Doğuma Hazırlık Park Yatak mı Anne Yanı Beşik Mi?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Merhabalar.. Bende bu aralar iki beşiğide çok araştırıyorum. Park yatağın avantajı çok fazla olsada hem bebeğin güven duygusu, hem çalışan anneleler açısından anne yanından vazgeçemiyordum. Sonunda anne yanı olabilen park beşikler keşfettim. 2 model arasında kalmıştım "yoyko 8 in 1 comfort plus" ama stok sorunu var hemde fiyatını uzun bi zamandır takip ediyorum gereksiz bir artış var. Prego miami park yatak var birde aklımda. Fiyatları biraz standartın üzerinde olabilir ama uzun vadede kullanılıyor yeğenlerim neredeyse 2 yaşına kadar park yatak kullandı. Anne yanı olma özelliği sayesindede 2 ayrı beşiğe gerek kalmıyor. Odayı ayırma işlemi çocuğa göre değişir diye düşünüyorum. O zaman gelincede direk yatak odasından kendi odasına çekmeyi düşünüyorum yatağı. Hem size fikir olur hemde kullanan varsa tecrübelerini paylaşır diye yazmak istedim. İnşallah yardımcı olur.

B Beyla ben de yoyko'nun o modelinde karar kılmıştım lakin ne dükkanlarda canlı görebildim ne de internet mağazalarında stok bulabildim. Görmeden almak kısmı da beni biraz rahatsız etti açıkçası, park yatakları biliyorum ama park yatak için bu anne yanı olayı yeni, sağlamlığını düşünmeden edemedim. ne yapsak ne etsek derken benim yatağımın gereksiz yüksekliğinin anne yanı kullanmaya elverişli olmadığını fark etmemle beraber sorun çöüzüldü Nihayet bugün pregonun klasik modellerinden birini aldım geldim. Yine de yoykoda aklım kaldı valla.

Bende canlı göreyim derken internette olan stokta bitti pregonunkini görüp alabilirim umarım. prego markasından memnun musunuz genel olarak kullanmaya başladınız mı?

Bende canlı göreyim derken internette olan stokta bitti pregonunkini görüp alabilirim umarım. prego markasından memnun musunuz genel olarak kullanmaya başladınız mı?
Bebeğim daha doğmadı canım ama alıp getirip kurduk, bozup bir daha kurduk sağlam görünüyor, kullanımını bilemiyorum henüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…