Panik atak yardım

Ben 3 senedir panik atak yaşıyorum 4 seneme gireceğim doktor doktor gezdim aklına gelecek herşeye gittim ama asla psikolojik olduğunu düşünmedim psikiyatri seçimi de çok önemli ilk gittiğim doktor iyiydi ama verdiği ilaçlar beni çok kötü ediyordu ama şimdi gittiğim Doktorum mükemmel hala daha yaşıyorum ataklarım oluyor olmuyor değil ama ilklerde ne yapacağımı bilmiyordum ağlayıp uyuyordum sürekli çarpıntım durmaksızın devam ediyordu gerçekten berbat birşey panik atak anksiyete:KK43:(((
Evet aslında ilaçlar beni sakinleştiriyor ama kötü düşünceler aklımdan çıkmıyor kendimi kontrol ediyorum sürekli 😒

Arkadaşlar hepinize tekrardan merhaba daha önce bi kaç sefer daha konu açmıştım . Panik atak ve anksiyete için 1 aydır 10 mg ilaç kullanıyordum baya bi sakinleştirmişti beni iyi gelmişti sonra doktor ilacımın dozunu arttırdı 15 mg kullanalı 2 hafta olucak ama yeni dozu kullandığımdan beri panik olmaya başladım kalp çarpıntısı nefes açlığı duygusallık delirme korkusu baş dönme hissiyatı aklıma gelen hastalık ile kötü düşünceler vs bunlar çok çoğaldı aranızda yeni doza başlayıp bunları yaşayan var mı ?
İlaclar ilk 15 20 gün seni sersemletiyor zaten alışma evresi diyorlar buna 14 yaşımda tanışmıştım panik atakla kesinlikle kendine bir uğras bul düşünmeye fırsatın olmasın bide kış mevsiminde boyle seyler tekrar nükseder korkma geçen hafta belirtilerimi tekrardan yaşadım

İlaclar ilk 15 20 gün seni sersemletiyor zaten alışma evresi diyorlar buna 14 yaşımda tanışmıştım panik atakla kesinlikle kendine bir uğras bul düşünmeye fırsatın olmasın bide kış mevsiminde boyle seyler tekrar nükseder korkma geçen hafta belirtilerimi tekrardan yaşadım
Evet ilaç kullanıyorum ama ara sıra tekrardan yokluyor uyuşmalarım devam ediyor gitmediğim doktor kalmadı kaç kere gittim bilmiyorum bi şwriniz yok diyorlar sizinse kafanız da uyuşma oluyormuydu?

Evet ilaç kullanıyorum ama ara sıra tekrardan yokluyor uyuşmalarım devam ediyor gitmediğim doktor kalmadı kaç kere gittim bilmiyorum bi şwriniz yok diyorlar sizinse kafanız da uyuşma oluyormuydu?
Evet canim.esas belirtisi o zaman benim tum bedenim uyusuyor gibi oluyor sonra atak gecince kamyon carpmis gibi oluyorum

Evet aslında ilaçlar beni sakinleştiriyor ama kötü düşünceler aklımdan çıkmıyor kendimi kontrol ediyorum sürekli 😒
Başka sorunum yokmuş bide midemde mikrop bakteri çıktı üç gündür kullanıyordum bugün fenalaştım doktora gittim bırak onları kaldıramamış vücudun sadece mide koruyucu kullan dedi ya bakteri çoğalırsa kafayı yicem

ben de geçirdim panik atak. ilaçlara alışma dönemi oluyor biraz daha sabredin bence, eğer uzun süre yine öyle olursa doktora danışın yeniden eski doza döndürür belki. Bizzat yaşadığım için söylüyorum bu sorunda en önemlisi doktor seçidir. ben üçüncüde doğru doktoru buldum ve bugün en ufak sorunum bile yok. tabi deneme yanılmayla öğreniliyor doktor seçimi o da zaman kaybı para kaybı.

X