vermesi eh diyelim :S beğenmedim bir daha alır mıyım asla

ben bebe yağıyla siliyorum. renkleri öyle güzel kiiiiiii....

bende üç dört tane rengi var. renkli renkli cıvıl cıvıl!!!! :)))

bebe şampuanı mascara çıkarıyor mu? denemek lazım.

bu ürünü daha almadım. ama renk çeşitleri güzelmiş. alıp görmeli.

Evet çıkarıyor. Max factor false effect waterproof mascaramı temizleyiciyle çıkarırken kirpiklerim dökülüyordu. Dalin gayet işe yarıyor ve zaten göz doktorları da öneriyor göz için.

pembe delsi olduğumdan pembesini aldım. arkadaşımda fuşya renklisi var.

bazen değiştirip sürünüyoruz. cıvıl cıvıl bakıyoruz dünyayaaaa!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…