Paris Hilton'un Evi

Allam o paralarla bu evmi inanmıyorum yaa
zaten ondanda bu kadarı beklenir
kadına bakya para içinde yüzüyo ama eşyalar
fii tarihinden kalma

evin dıştan görüntüsü ve manzarası güzel.. o kadar zengin olsam bu eşyaları evime sokmazdım hele yatak odasıyla bilardo masasının olduğu oda iğrenç

Allahım inanamıyorum :bbo:
Allah verdiği paranın 1000de 1i kadar zevk vermemiş bu kadına kafamçokkarıştı
babannemin mobilyaları gibi Çok üzgünüm çoook

cok dogru gurbaa gercektende cok eski isi ben paris hiltonun evini daha moderen tahmin etmistim, ama disardan ev muhtesem.

Ama ne demisler zevkler ve renkler tartisilmazCADIARZU

içi geçmiş bu kadının mutfak hariç hiç bir yeri beyenmedim evin dış görün fena değil:1closedeyes:

yaa ev iğrenç... onca paraya bu zevk.hoş evde oturduğu yok y bardı diskoydu hapisaneydi derken unutmuştur evin yolunu:))) genelde sokaklarda sabahladığı için....:)

eşyalar tam bir zevksizlik örneği.bazı insanlarda da neyzaıkki para var ama zevk yok.

evdeki eşyalar fotomontaj gibi alakasız görünüyor hediyelerle döşenmiş gibi zaten işte Paris HİLTON bu yüzden bu kadar ünlü karşısındakileri şaşırtarak merak uyandırıyor onun işi de bu zaten baksanıza ne kadar çok mesajı var.

ilk resimde, odanın ortasında uzanma koltuğu gibi bi şey ne olduğunu anlamadım hala. orada ne işi var.

ev çok güzel ama eşyalar çok zevksiz
o kadar para bende olacak ne mobilyalarım olurdu

Zevkler ve renkler tartisilmaz sözünü herkes dogrular degil mi aramizda??
O halde...Demekki Paris Hiltonun zevki de böyleymis,sizin olmayabilir,benim de zevkime göre degil ama O nun tercihi...
Balkonunu begendim ve de havuzunu...

evde oturmayan,sürekli sokakta bir hatun için luzumsuz,herhalde hizmetçileri keyfini sürer.

spor salonu terasi ve havuzundan baska bise goremedim o zenginlige gore hele o salonda ki perdeler ne oylee oggggggg

evini hiç beğenmedim ayrıca küvetin karşısında koltuğun ne işi var merak ettim doğrusu....

evini hiç beğenmedim ayrıca küvetin karşısında koltuğun ne işi var merak ettim doğrusu....

ben anladım ne içinjeyyar e tabiki karşısına geç otur o da bıcıbıcı yapsın die:roflol:

kızın evine uğrayıp eşyalarla ilgilenecek vakti yoktur ki:))))kesin bunlarda aile büğüklerininden kalma eşyalardır:))

p10cw4.jpg

ya ondan sonrada güzel fizikleriyle övünürler......bende böyle bi spor salonu olsun dışarda yüzme havuzu olsun......bak gör nasıl oluyo fizikim....arkadaşlara katılıyorum bu arada ev süper ama maalesef eşyalar şahane kötü..........o eve harcadığı paranın 1000 de 1 iyle o evi adam ederim ben be......

X