Papci oyun bı benim hayatimimi mahvediyor bıktım artik

Kestane Sekeri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2017
2.026
2.077
34
Kızlar eşimle 6 yıldır evliyiz iki çocuğumuz var biri 3 diğeri 1 yaşında eşim son iki aydır pubg oyunu oynuyor ve bu oyun yüzünden çok tartismalarimiz oldu saatlerini geçiriyor gece yarılarına kadar oynuyor vardiyalı çalıştığı için gündüz evde olduğu vakitler hep oyunda sabahtan kalkıyor oyun için ve bağımlılık derecesinde bence artık oturup film izleyemez çay içemez olduk bu durum aşırı canımı sıkmaya başladı artık önceden hiç böyle bı durumu yoktu sinir koy günde bı saat iki saat diyorum tamam diyor ama yok bı boslugumda yine oyunda diğer odada PC başında oynuyo bide.Sen beni bogdukca daha çok oynayasim gelio rahat biraksan sıkılır m zaten bı sure sonra diyor ama hicbi iletisimimiz yok bende çok gurur yapıyorum bizle ilgilenmemesini vakit geçirmek istememesini.Bu meseleyi ciddi manada kafaya takmaya başladım artık napabilirim bu durumda nasıl eskiye döner kussem olmuo kavga etsem olmuo eşi bu durumda olan hanımlar çözümü neyle buldunuz

Benim eşim de tam anlattığın gibiydi. Ben de indirdim telefonuma. Öğret ben de Oyniycam dedim. Şimdi beraber oynuyoruz ben pubg Oyniycam çocuklara bak falan dersin hatta. Gorsun gününü el mi yaman bey mi yaman
Ya düşündüğünü yaptım aslında ama sevmedim oyunu sildim.Sevmesem de oynicam bu gidişle.Esin hala oynuyor mu saatlerce

Ya düşündüğünü yaptım aslında ama sevmedim oyunu sildim.Sevmesem de oynicam bu gidişle.Esin hala oynuyor mu saatlerce
Ben bayağı güzel oynamaya başlamıştım. Beraber adam vuruyorduk, ben vurulunca istemsizce bağırıyordum. Bu ona cok komik geliyordu. Çok eğleniyorduk. Sonra ben sıkıldım ve bıraktım. Bayağı oynadık 4 5 ay kadar. Yetti bana yani. O da benden sonra eskisi kadar zevk almadığını söyledi. Suan başka oyunlar oynuyor ben de o oynarken yanına yatıyorum kk da geziyorum mesela. Ben arada onu öpüyorum. Şimdi alıştı aralarda öldükçe o da beni öpüyor. Geçinip gidiyoruz. Ayak uydurduk galiba birbirimize

Yani oyunu bıraksa da telefondan hemen uzaklasamiyorlar. Bence sizin dezavantajınız çocukların olması. Illaki biri bakmak zorunda .

Sıkılmasıni beklemek lazım kalkıp sende oynarsan cocuklara kotu ornek ve en onlarla ilgilenilmesi gereken caglar onlar. Belki ters tepip daha cok sevecek. Bende bi oyuna daldimmi saatlerce oynardim heves gecince siliyorum. Oyun manyagi anne ve baba hic hos degil.

Çocukları al o oyun oynarken sessizce evden git

Farkına varınca da süründür

Oyununla başbaşa kal de

Aklıma birşey gelmedi

Konusunca çözülecek şey değil
Evden ciksam en fazla çocukları gezdirmeye çıkarım oda iyi yapmışsın canım der heraldehiç umursamasam kendi haline bıraksam çözüm olur mu ki tek denemediğim o kaldı çünkü

Vallahi arkadaşım benim eşimde aynı senin anlattığın gibiydi 1 hafta küstüm sildi oyunu dedim 1 2 saat oynayabilirsin silmene gerek yoktu geri yükledi baktım yine aynı devam ediyor bende indirdim şimdi beraber oynuyoruz ama sınırlı eskisi gibi değil.

Ya zaten 3 yaşındaki oğlum onun yüzünden oda oynuyor babasından göre göre sonuç bu kötü örnek oluo diyorum tamam haklısın diyor ertesi gün yine aynı valla cildiricam artık yaa

Evden ciksam en fazla çocukları gezdirmeye çıkarım oda iyi yapmışsın canım der heraldehiç umursamasam kendi haline bıraksam çözüm olur mu ki tek denemediğim o kaldı çünkü
Gideceğin bir yer Yok mu
Ailen arkadaşın akraban
Ben çok inatım

O sinirle çocuğu alıp otele bile giderim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…