Ovülasyon

elisamrv

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2022
177
76
Kızlar ovülasyon testim pozitif çıkmış mı eğer pozitifse çatlama kesin oluyormu bilgisi olan varmı 3 yıllık evliyim çikolata kistim var ve ilk kez bu ay ovülasyon testi yaptım genelde ovülasyonumu yakalayamıyorum

Eklentiler

• 67ABBF0E-6CC6-41B2-934C-082656B7E1C0.jpeg
    95,7 KB · Görüntüleme: 137
  • 6585A161-39C4-4DC2-BDD2-324CE9E4A5B6.jpeg
    70,8 KB · Görüntüleme: 132
Şuan pik görünüyor heran çatlayabilir bu günleri mutlaka değerlendirin. Teste devam edin silikleştiği anda çatlamıştır

Evet canım pik gösteriyor bugünü değerlendir testine gene devam et çatlaması için bir iki tane havuç yiyebilirsinnn☀ silikleşme olunca da o 3 günüde değerlendir
Gönlünce olsunn

Evet canım pik gösteriyor bugünü değerlendir testine gene devam et çatlaması için bir iki tane havuç yiyebilirsinnn☀ silikleşme olunca da o 3 günüde değerlendir
Gönlünce olsunn
havuç ilk kez duydum canım teşekkür ederim inş olur pik olunca değerlendiriyoruz yani bende silikleşince 3 gün değerlendireceğiz sanıyordum

havuç ilk kez duydum canım teşekkür ederim inş olur pik olunca değerlendiriyoruz yani bende silikleşince 3 gün değerlendireceğiz sanıyordum
Havuç çatlamaya yardımcı canım rica ederim hem pik olunca değerlendiriyoz hemde testimiz silikleşince yani çatlama olduğunda 3 günü

Kızlar silikleşmeye başlamış demi ya ovülasyon kullanıp kaç ayda hamile kaldınız acabaaaaaa

Eklentiler

• 484925D0-7173-43ED-A53B-BE3E4EF0F5CB.jpeg
    70,1 KB · Görüntüleme: 41
Ya çok teşekkür ederim çikolata kistimden ötürü doktor tüp bebek dedi fakat fiyatlar o kadar yüksekki umudum ovülasyon testinde
Merhaba benim de çikolata kistim var ovulasyon testine adetinin bittiği gün başlaman lazım ve öncesinde en az 2 saat sıvı almamış olman lazım bı de ilk idrarın da olmaması lazım her gun yaklaşık aynı saatte testi yapman lazım ve testte bu şekilde pik gördüğünde yani test çizgisi kontrol çizgisi gibi koyu olduğunda siliklesene kadar teste devam etmen lazım koyuluk başladığından bittiği günün ertesine kadar da eşinde sperm sorunu yoksa her gün değerlendirmen lazım genelde 3 4 günlük kısa bir süre bu. Öğrendiklerim bunlar umarım faydası olur sana

Çok teşekkür ederim cevabın için şuan gebeliğin varmı veya bebiş varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…