Panik atak mıyım nedir bu😥😥

Bluegreenworld

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2022
1.223
294
Kızlar öncelikle selam. Kendimi bildim bileli telaşlı bir insanım. Üniversitede sınav haftası kimseyle sohbet edecek halim olmuyodu. Sürekli bir stres halindeydim. Neyse şimdi evlendim hamilelikte sürekli birşeylerden sıçradığmı korktuğumu farkettim. Sanki her an elimdeki tabak vs dusecek gibi kalbim yerinden çıkıyordu o kadar korktuğum içinde başıma geliyodu. Her seferinde sanki biri üzerime kaynar su döküyordu. Neyse şimdide tüp mide ameliyatı geçirdim geçirmeden öncede evet korkularım vardı ama bı şekilde sakinleserek girdim. Çıktığından beridir 1 hafta oldu ilk günden beri korkularım geçmiyor hergun vücudumu dinliyorum sürekli telefon elimde belirti arıyorum sürekli panik halindeydim. Cook kötü durumdayım. Kaslarım titriyor pıhtılaşma sanıyorum midem ağrıyor bişey oldu saniyorum. nefes almaya bile korkar oldum ben böyle olduğumu bilmiyordum bu ameliyattan sonra özellikle farkettim 😥😥 dışarı çıkıyorum etrafa bakıp ya böyle olursa şuan diye içim içimi yiyor kimseye de diyemiyorum deli sanacaklar diye. Ben napcam böyle. Bu arada her dk nabız ve ateş ölçüyorum. Bazen nabzimda benim yüzümden galiba çok yükseliyor. Psikolojim bozulcak iyice diye çok korkuyorum napmam lazım böyle bişey başına gelen var mı. Bunları yazarken bile kafamın içinde ne korkular dönüyor bir bilseniz 😭😭😭😭

X