Öz eleştiri yapıyorum çözüm için yardım edin kızlar

2 seans psikoloğa gittim bu alınganlıklarımı anlatmaya sıra gelmedi daha kurbandan sonra randevum var acil bu konuda konuşmam gerek gerçekten insan kendinden sıkılır mı ya sıkıldım boş beleş şeyleri takmayı her şeyin farkındayım ama kurtulamıyorum
Oluyor arkadaşım.

Hepimiz değişik değişik hareketler yapıyoruz.

Bazen takıntılı davranıyoruz bazen aşırı umursamaz oluyoruz.

Önemli olan kendi değerimizi bilmek. Siz zaten psikoloğa giderek büyük bir adım atmışsınız.

Her şey güzel olacak inşallah.

Oluyor arkadaşım.

Hepimiz değişik değişik hareketler yapıyoruz.

Bazen takıntılı davranıyoruz bazen aşırı umursamaz oluyoruz.

Önemli olan kendi değerimizi bilmek. Siz zaten psikoloğa giderek büyük bir adım atmışsınız.

Her şey güzel olacak inşallah.
Teşekkür ederim

Bayramda görümcemle bayramlaştık bana geldi dediki eltimle bana parfüm almış eltiminkini vermiş benimki yok kapağı kırıldı dedi. Tamam ben onun alacağı parfüme kalmadım umrumda da değil ama gerçekten düşünse o zaman benim parfümü de yaptırır halleder ikimize de verirdi ona verdi bana vermedi ben neye gıcık oluyorum görümcem olsun kv olsun eltime karşı bu şekilde üstünlük sağlıyolar yani niye sağlamı bana vermedi. Geçen senede kv de oturuyoduk eltimle görümcem gelmişti sadece eltime ve kayınvalideme fındık getirmiş bana getirmemiş bana da dedi ki senin burda olduğunu bilmiyodum herkes kendi nasibini yermiş dedi kayınvalidemin fındığından paylaştırdı. Asla yememiştim. Kırılıyorum eltime ayrı paket hazırlanıyo benim orda olup olmamam önemli değil ki bana neden ayrılmamış

Mesele parfüm ya da fındık değil neden böyle bir ayrımcılık yapılıyor herkes eltimden çok mu çekiniyo
Çekiniyorlar mı bilmiyorum da belki de eltini ya da elti eşini daha çok seviyorlar,onlar ile daha iyi anlaşıyorlardır.

Ben olsam bu şekilde düşünürüm.

Onların beni sevmesi ya da sevmemesi ile hayatımdan bir şey eksilmez ki.

X