Paramızı iade eden Migros'a teşekkürler..

bersu

Nirvana
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2007
1.166
3
Dün Migros iskenderun mağazasından alışveriş yaptıktan sonra kasaya yöneldik.Ödememizi yaptıktan sonra eve giderken 40 ytl eksik para üstü verdiklerini fark ettik.Üstelik fişte de bizim yaptığımız ödeme değil 40 ytl eksiği yazıyodu.Bunu kasiyere bildirdik.Numaramızı da bırakıp eve gittik.Bugün aradılar bizi yaptığımız 150 ytl.lik ödemeyi kasiyer 110 olarak görmüş ve o şekilde üstünü vermiş.40 ytlyi iade edeceklerini,kasa sayımında farkın ortaya çıktığını belirttiler ve özür dilediler.Sonuçta hakkımız bu para ama bizim de dikkatli vermemiz gerekiyodu parayı.Migros'a duyarlılığından ötürü teşekkür ediyorum.

Üstelik üstünde de durmadık.Sadece fişimizi bırakıp bi yanlışlık olabilir dedik.Hemen ilgilenmişler,kasayı o an hesaplattırmışlar gelen-giden parayı sorgulayıp.

çok şanslisin Bu Ilgiyee Teşekkür Etmen Gerekirdi Zaten ..
Dur Bende Teşekkür Edeyim Senin Yerine...

Vay be bravo onlara,ama sanırım bütün şubeleri bu kadar duyarlı deildir,keşke bu disiplin ve prensip bütün mağazalarda geçerli olsa,hiç sorun yaşamayız

İşte müşteri memnuniyeti denilen şey budur alkışşlar migrosa

tebrikler çok sevindim..ben bir hamburgercide yaşadım aynı şeyi ama senin kadar şanslı olamadım..birde üstüne üstün ordaki kasiyerin tavrı çok kötüydü..ama tabi şefi gelip kızdı..günahını almak istemiyorum ama sanırım cebine koydu ve vermediniz dedi bana..çünkü kasayı 2 kez hesapladılar fazla çıkmadı..bende oralı olmadım..ama çok kızdım..eşimde boşver dedi..20 ytl.ortada kayboldu ama

Gülücüğüm senin üzüntünü anlayabiliyorum.Her insan hata yapabilir,dalgın olabilirsin ama sen bilmezmisin verdiğin parayı?Giden paraya değil de,seni düşürdükleri duruma üzülüyosun.Ben de o yüzden tşk etmek istedim migrosa.

müşteri memnuniyetine ve sorunlarda duyarlılığa özen gösteren alışveriş merkezlerine tebrikler

valla öyle oldu canım..sorun para degil ama o davranış şekli çok kötüydü..suçlu olan insanın bana göre davranışı ve ses tonu degişir..zaten o şahısta öyle davrandı..eşimde oan wcye gitmişti..atakanda durmadı anne hemen alalım dedi..aldık ama bize 3 hamburger baya pahalıya patladı..sorun para degil ama beni yalnız görünce bide atakan oyuncagını seçiyodu ona bakıyordum..fırsattan istifade etti ama yazıklar olsun dedim..bide içeri gitmiş arkadaşlarına anlatıyordu utanmaz..o tavrı çok ağrıma gitti.yazıklar olsun dedim..

bencede cok duyarli davranilmis her is yeri böyle olsa keske

müşteri memnuniyetine ve sorunlarda duyarlılığa özen gösteren alışveriş merkezlerine tebrikler
Teşekkürler cnm takip ettiğin için.
Zaten bu arkadan konuşmaları yokmu gülücüğüm bu mağazada çalışanların.Gözümde o zaman çok küçülüyolar.Halbuki bu tür davranışlara girmeseler saygımız büyük mağazaya da çalışanına da.
bencede cok duyarli davranilmis her is yeri böyle olsa keske

Sağol canım.Böyle bildirirsek herkesin haberi olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…