Paris Hilton'un Evi

Hilton, soyadi olmasaydi o evi cok zor bulurdu o.
ev cok güzel de,
bide paris gece hayatindan cikabilseydi.
o da etkigini biciyo.
mirasdan da oldu sonunda.
begenmem de hic.
cok mu fesadim ne?tatlicadiarzu

zugurdun cenesı demeyıııınnn valla ıgrenc!!!ama kadın evde de durmuyokı belkı 1o yıl oncesıdır bunu tasarlayanlar belkıde yasamıyodur

mutfak ve havuz dışında o güzelim evi ziyan etmiş kızcagız
zaten içinde onun olması bile ev icin eziyet bence

ev çok güzel ama çok zevksizce dekore edilmiş ben beğenmedim.o ev bende olsa her kes hayran kalırdı...zevksizler valla aah aah ama zenginin malı züürtün çenesini yorarmış...

zaten hıc sevmem okadını uyuzzz.boyle guzel bır evı ne hale getırmıs.aynı yerde 2masa yan yana,cok zevksız.zaten ukala tavırlarıyla sınır olurum.cok cırkın gelır bana.nesıne bayılırlar anlamam.sarısınya ondan heralde

kıyafet almaktan ewine dekor yapmıyorki sanki ewine uğruyorda iğrenç dekoru zati kendide iğrenç amannnnnnnnnnn bize ne bit pazarından alıp dekor yapsam aha bu parisden daha güzel ew döşerim.......

Bence evin dizaynı Paris in tarzına çok uygun. Rüküş, zevksiz ve abartılı. O kadar paraya ve şöhrete böyle döşenmiş bir evde oturuyorsa söylenecek bişey yok :))))

:roflol:Gerçekten çok kötü dekorasyon ama bizde 6 sayfadır hatunu çekiştiriyoruz malzeme oldu eeee reklamın iyisi kötüsü olmaz dimi:roflol:
Sayemizde yine gözde oldu aldı kupayı:hooray:

Allah parayla zevki bir arada vermiyor işte naparsın.Zevksiz Şeyyyy.Paran olmuş zevkin olmamış neye yarar:mymeka:

paris hiltonun evınde paso yatak odası vardır diye düşünüyordum yanılmısım.evinin dekorasyonu eşyaları onu yakışır bi şekilde zevksizlik abidesi e kadının başka türlü zevkleri var eşyalarına yansıtamamıs olamaması çoooook normal

evin dış görünümü harika.balkonda süper gelgelelim eşyalar çok alaturka,antika gibi duruyor,Allah bilir buna milyon dolarlar dökmüştür,bide mimar dizayn etmişse yuhhh artık,tabi zevk meselesi ama ya gerçekten çok demode:) karı o biçim güzel hastayım sana parissss,,,

banyosu 10 üzerinden 10. o kadar. ayrıca bana neyse parisin evinden. para var imkan var. istese tutar en kralından işini bilen birini, olayı bitirir. :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…