Özensizim her konuda …

Bebişlerim biliyorsunuz ablanız bir star ne giyse parlar, o yüzden beni baz almayın zor kombinlere girmeyin
Olay budur tam olarak.
Kendini star gibi görürsen o kot tişörtle bile parlarsın. O da biraz kendine yatırımla ilgili bir şey.
Öncelikle kişisel gelişim, eğitim şart. Devamında aşırı kilolu olmayan bir vücut, temiz dişler, temiz bakımlı saçlar, cildin de güzelse ne ala.
Kendine güvenin olduktan sonra başkasında sakil duran kıyafetler sende parlar.
Aşırı uğraşılmış görüntüler beni çok yoruyor. Sade ve kaliteli bir kıyafet, üstüne bir de yukarda saydığım özellikler birleşince olala

başa dönüp o yorumu bulmaya üşendim o yüzden bunu alıntıladım.
kot tişört ün nesini kombinleyemiyorsunuz anlamadım çünkü eşiniz bu bunla olmuş mu hiç diyormuş..
tişörtleriniz nasıl ki merak ettim

İnanın çoğu kişinin yaşadığı şeyler bunlar kimsenin harika bir çocukluğu yok kısaca yalnız değilsiniz.
Ama dert edip buraya konu açmanız bile bir adımdır bana göre.
Demek ki değişmek istiyorsunuz.
Valla artık kombin yapmak giyinmek daha kolay emin olun.
Malum alışveriş sitelerine yazın ev kıyafeti eşofman takımı diye direkt takım halinde her şey çıkıyor zaten.

Kot tişörtle ömür geçirebilirim ama dediğiniz gibi bir yaştan sonra olmuyor. Üzerinde iki sevimli sincap olan tişörtüme yeğenim bakıp hala bu senin yaşına olmuş mu dedi yürü git ne varmış yaşımda diye kovaladım ama 35 olunca artık biraz şık kombin gerekiyor.

Ben şöyle başladım iki ay önce vitrininde şık kombinler olan bir butiğe girdim. Bir pantolon gözüme çarptı asla tarzım olmayan. Denedim. Beğendim. Spor kesim, kumaş, gri, cepli bir pantolon. Buna uygun bir üst verebilir misiniz dedim. Beyaz bir bluz verdiler. İkisi çok hoş oldu. Bu bluza uygun başka bir pantolon verebilir misiniz dedim. Onu da aldım. Dedim ki bunlara nasıl ayakkabı tavsiye edersiniz çünkü ben kombin yapmayı bilmiyorum. Bana sandalet, beyaz spor ayakkabı veya klasik düz hafif taşlı babet olabilir dediler. Ben spor ayakkabı aldım başka yerden. İki ayda bir gidip iki kombin almayı düşünüyorum böyle. Bu sefer iki üst bir alt alacağım.

Kirmizi cok hos nerden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…