Popüler Konu ÖZMUAYENE

ben makinayı bilmem de elle etsin kendi kendine ben bi kere gttim doktor a şüphelenmişti ama allahtan temiz çıktı

Çok güzel bir uygulama olmuş ellerinize sağlık..
İlk Özmuayenem
Son Özmuayene tarihi: 13.10.2015
Yapabildiğim kadarıyla sorun yok gibi, adetim bittikten sonra tekrar yapacağım

her ay aynı gün yani ayda 1 kez bu kontrolü yapmanızı rica ediyorum....
Er
Erken menopoza girdim 37 yaşında östrojen takviyesi almadım ama. Sanırım ayrıca risk altındayım.

Canim tamda ben onu sorcaktim yorumlari okuyordum hamileyim goguslerimde aci var ve dokununca icinden bisey elimden kayar gibi oluyor acaba bu hamilelikle ilgili birseymi yoksa baska seymi endiselendim

Rica ederim. Annemle Gitmiştik genel kontrol için. Beni sadece ellediler doğum yaptın mı dedi doktor,hayır deyince cihaza alamayiz seni dedi. Ordan biliyorum bende
Benim arkadaşımı da sadece "ellemişler". Doktoru da çok beğenmişti ama utanıp bir daha o adamdan randevu almamıştı. Adam için gizemimi yitirdim diyordu
Ben de yarın yapıp yazacağım.

Benim arkadaşımı da sadece "ellemişler". Doktoru da çok beğenmişti ama utanıp bir daha o adamdan randevu almamıştı. Adam için gizemimi yitirdim diyordu
Ben de yarın yapıp yazacağım.
Bende hayatimda o kadar ellenmemıştim şoka girdim noluyoz diye ben senin karının memiklerini ellesem hoşuna gider miydi diyesim geldi ama diyemedim ya la

Bende hayatimda o kadar ellenmemıştim şoka girdim noluyoz diye ben senin karının memiklerini ellesem hoşuna gider miydi diyesim geldi ama diyemedim ya la
Bir de bay doktorlar açısından bakıp üzülmek lazım, onlar için el gibi burun gibi önemsiz bir şey, etkilenme yok. Adamların işi cinsel hayatlarını bitiriyor

Her banyo öncesi veya sonrası kontrol ediyorum ama anlamıyorum bir şey var mı yok mu? Dikkatimi şu durum çekiyor meme ucunun(koyu olan kısmın) pütürlü olması bir tehlikeye işaret midir?

Ben 5 yıl boyunca her altı ayda bir kontorol altındaydım her gittigimde başka başka doktorlar denk geldi. Birinin dedigi digerine uymadı. Biri riskli alınması gerek dedi defalarca, tabi denk geldigimde ona, ki ben korktum aldirmadim.tam karar verip aldirmaya gittigimde, baska bir doktor biraz daha takip edelimlerle gittim geldim sayamam kac kez.. en sonunda yeter diyip butun sonucları hastane çöpune attım .Son 3 yıl hic gitmedim

Onda genelde bayan doktor tercih ediliyor ama, hani çok çok isim yapmış olacak da o zaman. Büyük şehirlerde o kadar değil ama iç bölgelere inince durum bu. evet durumları vahim, ama sayıları daha az.
Yok kızzz erkek doktorlar kadinlardan daha çok. Burda devletin kadın doğum hastanesi var. 10 doktor var 3 ü kadin sadece. Onlardan da randevu bulman imkansiz öyle diyim yani hiç anlamıyorum bi erkek neden jinekolog olmak ister? Kocamin mesleği olsa sorana söylemeye utanirim valla

Düşmanını iyi tanıyacaksın, dostunu yakın, düşmanını daha yakın tutacaksın düsturundan yola çıkarak herhal

ama dogruya dogru en iyi doktorlar erkeklerden cikiyor tipki en iyi asci erkek ascilar oldugu gibi tabi genellemiyorum. bende sizin gibi dusunuyorum birde gore gore bikarlar bi ozelligi kalmaz canim ay gece gece konuya gel

ben fibrokist aldirdim 3 yil önce ve o dönem doktorum bana kendimi nasil muayene edecegimi ogretmisti. her zaman yapiyorum. cok önemli bir konu, tesekkur ederiz kadinlar kulubu...

ben geçdigimiz kış yaşadım buna benzer bi sıkıntı, kitle üzerinde apse oluşmuştu. küçük bi operasyon geçirdim.ama halen kitle duruyo bu arada 5 - 6 tanede kitle çıktı ama bi sorun yok çok şükür. sadece kontrolleri aksatmamam gerkiyo .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…