Ovülasyon

elisamrv

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2022
177
76
Kızlar ovülasyon testim pozitif çıkmış mı eğer pozitifse çatlama kesin oluyormu bilgisi olan varmı 3 yıllık evliyim çikolata kistim var ve ilk kez bu ay ovülasyon testi yaptım genelde ovülasyonumu yakalayamıyorum

Eklentiler

• 67ABBF0E-6CC6-41B2-934C-082656B7E1C0.jpeg
    95,7 KB · Görüntüleme: 137
  • 6585A161-39C4-4DC2-BDD2-324CE9E4A5B6.jpeg
    70,8 KB · Görüntüleme: 132
Çok çok tebrik ederim evet enden 2 yıl sonra başladık bakalım is yoğunluğum dolayısıyla calışmalar seyrek ama olacak insallah

Bebek çalışmalarına iki ay önce başladık ama iki ay olmadı, çünkü reglim düzenli değil benim yumurtlamayı bilemiyordum. Sonra ovülasyon testiyle yumurtlama yakalayanların ve sonucunu alanların çok olduğunu gördüm sitede. Karar verdim eşime de söyledim. İşten geldiğimde yapıyordum hep. Yumurtlama yok diye ilişkiye girmemezlik yapmadım, eşim ve benim istediğimiz zaman oldu. Yumurtlamayı görünce de denedik çok şükür tuttu canım. Benim bebek sürekli aklımdaydı, stres yapmıyordum ama isteyince insanın aklında mutlaka oluyor. Stres yapmayın diye tavsiye vermicem ben. Yolunda bulunun yeter.

Peki canım adet düzensizliğin neden çikolata kistin falan mı vardı benim çikolata kistim var ama şükür adetim düzenli ama 2 yıldır olmuyor benim çocuk geçen ay ovülasyon testi denedim olmadı bu ayda yapasım gelmiyor ovülasyon testini çok geriliyorum olacak mı falan diye

Gebelik düşünmeden önce 2 kez muayene oldum herhangi bir sorun yoktu canım. Düzensizlik 3 gün geç 5 gün önce gibi, çok fazla değil. Günü gününe değil ama. Ovülasyon testi yapmak zorunda değilsin canım reglden 5 gün sonra 2 yada 3 günde 1 ilişki deneyin.

Tüp bebek ya da aşılama gibi denemeleriniz oldu mu, 1 yıl olmayınca tedaviye başlanıyor diye biliyorum

Tüp bebek ya da aşılama gibi denemeleriniz oldu mu, 1 yıl olmayınca tedaviye başlanıyor diye biliyorum
Aşılama yaptırdım 3 ay olacak ama olumsuz oldu bende 3 ay kendime ara vermek istedim bu ay 3. Ayım bu ayda olmazsa tekrar gideceğim ama keşke bir mucize olsa bende hamile kalabilsem tüp bebek çok pahalı şuan nasıl karşılarız bilemiyorum

Canım olumsuz düşünme ne senaryolar var hamile kalma ihtimali bile olmayanlar kalıyor tanıdıklarım.Zamanı vardır Rabbim verecek inşallah sana da. Soğan suyu kaynatıp adetinin başladığı gün başlayıp 15 gün kadar içsen, denedin mi, çoğu kişiye fayda sağlıyor.

Bu ay başlayacağım canım içmiştim ama baya oldu bu ay adet olursam yapacağım soğan kürü

Benimde 17.günüm ve bugün pozitif oldu. 3 aydır ovulasyon testi yapıyorum benim hep yumurtlama pozitif günü 17.gün oluyor garip değil mi bu normal mi

Düzenli bir adet döngün varsa bu güzel birşey her ay aynı günde yumurtlaman oluyor demekki
28 ya da 29 günde bir adet oluyorum, 14 ya da 15.gün pozitif olur diyorlar hep ama benim 17. gün oluyor hep yani yumurtlama gününden 10-11 gün sonra regl olma tarihim gelmiş oluyor. Bu yüzden kafam karışık. Normal mi diyorsunuz

Benimde öyle ama ben 30 günde bir adet oluyorum 17. Gün ovülasyonum oluyor sizinkide normal bir anormallik yok

Canım merhaba rahatsız ediyorum ama benim testlere bakar mısın üsttekileri 3 gün önce yaptım sonra ertesi gün günde 2 kez falan yaptım çatlama oldumu diye testi kenara koyar koymaz t çizgisinden koyulaşmaya başladı pco da var adetim 1 hafta geçti ama testleri aldığım kişi yumurtlama yok dedi sende bi bakar mısın

Eklentiler

• IMG20221123151109.jpg
    108,1 KB · Görüntüleme: 16
Canım ilk üç gün pik gözüküyor sonrası yavaşça açılmış muhtemelen silikleşmiştir şuan ama doktora gitmelisin lh bakılmalı bu kadar uzun süre pozitif vermesi iyimi kötümü sormalısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…