oyun parkı yataklar hakkında fikir?

Dike

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2008
118
27
39
merhaba kızlar. bebeğime zırt pırt yatak almak istemiyorum. şöyle 3-4 yaşına kadar idare etsin istiyorum. sizce oyun parkı yataklar kullanışlı mı? kullananlar iyisini ve kötüsünü lütfen yazabilir mi? :)

canım benim ablam yeni doğum yaptı onun karyolası çok hoşuma gitti mobilyadan bir kere, sallanan bir beşik kısmı, yanıdna monte edilmiş bir etajer ve sandık bölümü altında ise çekmeceleri var, sallanan kısım çıkıyor geriye bir tek bazası etajeri sandığı kalıyor onları da kullanabiliyorsun ayrı olarak, bazanın üstüne de bir yatak aldın mı al sana genç odası... ama park yataklar bana pek sağlıklı gelmiyor zira tel örgü gibi içim buz gibi oluyor görünce.bir d ekısa süre kullanılacak bir şey almak mantıksız geliyor aldın mı uzun süre gitmeli ben birçok yerde gördüm ablamlar 350 ye almış ama daha değişik fiyatlarla da var.

www.ayhancocuk.com - Online Çocuk Gereçleri Mağazası.

becerebildim mi bilmiyorum bak aynı karyoladan burda da gördüm şekli hakkında bir fikrin olsun istedim.

canım bende allah kısmet ederse ki inş eder :) park yatak dusunuyorum hem uzun sure kullanabılıyor hemde yatagını cıkardıgında oyun yerı olabılıyor en azından emeklerken oynar bende rahat ısımı yapabılırım.

ben pierre cardin park yatağını kullanıyorum. ilk oğlum 3 yaşına kadar kullandı şimdi 2. si de kullanıcak inşallah. çok kullanışlı, pratik ve rahat. tavsiye ederim.

canım kesinlikle mobilya tavsiye etmiyorum,4 yaşına kadar rahatlıkla park yatak kullanabilirsin,hem oyun parkı olarak kullanırsın hem de yatak olarak,üstelik istediğin odaya da rahatça taşıyabilirsin. Çocuğun yatağı en az 4 ay yatak odasında duruyor,mobilya çok yer kaplıyor üstelik mobilyada kenarlıklara mutlaka yan minderleri bağlaman gerekiyor bu yüzden çocuk uyandığı zaman sadece tavanı görebiliyor,park yatakların fileli kısmından bebek uyandığı zaman neredeyse tüm odayı görebiliyor,sabah uyandığında anne ve babasını yakınında uyurken gördüğü için de huzursuzlanıp hemen ağlamıyor yatakta kendi kendine vakit geçirebiliyor.

canım bende park yetek aldım gerçi daha doğmadı bebişim ama hem tatile giderkende götürürüm oralarda bebeği nereye yatıracağım derdim olmaz

sağolun kızlar,yardımcı oldunuz. şimdi geldik hangi marka:)

canım bende park yetek aldım gerçi daha doğmadı bebişim ama hem tatile giderkende götürürüm oralarda bebeği nereye yatıracağım derdim olmaz

eftelya aldıgın ürünün markasını ve fiyatını öğrenebilirmiyim bizlerede fikir olsun bende henüz karar vermedim

doğumum agustosun sonuna denk geliyor yani oğlum kışı yanımda odamda geçirsin istiyorum yaşını dolduruncada oda alırım diyorum ömrü billah kullanır

X