O reklam Sıla'yı hastanelik etti

ılk ızledıgımde bende direk murat boz dedim.. sevımlı olurdu. pepsıde tarkan coca colada özcan :KK62:
ama reklamın ıyısı kotusu olmaz mantıgından yola cıkarsak..
bence süper reklam yaptı kookaa kola ichhh
reklamın iyisi kötüsü olmaz felsefesi işte:KK53:

Allasen tipe bak. Belediye otobüsündeki fordcular gbi :KK70::KK70:

Eklentiler

• 05_2015-05-06_10-55-45.jpg
    05_2015-05-06_10-55-45.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 91
Sonuna kadar izledim :KK53:
Sözler iğrenç yahu. Belki deme evet de aşkımız roman olur :KK53:
Arabesk mode stayla :KK53:

Artık bu şarkıda dansederken sürekli aç bi coca cola iç diyesim gelecek.
Keşke Özgün olup ufak bir Beste yapsalardı.

Bence üzülmesin hiç. Bu reklam sayesinde sıla diye birinin varlığından haberdar olan birçok kişi oldu. Ben mesela kimmiş bu sıla diye açtım bir iki parçasını dinledim. Beğenmedim o ayrı mesele ama beğenen de olmuştur mutlaka.

Ben pek inanmadım fenalaştığına...

Parayı alırken fenalaşmamış ama tatlı gelmiş o da oynamış...

Bir de Özcan Deniz ile aynı reklamda olmasına neden şaşırmışlar. Sanki Madonna ile reklam çekmiş gibi tepkiler verilmiş. Düet yapıp albümüne de koyabilirdi.

Sıla nın çıkışı Özcan Deniz in oynadığı tarzda ağalı kumalı bir dizinin müziklerini yaparak olmadı mı?

Son düzenleme:
ilk tv8DE gördüm,kim bu şarkıcı kız dedim.sıla imiş.demek ki reklamın iyisi kötüsü yokmuş.reklam sayesinde sılayı öğrendim:KK53:

Gerçekten vasat bi reklam ama hastanede yatmasına üzüldüm ya

Paraları cebe atarken iyi ama o zaman eleştirileride kabul edeceksiniz , çok narimnsen senin neyine ve basit reklam filmi

Paraları cebe atarken iyi ama o zaman eleştirileride kabul edeceksiniz , çok narimnsen senin neyine ve basit reklam filmi

reklamın ilk 1 dakikasını izledim sonrasına henüz yürek dayanmadı ama sanırsam pepsi ''we will rock you'' tarzında bir şey yapmaya çalısmıslar da olmamış. sılanın da bu yüzden hastanelik olduguna inanmadım.

geçen bir reklama denk geldim pozitif enerjisine bayıldım

Bu cola reklamıyla bir zamanlar müslüm gürsesde karizmayı çizdirmişti hekese para tatlı geliyor

X