Ovulosyın test

Progesteron prolaktin filan istedi daha çıkmadı sonuç devlete gttim muayene etti büyümüş folikul yok dedi acaba çatladı mi anlayamadım ya şu sonuçlar bir ciksin atarım buraya canim
Değerin 25’ten aşağı olması gerekiyor emziren kadınlarda 25 civarı çıkıyor bu genelde süt hormonları tabii kapsayan bilgiler de var içinde ama niye yaptırdı onu anlayamadım acaba hamile misin mısın oyle suphesı mı var bunu niye yaptırdıklarını hiç anlayamadım şu an inşallah kazasız belasız güzel sonuçlar gelir yumurtlamayı da ne alakası var onu anlayamadım ya demek ki farklı bir şey mi düşünüyor ya da emin olmak istiyor olabilir

Progesteron prolaktin filan istedi daha çıkmadı sonuç devlete gttim muayene etti büyümüş folikul yok dedi acaba çatladı mi anlayamadım ya şu sonuçlar bir ciksin atarım buraya canim
Ama evet değerlerin düşükse bu gebe kalamamaya veya yüksekse de aynı şekilde belki bundan dolayı şüphelendiyse olabilir Allah korusun ya yine de tahlillerin yapılması iyi bir şey tabii ki de en azından sebebi neyse biliriz ilaç tedavi falan verır de ciddi bir şey olmadan Allah’tan ya sonradan yapsaydı bazıları yapmıyor çünkü

Prolaktinim 13.6 çıkmış gayet güzel bakalım diğerleri ne cikacak

Prolaktinim 13.6 çıkmış gayet güzel bakalım diğerleri ne cikacak
Oy şükür ya vallah cok sevındım suan sana yemin ediyorum o kadar rahatladım ki sanki benim başıma gelmiş gibi ben de baktıracağım inşallah gideceğim doktora eğer bu ayda hamile kalamazsam ben de bir sıkıntı var ama dur bakalım nereden ne çıkacak merakla ben de kendimi bekliyorum o güzel çıktıysa diğerleri de güzel çıkar Allahın izniyle dert etme sakın kendıne Hiçbir şeyde bir sorun çıkmıyorsa doktordan hormon testi talep et ıcın rahat etmıs olur en azından ben de ona baktıracağım çünkü niye olmuyor merak ediyorum yani sen iyi ol modun yerınde olsun yeter

Teşekkür ederim canım güzel dileklerin için inşallah bu ay olur mucizelerimize kavusuruz

Benim düşüğüm oldu haziran da geçen hafta da kimyasal geçirdim artik bilmiyorum napicam
Bu doktorlar hep kimyasaldan sonra hamile kalmak daha kolay diyorlar yalan mı söylüyorlar ben anlamıyorum burada hangi kadında kimyasal geçirirse hamile kalmakta zorluk çekiyor acaba bizler çok kafayı taktığımız için mi oluyor bu arada arada çok çok büyük geçmiş olsun ben de nisan ayında kürtaj olmuştum hatta onunla alakalı konular açtım millete yazıyorum psikolojim bozulmuştu çocuğum olmayacak diye bir de biraz çok kafayı takıyorum biraz onu yenebilsem bir rahat olsam akışına bıraksam bir şeyler olsa acaba hamile kaldım mı o da aynı şeyi söylüyor artık sana test yok ne yumurtlama testi yapacaksın ne gebelik memlekete gideceğim on gün falan olmayacağım diyorum ki biraz birbirimizi özleyelim belki kafamızda boşalırsa ıyı olur son çarem de o yani artık bir ay daha zaman tanıyacağım baktım olmuyor artık rahim filmi hormon testlerine gireceğim

Benim sol tüp kapalı hsg çekindim geçen sene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…