Özlenilen ADANA buluşması 17 ocak ta buluşuyoruz

AzRASILAM

Nirvana
Pro Üye
26 Nisan 2008
20.926
7.469
38
Biliyoruz ki özlediniz bizi:1hug:

Bizde sizleri çok özledikhihoyyyt

Tüm adana kk üyeleri hatta çevre il ve ilçeleri de bekliyoruz

Yer belli saat belli tarih belli

Herzaman ki gibi adana deyince ilkaklan gelen kebapcokacimcoook

Bizimde vazgeçilmezimiz:dance:

bu sefer daha merkezi ve nezih bi yerdeyiz

Hadi arkadaşlar bekliyoruz katılımlarınızıgamyoncuiremsu

Listemiz
azra_sila
papatya
NİLBERA
_EsCaPe_ (çok yeni üyemiz en tatlımız emir talhamız o da alışsın kk buluşmalarına şimdiden:ecrin_bebek:)
ŞİRİNE88
daylight
yaramaz
nermincik
hamarat33
:lepi:lülülülülülü
yer:hasan kolcuoğlu barajyolu şubesi
tarih:17/01/2009cumartesi
saat00

Son düzenleme:
ah kızlar ah 2 hafta önce adanadaydım keşke o zaman ayarlasaydınız şu buluşmayı. İlk kez geldim soğuktan dolayı pek gezemedim, ama ilkbaharda gidip doya doya gezmeyi düşünüyorum.

ben yeni üyeyim ama gelebilir miyim:)

gel.cnm.ama.kendnden.bahset.bıraz.bakalıım:uhm:
adana.topığne.gel.yaz:1ninca:
sıteye.yenı.girmışsın.ama.ılk.mesajın.bıze
ii göz sende ki desengözlerimebaksanab

ah kızlar ah 2 hafta önce adanadaydım keşke o zaman ayarlasaydınız şu buluşmayı. İlk kez geldim soğuktan dolayı pek gezemedim, ama ilkbaharda gidip doya doya gezmeyi düşünüyorum.

inşallah cnm ozmn geldiğinde yine yaparız
sende katılmış olursunkaydirigubbakcemile2
evt diğer iller kadar soğuk olmasa da
adana bugün de çok soğuk ve rüzgarlıdelikafadulden

kızlar be neski üyelerdenim ama uzuun bir aradan sonra özledim forumu ve geldim...

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar be neski üyelerdenim ama uzuun bir aradan sonra özledim forumu ve geldim...adanaya yeni geldiğim için ilk dikkatımı bu çekti...beş ay oldu buraya geleli...

buyur.gel.ozmngamyoncuiremsu
adını.lısteye.yazıyorumyerimseniben
sende.kesn.karar.verdığınde.özel.mesaj.at.cnm.yern.ve.saatını.söleym.sanaa.s

yeni yüzlerin katılımı saglanırsa daha hoş bir ortam olacaktır diye düşünmekteyim kızlar eskilerin ev sahipliginde harika bigüne bence evet deyinnn

kızlar toplantılar cok güzel bende isterim ama töbe ettim ya kızları bırakacak yer bulmam lazım ya kızların büyümesi
sizlerin bulundugu ortama uyum saglayamıyorum sonra canım sıkılıyor tadını cıkaramadım diye ama sizin resimlerinizi ve yeni bebisimizi merakla bekliyorum

nerede ne zaman buluşuyorsunuz.hangi restorant.bilelim bakalım.kocamı ikna edersem gelirim

cnm senide aramızda görmeyı çok ısterz:1hug:
bı fırsat bulablrsen kaç el sende

aa kebapmı yiyeceğiz ilk baştaki yazıyı demekki dikkatli okuyamamışım:)

bana mj atabilirmisiniz yer konusunda bi ihtimal gelebilirim.tabi kabul ederseniz mersinden.gerçi biz tarsuslular yarı adanalı sayılırız ya

hihoyyythihoyyythihoyyyt

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

sositosositosositosositosositososito

:dance::dance::dance:

bende gelmek istiyom ya ağlarım valla of yaaaaaaaa:çok üzgünüm::çok üzgünüm:senağlamasenağlamasenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…