Parlak Bacaklar?

Dreaminess

SpongeBob SquarePants!
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2010
24
0
Arkadaşlar bi arkdaşımın fotoğrafında bacakları o kadar güzel ve parlaktı ki.Kız zaten esmer birazcık bronzlaşmış.Ve fotoğraftada plaja falan gidiyodu sanırım.

Yani bacaklarımı parlak gösterecek bi öneriniz varmı?
anneme sordum bronzlaşınca parlak gözkür zaten dedi fisfisfis

ben de bebek yağcılardanım...suyla karıştırdığım bebek yağını çarpık marpık da olsalar bi sürüyorum bacaklarım süper oluyoooo

Bacakların bronzlaşırsa parlak gözükür.
Eğer bronzlaşmadan parlatmak istiyorsan vücut krem ve losyonlarını dene.Benim cildim kuru nemlendirici sürdüğüm zamanda parlıyo.Bebe yağını bende deneyeyim:kedi:

bnde bebek yağı kullnıcam almayı düşünüyorum bugün
parlaklık ve yumuşaklık veriyomuş cilde
çatlak oluşmamsı içinde yararlıymış cildi nemlendirdiği için

Ortalarda cilt rengim var ama gunes gormediginden bacaklar daha beyaz oluyor. Hele birde iklim olarak yagmurlu yerde yasiyorsaniz anlik kullanilan spreyler var. Ayni fondetenler gibi aciktan koyu renge gidiyor. Bazilari elbiselere bulasirken bazilari suda bile cikmiyor. Yazin kesinlikle kullaniyorum. İnanilmaz puruzsuz ve parlak yapiyor. Sanki corap giymis gibi ne varsa kapatip inanilmaz seksi bacaklar yerini aliyor. Hatta bacaklarda 2 cm killara kadar belli etmiyor. Fakat surerken ala bele yapmadan her yere dengeli surulup kurumasini beklemek gerekiyor. Bir kullanan zaten vazgecemez diye dusunuyorum. En bilindik markalardan Loreal'inde var. Ama pek tavsiye etmiyorum. Hem kiyafete hem oturdugunuz yere bulasiyor ve hos goruntu olmuyor. Hele birde azicik terlediyseniz renginde acilmalar oluyor. Arap dukkanindan aldigim vardi yaklasik 5 euro gibi bir seydi ama markasini hatirlamiyorum. Yazin bitmisti yenisini alinca marka veririm. İnanilmaz etkili ve suda surte surte yikayinca cikiyor. Denize bile girseniz akma olmuyor. Ama suyun icinde cok durursaniz haliyle su rengini hafif bulandirabilir. Bendede batik problemleri vardi ve etek giymekten utanirdim. Simdi evde lazer yapiyorum ve iki seansta killarim oldukca azaldi ve batiklarim eskisine nazaran sadece minicik izleri kaldi ama artik onlarda gecmek uzere. Lazer hem killari yok etmekte hemde batiklarda etkili oldu. Yazi iple cekiyorum. Sprey kullanirken aman ya off birde killarimlami ugrasicam derdi kalmadi. Sur spreyi iki gun denize gitmis gibi puruzsuz dolas :)) ayrica bu spreyler sadece bacaklara degil tum vucuda uygulanabiliyor. Ve belirtmek isterim. Sprey gecici diyenler varsa islak mendil seklinde bronzlastiricilar satiliyor ve istediginiz koyuluga eristikten sonra mendil kullanmayi birakiyor ve ten renginizde acilma basladiktan sonra yeniden kullanabilirsiniz. Mendili yapamam diyenler varsa bronzlastirici normal surulen kremler var. Sadece tipki nemlendirici gibi kreminizi surup bronzlasmayi bekliyorsunuz. Sonrasinda ayni mendildeki gibi istediginiz kivama gelince birakalbilirsiniz. Lazer yaptigim ucun solaryuma gidemiyorum ve bu krem,mendil ve sprey gunes gerekmeden kullanildigi ucun kurtarici olabiliyor. Tesekkurler :)))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…