Özel gün kutlamama

Tamalya

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2024
153
40
26
Arkadslar arkadaşımın erkek arkadaşınızdan yakınıyor çok mu abartiyiryz bilmiyorum. Erkek arkadaşı ile 8 aydır beraber. İlk başlarda gayet iyiler tartışma yok 3 aydan sonra ara ara oluyordu ama bunun sebebi kızın içinde birikmisleri erkegin anlamasiydi. Bu erkekler niye böyle. Şöyle söyleyeyim kıza sevgililer gününde hediye almamış yani askere denk gelmiş ama arkadsim o gitmeden hediyesini verdi. Bir hafta önceden sonra kızın doğum günü 2 ay sonrası gece 12 de mesaj atmış sadece. Buluşunca parası yokmuş o ara işsiz kalmış vs sonra daha güzel bir şeyle yaoarim demiş büyük br şey gibi. Dışarıda kutlarız demiş. Sonra kadınlar günü vs hani hiç çiçek almamış. Dün tartusmislar her şeyi demiş arkadaşım. Param yoktu biliyorsun o ara piskolojik olarak düşünemiyordum. Hatalıyım bundan sonra isim gücüm yerinde vs. Bak gör Bi bende sen söylesen bile hazırlamıştım demiş. Yani kizlar ne yapsın bu kiz insan bu kadae mi önemsemez. Bide kız cicek kolye vs sevdiğini belli etmiş tartışmalı olduğu için mi sevgilisi önemsemedi acaba ne yapmalı böyle birine?
Böyle bi konu açmıştım arkadslar çocuk sana hissettiremez mutlu edevem demişti ys çocuk böyle neden önceden bir şeyler yapmayın diye sorduğunda hami önceden param yoktu diyordu sonra piskoljik iyi değilim diyormuş yani ruh hali git geleli yani maddi olarak çocuk kendini daha iyi bir konumda istiyormuş kiz bu konuları açtıkça geçmişi değiştirmem demiş yani seviyorum diyormuş ama niye böyle kızı mutlu edecek şeyleri yapmadı seni ne mutlu eder bilmiyordum demiş şimdi de 20 gün oldu oğlan seni artik ne mutlu eder biliyorum demiş yapcam diyo bekliyor kiz. Yani sevgiliyi mutlu etmek zor mu bu kadar ya bencilce hareketler yani bana öyle geliyor yani sende benim doğum günümü kutlama diyormuş .gün içerisinde kiz yazmasa çocuk niye yazmıyorsun diye darlarmis ama kızın ilk düşündüğü şey şu o kadar sevdiğim şeyleri belli ettim bir çiçek almadi. Maddi duruma bağladım ama nedeni o değilmiş sevgilisinin aklına gelmemesi... ee sevgi emek değil mi yani oğlan seviyor gibi de ama böyle olması kızda soğukluk yapmış

Böyle bi konu açmıştım arkadslar çocuk sana hissettiremez mutlu edevem demişti ys çocuk böyle neden önceden bir şeyler yapmayın diye sorduğunda hami önceden param yoktu diyordu sonra piskoljik iyi değilim diyormuş yani ruh hali git geleli yani maddi olarak çocuk kendini daha iyi bir konumda istiyormuş kiz bu konuları açtıkça geçmişi değiştirmem demiş yani seviyorum diyormuş ama niye böyle kızı mutlu edecek şeyleri yapmadı seni ne mutlu eder bilmiyordum demiş şimdi de 20 gün oldu oğlan seni artik ne mutlu eder biliyorum demiş yapcam diyo bekliyor kiz. Yani sevgiliyi mutlu etmek zor mu bu kadar ya bencilce hareketler yani bana öyle geliyor yani sende benim doğum günümü kutlama diyormuş .gün içerisinde kiz yazmasa çocuk niye yazmıyorsun diye darlarmis ama kızın ilk düşündüğü şey şu o kadar sevdiğim şeyleri belli ettim bir çiçek almadi. Maddi duruma bağladım ama nedeni o değilmiş sevgilisinin aklına gelmemesi... ee sevgi emek değil mi yani oğlan seviyor gibi de ama böyle olması kızda soğukluk yapmış
Niye zorluyor arkadaşın, ikisinin beklentisi birbirinden farklı. Ayrılıp uyumlu insanlarla görüşseler 40 kat daha iyi. Kimse kimseyi değiştiremezs. Ne erkek ne kız değişir.

X