Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canım test pozitif çıktıktan sonra yumurtluyorsun! 24 saat içinde fln. esas gösterge akıntın. yani akıntın kesinse testin daha önce pozitif vermesi lazım.. testi erken tespit için kullanıyoruz zaten.
çalıştınız mı akıntı günü bari? inşallah olur

pkoluların kaderi bu koyuluklar ama demek ki lh değerin yüksek canım senin, onu düşürmeye bakman lazım. metformin kullanıyor musun?

kızlar daha öncede paylasmıştım ovulasyon testlerimi bu da reglime 2 gün kala olan ovulasyon testlerim yine mi yumurtluyorum ki ben bi türlü anlamadım reglim 1 temmuzda ama zaten ayın 18 ındede boyleydı bakarsanız eskı testlerıme yıne bu gun yaptım boyle cıktı kafam karıstı yıne :18: acaba oncekı degıl de bu mu dogru olan ? bi yorumlarmısınız lütfennnn

bide artık gebelik testi yapsam mı ki ? şimdi ayın 30 u oldu yani bu günden sonra regl olmam lazım yapsam cıkarmıkı ?ama tabı su an yumurtlamam olduysa negatif olucak oof ooff ne yapcamı bılemedimm

kimse yardımcı olmayacak mı banaaaaaaaaaaaa ...

ben de test aldım ama bugün adetin başlangıcının 23. günü ve hala tek çizgi görünüyor. acaba ben yumurtlamıyor muyum demekten vazgeçip(çünkü daha önce doktora gittiğimde doktor yumurtlamada ve yumurtalarda herhangi bir sorun yok mükemmel demişti) teste güvenmemeye başladım. bence sen de teste güvenmeyi bırakmalısın. kul yapısı ne de olsa.

ya bilemedim ki canım ben de sende hep tek cızgı bendede hep cıft cızgı var ne bılıyım haklısın tabı kul yapısı ama genel olarak ınsanlar kullanıyor ve memnun görunuyorlar bu ay ılk kullandım ben de zaten ama sen bu ay yumurtlamamıs olabılırmısın canım ?

hiç sanmıyorum. eğer yumurta akı kıvamındaki sıvı ve kasık ağrılarım olmasaydı belki de yumurtlamamışımdır diyebilirdim ama hem sıvı vardı hem de canıma okuyan tarzda bir ağrı.

adet günü yaptığım ovulasyın testi...fotoğraf ilk yarım saattan sonra çekildi...gebelik hayali düştü suya...ikinci çizgi birinci kadar koyu degil malesefffff

Eklentiler

• $Fotoğraf0099.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
bide artık gebelik testi yapsam mı ki ? şimdi ayın 30 u oldu yani bu günden sonra regl olmam lazım yapsam cıkarmıkı ?ama tabı su an yumurtlamam olduysa negatif olucak oof ooff ne yapcamı bılemedimm

canım sen regl zamanı niye ovülasyon testi yaptın ki?

adet günü yaptığım ovulasyın testi...fotoğraf ilk yarım saattan sonra çekildi...gebelik hayali düştü suya...ikinci çizgi birinci kadar koyu degil malesefffff

ben anlamıyorum neden adet günü ovülasyon testi yapıyorsunuz? :44:adet zamanı yumurtlamayın zaten, sıkıntı olur? anlamadım :S

ben anlamıyorum neden adet günü ovülasyon testi yapıyorsunuz? :44:adet zamanı yumurtlamayın zaten, sıkıntı olur? anlamadım :S

canım adet günü yapılan ovulasyon testi gebeliği gösteriyo.bir çok arkadaşımıızın başına geldi çünkü.ama ikisi aynı koyulukta olacak...

canım adet günü yapılan ovulasyon testi gebeliği gösteriyo.bir çok arkadaşımıızın başına geldi çünkü.ama ikisi aynı koyulukta olacak...

canım böyle bir garanti yok ki.. bu laboquick'in paketlerinde gebelik testi olanlar da var. en doğrusu onlar -ki onlar da kan kadar güvenilir değil-. lh en yüksek değere (pik seviyesine) yumurtlama öncesi çıkar. o yüzden ikisi aynı koyulukta olduğunda 24 saat içinde yumurtlama olur derler. bence boşuna üzülmeyin. hayırlısı olsun inşallah bebiş görürüz hepimiz..

kızlar ovulasyon testi daha önce kullanmadım ve hiçbir bilgim yok ama denemek istiyorum bazı arkadaşlardan duydum içinde 5 tane falan oluyor diye ama yine gebelik testi gibi idrardan mı yapılıyor ve kaçıncı günlerde yapılıyor hangi marka kullanıyorsunuz ve fiyatları ne kadar?

canım ben coretest kullanıyorum ben biraz fazla aldığım için bilemiyorum.ama ben 30 adet ovulasyon testi 15 adet erken gebelik testi 68 tl ye aldım.internetten dahada uyguna alabilirsin canım

merhaba arkadaşlar...ben 2 kutu ovulasyon test kiti kullandım,herbirinde 5 ad test var,idrarla yapılıyor,ama hepsi negatif çıktı,bu normal mi sizce?

merhaba arkadaşlar...ben 2 kutu ovulasyon test kiti kullandım,herbirinde 5 ad test var,idrarla yapılıyor,ama hepsi negatif çıktı,bu normal mi sizce?

canım bazen yumurtlama olmadığı oluyomuş ama bence sen gününü kaçırmışsındır.bu sebepten uygun markalardan 20-30 adet al ve kırmızılar bittiği gün test yapmaya başla çünkü belki erken belkide kırmızılara yakın yumurtluyosundur.

merhaba bişey sorucam ovulasyon testinde 2 çizgi silik çıkarsa birlikte olmaya gerek yok yumurtlama yok deniliyo..ama sperm 72 saat kalabiliyo sonuçta..ve bazı yerlerde gebelik önleyici olarak kullanmayın sperm 72 saat yaşayabilir deniliyo..ee o zaman 2 çizgi silikse de birlikte olmak gerekmez mi??

kızlar 9. günden beri test yapıyrm 12. günden sonra silik silik derken gün gün koyulaştı bugun 15. gün 2. çizgi daha bile koyu dün akşam yapmıştım bu akşam yapayımmı

malum site gg den alabilirsin canım ben laboquick kullanıyorum 30 tanesi 30 tl 20 tanesi 20 tl gibi fiyatlara satılıyor ayrıca 3-5 tanede gebelik testi yolluyorlar aynen gebelik testi gibi idrardan yapılıyor kutunun içinden kullanma talimatı çıkıyor zaten basit ve anlaşılır siklusuna göre hangi günde yapmaya başlaman gerektiği yazıyor yine ama en mantıklısı adet bittikten sonra yapmaya başlamak ilk ay için
yumurtlama gününü tespit ettikten sonra diğer aylarda bir kaç tane testle hemen yakalayabilirsin ovulasyon gününü

ovulasyon gününü kaçırmışsındır canım

silikliğinde koyuluk derecesine bağlı canım ben ilk geçen ay kullandım 11. günden başlayarak kullandım her zaman aşağı yukarı aynı siliklikteyken bir gün önce yaptığımdan daha koyu çıktı ertesi gün biraz daha koyu ve anladımki yumurtlayacağım ertesi günde kopkoyu çıktı zaten yumurtladım bu arada korunma metodu olarakta kullanılmamalıymış evet

kızlar 9. günden beri test yapıyrm 12. günden sonra silik silik derken gün gün koyulaştı bugun 15. gün 2. çizgi daha bile koyu dün akşam yapmıştım bu akşam yapayımmı

canım yumurtladıktan sonra 24 saat içinde yumurta çatlıyormuş o nedenle 2 gün üstüste yapman daha iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…