Özlenilen ADANA buluşması 17 ocak ta buluşuyoruz

yaa arkadaşlar ben saate hiç dikkat etmemişim.16 benim için çok geç olucak. mersinden gelecem ya hani. benim o saatte mersine dönüyor olmam lazım. yinede sıcaklıgınız için teşekkür bana kısmet olmıcak heralde.artık bahara günler uzayınca. hepinize iyi sohbetler.benide içinde sayın :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::a015::a015::a015:

cnm ya üzüldüm:teselli:
inşallah başka zamn buluştuğumzdaa.s
gündüz yaparız sende gelrsn:1hug:

ayyy evimin yanı desem yeridir ama daha 25 gunluk anneyim ayarlarsam sole bi sohbete ugrarım supersiniz valla boyle bulusup kaynasmalar cok hos olmus

kızlar Adana buluşmalarına bayılıyorum. çünküüüü dostluk masanızın baş yiyeceği kebaplar resimlerde iştah kabartıyor. buluşunca kebapçıya gidin. süper fotolarınızı bekliyoruz. bol katılımlı güzel bir buluşma diliyorum. iyi eğlenceler kızlar....a.s.

ayyy evimin yanı desem yeridir ama daha 25 gunluk anneyim ayarlarsam sole bi sohbete ugrarım supersiniz valla boyle bulusup kaynasmalar cok hos olmus
cnm.bnm.sen.yenı.annışmısın
oyoy
bak.bı.yenı.annemız.de.var
escape.o.da.kırkı.yenı.çıkmış.ve.gelmiş .olacak.
uğrarsan
çok.çok.memnun.oluruuz.a.s.:1hug:

evt.cnm.kebap.yıyoruz
adananın.baştacıı.
sende.buyur.gel
tabıı.bzm.buluşmalarımız.önce.dostluk:içelim:

amanın kızlar selbi yi görürseniz benim için sevabına dövün biraz o vampiri :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…