Ovülasyon

elisamrv

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2022
177
76
Kızlar ovülasyon testim pozitif çıkmış mı eğer pozitifse çatlama kesin oluyormu bilgisi olan varmı 3 yıllık evliyim çikolata kistim var ve ilk kez bu ay ovülasyon testi yaptım genelde ovülasyonumu yakalayamıyorum

Eklentiler

• 67ABBF0E-6CC6-41B2-934C-082656B7E1C0.jpeg
    67ABBF0E-6CC6-41B2-934C-082656B7E1C0.jpeg
    95,7 KB · Görüntüleme: 137
  • 6585A161-39C4-4DC2-BDD2-324CE9E4A5B6.jpeg
    6585A161-39C4-4DC2-BDD2-324CE9E4A5B6.jpeg
    70,8 KB · Görüntüleme: 132
Adetliyken mi yaptın yani ovülasyonu anlamadım canım kusura bakma 🤔 bilemedim şimdi yanlış bilgi vermek istemiyorum bu testleri yenimi yaptın başka zamanın
Salı gününden itibaren merakım dan yaptım ama cuma itibari ile koyulaştı çizgi. Bu gün dediğiniz gibi pik oldu sanki ama akşam silikleşti😥erken yumurtlama yaşadım sanırım. Yumurtlama adete denk gelmiş oldu galiba

Salı gününden itibaren merakım dan yaptım ama cuma itibari ile koyulaştı çizgi. Bu gün dediğiniz gibi pik oldu sanki ama akşam silikleşti😥erken yumurtlama yaşadım sanırım. Yumurtlama adete denk gelmiş oldu galiba
Çok garip aslında yumurtlama adetten 12 günden sonra başlar ama düzensiz ise adetiniz bilemem aslında değerlendirmeniz gerekli şuan ama dediğiniz gibi adetlisiniz olmaz bilemedim sizde bir doktora danışın bende

Çok garip aslında yumurtlama adetten 12 günden sonra başlar ama düzensiz ise adetiniz bilemem aslında değerlendirmeniz gerekli şuan ama dediğiniz gibi adetlisiniz olmaz bilemedim sizde bir doktora danışın bende
Bu gün silikleşti test bu gğn reglim bitti tamamen şansım varmı yinede onu merak ediyorum aslında

Dış gebelikten sonra adet sürem kısaldı. Daha önceden 30 günde bir regl olurken şimdi 21 günde bir oluyorum 10 gün sürüyor. Doğru söylüyor sunuz normal değil bence de bi doktora gitmem lazım sanırım. Hakkınızı helal edin çok soru sordum 😊değerli cevaplarınız için çok teşekkür ederim

Dış gebelikten sonra adet sürem kısaldı. Daha önceden 30 günde bir regl olurken şimdi 21 günde bir oluyorum 10 gün sürüyor. Doğru söylüyor sunuz normal değil bence de bi doktora gitmem lazım sanırım. Hakkınızı helal edin çok soru sordum 😊değerli cevaplarınız için çok teşekkür ederim
Ne hakkı canım benim helali hoş olsun ne yaptım sanki önemli olan mutlu bir son olması ve sağlığının iyi olması belkide normaldir 10 gün sürmesi bu şekilde olması yanlış cevap verip seni yanlış yönlendirmek istemem ama kesinlikle bir doktor görün ve aklındaki soruları ona sor daha doğru kesin bilgileri alırsın ve inş doğru zamanda hayırlısı ile hamiş olup bebişini kucağına alırsın 🙏

Tekrar merhaba testi tekrarladım resmen pik bu heralde t kopkoyu çok şükür boşuna evham yapmışım dün değerlendirdik inşallah hayırlısı ile olur bebiş.

Eklentiler

• 16622907411632692225327255711041.jpg
    16622907411632692225327255711041.jpg
    162,9 KB · Görüntüleme: 29
E2AE6195-89E3-49E8-A3AE-7682D1A3B5B6.jpeg

Kızlar selam bugün döngümün 17. Günü pik yapmış değil mi? Elimde ki son testti 😁 Dün anladım akıntımdan ve kasıklarımın ağrımasından. Bugün yaptım pozitif. Flo 5 gün önceyi gösteriyordu yumurtlama günü olarak. Kaç gün değerlendirmeliyim?

Eki Görüntüle 3124477
Kızlar selam bugün döngümün 17. Günü pik yapmış değil mi? Elimde ki son testti 😁 Dün anladım akıntımdan ve kasıklarımın ağrımasından. Bugün yaptım pozitif. Flo 5 gün önceyi gösteriyordu yumurtlama günü olarak. Kaç gün değerlendirmeliyim?
Evet canım 3 günü değerlendir sonra 1 gün ara tekrar değerlendirme inş olur 🌸🙏

Canlarım benim testlerim silikleşmeye başladı sanırım 4 eylülde çatladı yumurtam 💃🏼 Umarım bu ay güzel haberler alırım Rabbim isteyen herkese tez vakitte hayırlı evlat nasip etsin inşallah çok heyecanlıyım regl dönemimi bekliyorum dua ederseniz çok sevinirim ♥️♥️

Canlarım benim testlerim silikleşmeye başladı sanırım 4 eylülde çatladı yumurtam 💃🏼 Umarım bu ay güzel haberler alırım Rabbim isteyen herkese tez vakitte hayırlı evlat nasip etsin inşallah çok heyecanlıyım regl dönemimi bekliyorum dua ederseniz çok sevinirim ♥️♥️
Ay inş olsun bebiş 🌸❤️ Haberlerini bekliyoruz güzel haberlerle gel inş 🙏

Eki Görüntüle 3124477
Merhabab bi sorum olucaktı canım akıntın ve kasık ağrın nasıldı? Benim testim yoktu yapamadım oyüzden kasıklarım ağrıdı 2 gün sürdü birde ben şeffef akıntı göremedim yada vardı denk gelemedim. Sadece afedersin iç çamasırımda rakı beyazı gibiydi peçeteyle sildiğimde flan sende nasıl oldu merak ettim :)

Merhabab bi sorum olucaktı canım akıntın ve kasık ağrın nasıldı? Benim testim yoktu yapamadım oyüzden kasıklarım ağrıdı 2 gün sürdü birde ben şeffef akıntı göremedim yada vardı denk gelemedim. Sadece afedersin iç çamasırımda rakı beyazı gibiydi peçeteyle sildiğimde flan sende nasıl oldu merak ettim :)
Bende yumurtlama olmadan önce beyaz sulu akıntı geldi. Yumurtlama zamanında yumurta akı kıvamında akıntı geldi, kasık ağrım da eşlik ediyor zaten hep. Ama herkeste olmayabiliyormuş

X