Göz Makyajı Pastel Waterproof Color Volume Mascara kullanan var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

pinkwhite0

Guru
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2011
2.606
117
bugün bundanda alıcaktım çeşit çeşit renkleri var ama nasıl bilemedim kullanan var mı? suya dayanıklı mı gerçekten.. renkleri değişik değişik gözüme çarptı sürmesem bile alasım geldi

Eklentiler

• $p_3977_b_1.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 1.049
waterproof oldugundan gozden cikarmasi oldukca zor. hacim dolgunluk vs vermiyor,renk vermesi cok iyi.ben mavisini almistim ama aldigimdan beri kullanmiyorum acikcasi memnun kalmadim.

hmm anladım.. güçlü göz makyajı temizleyicileri var çıkarması sorun değil öncedende bikaç waterproof kullanıyodum ama istediğim gibi dolgunluk elde edememiştim. renkleri cıvıl cıvıl görünce bi sorym dedim:) demek memnun kalmadın

Son düzenleme:
ben de geçenlerde lacivertini aldım. kozmetikçideki bayan sürdüğünde çok hoş olmuştu ve suya gerçekten dayanıklı. ama ertesi gün sürdüğümde o bayanın sürdüğü gibi olmadı yine de renk ve dolgunluk etkileyici bence güzel fiyat da uygun.

ben dün mor rengini aldım ve gözde duruşuna bayıldım,ama çıplak kirpiğe değildemesela siyah rimelinizin üstüne sürerseniz daha iyi sonuç alırsınız,dolgunlaştırmadığı kesin ama renk vermesi müthiş vede dün gece yatarken ve sabah yüzümü defalarca yıkamama rağmen kirpiklerimden çıkmadı,bu bence iyi bir özellik,bunun için makyaj temizleyici krem yeterli oluyor,ben öyle sildim.sözün kısası tavsiye ederim.pastelin gözkalemi ve magıc touch kapatıcısıda iyi onlarada bir bakın derim

acaba kozmetikçi bayanın sürdüğünden daha az mı sürdün.belki mağazanın ışığı ile makyaj yaptığın ortamın ışığı farklı olduğundan öyle geldi sana.

bende yeşilini bi kızda gördm bugün valla sordum. o da beni cesaretlendirdi saçımın rengini beenmiş bnde konu açlmşken rimelin markası ne ne kdr güzl bi yeşl öle ddm pastelin dedi ben de yeşil ve lacivertini alıcam yakın zmnda

renkli olan herşeye bayılıyorum! en kısa zamanda alıp deneyeceğim. bakayım bende nasıl duracak? :))))

waterproof maskaralarınızı dalin şampuan ile hafif köpürtüp kolayca çıkarabilirsiniz ben artık makyaj temizleyicilere o kadar para vermiyorum

Kızlar resimi çekip koysanıza ,çok merak ediyorum nasıl duruyor yüzde:)

105 petrol mavisi çok güzel. mavi boğazlı kazak ve pembe parlatıcı ile birlikte kullandım. güzelliğime güzellik kattı. :)

bende 102, 104 ve 105 var. rengarenk kullanıyorum. hatta bazen üst kirpiğime 102 alt kirpiğime 105 sürüyorum. hoş duruyor. :)

bebe şampuanı mascara çıkarıyor mu? denemek lazım.

bu ürünü daha almadım. ama renk çeşitleri güzelmiş. alıp görmeli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…