Ozellikle tecrübeli anneler yardım edebilir mi?

Süt veya mama desteği olmadan direk ek gıda ile besleme olmaz kuzum. Bebek alışık değil bi kere neye ne tepki vereceğini de bilmiyoruz. Hangi şehirde yasiyosun belediye yada şahsi yardım ayarlamaya çalışalım sana. Yada maaş gününe kadar iş yerinden biraz para çek. Mama olmadan sadece ek gıda ile besleme yapamazsın. Heleki ilk zamanlar 1 yemek kaşığı kadar felan verilecek. Olmaz kuzum bi caresini bulalım nerde yasiyosun. Belki yakınlarda olan biri vardır destek oluruz
İzmir gumuldure doğru bı koydeyim çokta bilmiyirum ki buraları

Bebek tarhanası nerden bulabilirim markette var mıdır birde fiyatı nedir acaba? Mama olmazsa bir süre bununla beslesem çok mu ağır olur?

Mamayı az verebileceğim bir süre belki hiç veremeyecegim
Organik gurmemden alıyorum ben trendyol satışıda var fakat ucuz değiller. 7 aylik bebek için direk öğün olmaz. Kaşık mamalarina baktiniz mi hiç

Süt veya mama desteği olmadan direk ek gıda ile besleme olmaz kuzum. Bebek alışık değil bi kere neye ne tepki vereceğini de bilmiyoruz. Hangi şehirde yasiyosun belediye yada şahsi yardım ayarlamaya çalışalım sana. Yada maaş gününe kadar iş yerinden biraz para çek. Mama olmadan sadece ek gıda ile besleme yapamazsın. Heleki ilk zamanlar 1 yemek kaşığı kadar felan verilecek. Olmaz kuzum bi caresini bulalım nerde yasiyosun. Belki yakınlarda olan biri vardır destek oluruz
Yoğurt zararsızdir diye düşünüyorum biraz yoğurtla desteklesem

Tamam mama konusunda bı çözüm bulmaya çalışacağım en azından bu akşamı gecirelim parates vereceğim doyuracaktir diye düşünüyorum
Sanirim anlamadiniz patateste direk öğün veremezsiniz kabız olur bebek. 1 çay kasigi doyurmaz. Fazlasi kabiz yapar zaten. Gerekirse eksi hesaba girin maasiniz yatacakmis nasilsa 3 hafta sonra . Ari mamalar 40 lira kutusu 60ada var en azindan bunlarla idare edersin

Yoğurt zararsızdir diye düşünüyorum biraz yoğurtla desteklesem
Tatlım destekle ama gene az gelir günde 2 kere 1 yemek kaşığı versen o bebe gene doymaz. Yani bugün yarın biraz mama varsa elinde yogurtkada idare edersin ama ya sonrasi. Mamaya devam etmelisin

Cogu Ilce Belediye aylik bez mama veriyor. Gorustunuz mu? Ben dogum yaptığımda aptamil veriyorlardi. Sosyo ekonomik durumunuzdan bagimsiz veriyorlar bunlari. Bebeginizin ve ikametinizin olmasi yeterli oluyor
Evet 1500 TL yardimda aliyorum ama dediğim gibi bu ay hastane masrafımiz çok okdu birde bize bir dernek yardım ediyordu orası kapandi bez yardımı hiç gelmedi ama mama konusunda ettiler. Bugün yine gittim dilekçe yazdım ben beklerim de bebek beklemez gelse bile bu arada ne yapmam ne vere lazım bileyim dedim

Tatlım destekle ama gene az gelir günde 2 kere 1 yemek kaşığı versen o bebe gene doymaz. Yani bugün yarın biraz mama varsa elinde yogurtkada idare edersin ama ya sonrasi. Mamaya devam etmelisin
İki öğün çıkar elimdeki mamadan bu geceyi kurtarayım da çünkü dişten ötürü ateş var bir de açlık olmasın

Sanirim anlamadiniz patateste direk öğün veremezsiniz kabız olur bebek. 1 çay kasigi doyurmaz. Fazlasi kabiz yapar zaten. Gerekirse eksi hesaba girin maasiniz yatacakmis nasilsa 3 hafta sonra . Ari mamalar 40 lira kutusu 60ada var en azindan bunlarla idare edersin
Avans istedim olumsuz oldu iki ogunluk mama var bir kaşık patates biraz yoğurt benim derdim bu gece yarın defiginize bakacagim

Evet 1500 TL yardimda aliyorum ama dediğim gibi bu ay hastane masrafımiz çok okdu birde bize bir dernek yardım ediyordu orası kapandi bez yardımı hiç gelmedi ama mama konusunda ettiler. Bugün yine gittim dilekçe yazdım ben beklerim de bebek beklemez gelse bile bu arada ne yapmam ne vere lazım bileyim dedim
Buyuksehire mi ilceye mi gidiyosunuz? Ben baska bi yerde oturuyorum ama gdip bezi alip geri dönüyordum hemen veriyorlardi. Size ozelden bir sayfa atacagim. Orayla bir gorun derim

X