panik atagım var cok kötü durumdayım bana lütfen yardım edin

gayekale

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2008
1
0
41
slm arkadaslar ben uzun yıllardır panik atak hastasıyım uzun süre ilac tedavisi gördüm.ama suan 24 haftalık hamileyim 1 aydır ataklarım var bi yakınımızı kaybettik ve bu bende cok büyük üzüntü yarattı ve aklımda hep kötü düsünceler var.1 haftadır uyuyamıyorum her an ölüm korkusu içimde aklımı yitiricek gibiyim kafam o kadar dolu ki lütfen ama lütfen bana yardım edin

canım Allah yardımcın olsun benimde çok yakınımda iki kişi bu hastalıkla mücadele ediyor tabii üzüntüde tetikliyor biliyorum ama sana saçma gelecek herkes aynı şeyleri sölüyor olabilir herkes kendinin doktorudur derler çok doğru kötü düşünceleri olabildiğince uzaklaştırmaya çalış olabildiği kadar yalnız kalma bol bol dua et sana iyi gelebilecek kişilerle beraber neşeli morali yüksek kişilerle bundan sonrası sana kalmış iyi olmak istersen yürekten olursun bebişini düşün annesi oda etkilenmesin bu sıkıntılardan dimi

geçmiş olsun canım bende ilaç tedavisi görürken hamile kaldım 2 aylık hamileyim ve çok kötü geçiyor ilaçları bıraktım 3. aydan sonra başlayabilirsin dedi doktor evde yanlız kalamıyorum ölecekmişim bayılacakmışım gibi oluyor sabahtan akşama kadar kayınvaldeme gidiyorum orada kalıyorum çocuklarım çok rahatsız oluyorlar morelim bozuluyor ne yapacagımı bilemiyorum sanki dipsiz bir kuyudayım

sizi o kadar iyi anlıyorum ki yardımcı olmak istiyorum maalesef ki bu öyle berbat bir hastalıkki kendimizi oyalayacak birşeyi gözümüz görmüyor o an kendi derdimize düşüyoruz ama siz çok şanslısınızki bebişleriniz içinizde sizinle yaşıyor nazar değmesin size sadece doktor önerebilirim.keşke benimde bir bebişim olsa ama olmuyor kısmet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…