ÖZCAN DENİZ SILA COCA COLA SON REKLAMI İLE TÜRKLERİ KIZDIRDI

Özcan Deniz bayağı bayağı sırıtıyor,Seymen ağa o yanık sesiyle aç bir koko kola deyince hiç olmuyor

orjinalini çok sevdiğim bir parçayı rezil etmişler

berbat iğrenç sanki başka adam yok memlekette çakma ağa bozuntusunu oynatmışlar

oğlandan tv izleyemiyorumki:)

Reklamla ilgili tek yorumum:3 dakika reklam mı olur olumİnsanın içini bayar tv izlerken.Onun dışında cocacola reklamı Türk kültürüne uysa neeee uymasa ne.Sanki cola Türk kültürüne ait bişey mi ki?!

aklıma kola turko reklamı geldi, amerikalı bi oyuncu oynamıştı, ne berbat reklamlardı ya, ne kötü kola reklamı dizisiydi , ona tepki gösterseydi madem bu tanımadığım türkler, turko da denmiş, ağır tahrik var

"Notr" um... Yani tarafsiz.. Ne begendim, ne begenmedim.. Reklamin iyisi kotusu olmazmis.. Ancak reklamin basarili oldugu kesin, bana bile taa buradan seyrettirdiniz ya.. Reklam amacina ulasmis..

Ya Sılayı tapacak derecesinde seven biri olaraktan,bu reklamdan sonra biraz sevgimi gözden geçiresim geldi

Bi de coca cola reklamı için daha cool sesler varken neden Özcan Deniz gibi arabesk bi ses bahsetsenize biraz...

Evet evet, coca colanin gizli ajandasi Türkleri, ve sadece Türkleri seker komasina sokmaktir

Banada açikçasi reklam çok sikici geldi. Hatta milletin bu reklami bu kadar konusmasini anlayamiyorum. Neyi var? Biraz sarki söyleniliyor ve dans ediliyor sahilde. Ne yani, Türkiyede sahil mi yok? Dans edilmiyor mu? Kizlar bikini giymiyor mu? Konusulcak baska konu yok, millet reklami konusuyor, hakikatten tuhaf.

Cok sacma
Cornetto reklaminda cift az kalsin yiyecek bir birlerini onlara da boyle tepki oldumu?

Özcan Deniz'le Sıla'yı biraraya getirmeyi kim düşünmüş. Aklını seveyim onun. 3dk reklam filmi mi olur. İki kez izlemeye niyetlendim. İkisinde de sonunu getiremedim. Mesele Özcan Sıla filan değil mesele; mesele verilen mesajlar.. Reklamı gördükten sonra içinizde bir kola içme isteği oluşuyor mu? Evet ee o zaman adamlar erdi muradına.. Kırk kere aç bi coca kola iç bi coca kola diyerek beynine işliyor mu bunu? İşliyor. Olmadık zamanda canın kola çekerse şaşırma.

ben beğendim reklamı ama şarkısından dolayı heralde :) bn bu şarkıyı biliyprum deyip google amcaya salddım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…