ÖZCAN DENİZ SILA COCA COLA SON REKLAMI İLE TÜRKLERİ KIZDIRDI

biscolatta reklamları ne ise bu da aynı bence.
ve pek cok klip ve reklamda da aynı durum soz konusu.
sevmedim.

onaylayan biri olsaydım dahi özcan denizin gereksiz bagır açıklıgı, vAaAayç diyişi ve dans etmeye çalısırkenki beceriksizligi bile videoyu kapatmak icin fazlasıyla yeterli.
tahammul edip sonunu getiremeyenlerdenim ben de.

tam birkac saniye sonra "muzik, basarılı bir jingle gibi dile dolanıyor" diye düşünürken bile orjinalini gordum, şarkı ve klip de arakmış.
dogru düzgün hicbir sey yok, izlenilen her saniyeye yazık.

tam emin değilim ama bu dediğiniz yeni ürünler için geçerli; farkındalık!
coca cola'yı zaten içen içiyor içmeyen içmiyor. reklamın algı değişikliği yaptığını sanmam ama tabii bu konuda otorite ben değilim. : )) belki de faydalı olmuştur. :KK66:
Mesajımı yeniledim. : )
"Notr" um... Yani tarafsiz.. Ne begendim, ne begenmedim.. Reklamin iyisi kotusu olmazmis.. Ancak reklamin basarili oldugu kesin, bana bile taa buradan seyrettirdiniz ya..:KK48: Reklam amacina ulasmis..:KK66:

dün izledim de gayet de türk kimliğini yansıtıyormuş reklam yahu. özcan deniz , sıla gibi kıro sanatçılar olsun, apaçileriyle kezbanlarıyla, arabeskiyle yozlaşmasıyla adeta bir türkiye mozaiği...

Reklami daha yeni goruyorum..

Acaba bir reklama min. ne kadar sure veriliyor ..

Reklama bi bakayim dedim, sonu gelmek bilmedi ya.

Sılanın oturmus bir tarzi oldugunu hepimiz gormusuzdur artik. Fakat bir turlu sılanın muziklerini begenemiyorum. Aslinda begenmek ya da begenmemek de degil mesele..

Sanki her sarkisi ayniymis gibi geliyor bana :) bu yuzden olsa gerek dinlemem pek.

dikkat ettiniz mi artık reklamlarda sadece sılanın olduğu bölüm çıkıyor özcanı hiç göstermiyorlar:KK53:

eleştirilerden dolayı olsa gerek

dikkat ettiniz mi artık reklamlarda sadece sılanın olduğu bölüm çıkıyor özcanı hiç göstermiyorlar:KK53:

eleştirilerden dolayı olsa gerek
yok ya kurtulamamışız şu özcandan oysa ki ne ümitlenmiştim

ikisini ayrı ayrı veriyorlar sadece bu da birşey ikis düet yapınca daha da beter

biscolatta reklamları ne ise bu da aynı bence.
ve pek cok klip ve reklamda da aynı durum soz konusu.
sevmedim.

onaylayan biri olsaydım dahi özcan denizin gereksiz bagır açıklıgı, vAaAayç diyişi ve dans etmeye çalısırkenki beceriksizligi bile videoyu kapatmak icin fazlasıyla yeterli.
tahammul edip sonunu getiremeyenlerdenim ben de.

tam birkac saniye sonra "muzik, basarılı bir jingle gibi dile dolanıyor" diye düşünürken bile orjinalini gordum, şarkı ve klip de arakmış.
dogru düzgün hicbir sey yok, izlenilen her saniyeye yazık.

Biscolata reklamı ile bu reklamı kıyasladın ya içimden bir şeyler koptu gitti.
Aynen şöyle oldum:

kucuk-ibo-vardi.jpg

Biscolata reklamı ile bu reklamı kıyasladın ya içimden bir şeyler koptu gitti.
Aynen şöyle oldum:

Eki Görüntüle 1523992

ahaha bu yorumu beklemiyordum, hele sizden hic... : ))

orjinalindeki danslar daha grupca yapılan hareketler gibi duruyor ancak bu kliptekiler cok seksist geldi,
hatta pek cok klipte sarkının sozlerinde gecmese bile benzer temalarda koreografi var ve bu beni rahatsız ediyor,
yoksa insanların neresinin gozuktuguyle dogrudan ilgili degil bahsettigim sey, kullanım bicimini begenmiyorum.

ahaha bu yorumu beklemiyordum, hele sizden hic... : ))

orjinalindeki danslar daha grupca yapılan hareketler gibi duruyor ancak bu kliptekiler cok seksist geldi,
hatta pek cok klipte sarkının sozlerinde gecmese bile benzer temalarda koreografi var ve bu beni rahatsız ediyor,
yoksa insanların neresinin gozuktuguyle dogrudan ilgili degil bahsettigim sey, kullanım bicimini begenmiyorum.

Benim erkeklerin victoria secret defilesini neden izlediğini anladığım iki şey vardır. Biri biscolata reklamları, biri abercrombie'nin call me maybe şarkısı ile yaptığı reklamı.

Özcan Denizi kıvırırken izlemek ise beni en basitinden cococoladan ve hatta hayattan soğuttu desem yeridir. Yani bir erkeğin Yıldız Tilbe'yi oynarken hissettikleri belki de.

Benim erkeklerin victoria secret defilesini neden izlediğini anladığım iki şey vardır. Biri biscolata reklamları, biri abercrombie'nin call me maybe şarkısı ile yaptığı reklamı.

Özcan Denizi kıvırırken izlemek ise beni en basitinden cococoladan ve hatta hayattan soğuttu desem yeridir. Yani bir erkeğin Yıldız Tilbe'yi oynarken hissettikleri belki de.

açık konusmam gerekirse biscolotta reklamlarındaki er kişilerin tipine vs laf edemem.
ancak bu sekilde sunulması beni rahatsız ediyor, bunun bir parcası olmayı kabullenen kisiler de ister istemez gözümden düşüyor.
call me maybe videosunu bilmiyordum, şimdi açtım, şaşıp kaldım.

uslubunuzdan siz oldugunuz belli olmasa hesabınız hacklendi diye düşünürdüm,
hakikaten böyle bir konuda alıntılasacagımız aklıma gelmezdi : )

coco cola ve hayattan sogumaya dair dediklerinize ise birebir katılıyorum.

açık konusmam gerekirse biscolotta reklamlarındaki er kişilerin tipine vs laf edemem.
ancak bu sekilde sunulması beni rahatsız ediyor, bunun bir parcası olmayı kabullenen kisiler de ister istemez gözümden düşüyor.
call me maybe videosunu bilmiyordum, şimdi açtım, şaşıp kaldım.

uslubunuzdan siz oldugunuz belli olmasa hesabınız hacklendi diye düşünürdüm,
hakikaten böyle bir konuda alıntılasacagımız aklıma gelmezdi : )

coco cola ve hayattan sogumaya dair dediklerinize ise birebir katılıyorum.

Bu konuda çok kesin fikirlerim yok. Bu da benim zayıf tarafım sanırım. İşte erkek bedeninin bu şekilde sömürülmesi diye yaklaşılabilir belki olaya ama hiç de öyle yaklaşamıyorum. Michelangelo heykelleri gibi adamların bana çikolatalı tatlı yapmaları fikri beni benden alıyor. Direk cinsellik değil belki ama çok hoş.

Siz biscolataya neden karşısınız, erkek bedeninin cinsel obje olarak kullanlıp sömürülmesinden mi yoksa belirli bir güzellik algılayışının empoze edilmeye sağlanmasından mı? (Ya da açık saçık olmasından mı?)

X