Paris Hilton'un Evi

karmakarışık ev niye öyle olmuş o kadar parasını rağmen azıcık parayla dekore edilmiş ev daha gzl demkki para insanı saçmalattırıyor

o zenginliğe göre hiç zevkli döşeyememiş .. benim o kadar param olsaydı .oooooohhhhhoohhh valla herkesin gözleri kamaşırdı ...:1shok::1shok:

evden ziyade bu paraları ne şekilde kazanıyor bir de orası var dedesinden
ziyade olan kazançlara bakın bu kadının evine girilmez be

bırak evin dizaynını, mobilyasını ya eve baksana sen. o eşyaları çıkarcan baştan döşicen. nasıl harika bişey olur. Allahım işte kimine para verir zevk vermez kiminede zevk verir para vermez :KK43:

ya insan o evde kaybolur gider beaa...... one oyle ev degil san ki basli basina mahalle.... ben ce abartiiiii...; oyle degil mi kizlaaarrrr

salak kız :KK70: o güzelim eve bu esyaları mı yakıstırmıs gerci haklısınız anca bu kadar basar beyni :KK70: pislik :KK70:

daha öncede görmüstüm ve IGRENC BI ZEVKI var demistim, halada öyle düsünüyorum...
o kdr paran var kendi zevkin yoksa git profesyonellere düzdür evini...

kadın dışarıda gezmekten evine vakit harcıyormu bakalım bence uğramıyordur bile nerde akşam orda sabahhhhhhh.bizler elimizdekinin kıymetini bilen kadınlarız

ben beğenmedim yaa çook soğukkkk duruyo ev hiç bi sıcaklık yok para varr ama işdee...

X