Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

arkadaşlar, çok önemli bir ricam var.

laboquick marka ov. testi kullanan varsa...
şu anda, hamile olmadığından eminse..
regl günlerindeyse mesela...
veya tam reglin bir iki gün sonrası da olur sanırım..

o ov. testlerinden yapabilir mi?

yumurtlama zamanı dışında, regl günlerinde, ne netice vereceğini görmek istiyorum... öğrenmek istiyorum....

ben hamile miyim neyim anlayamıyorum.

ov. testim pozitif, regl olmam lazımdı, 3 gün geciktim.
ama ov. testimde pozitifi görüyorum.

gebelik testimde, bu sabah dahil, negatif gördüm.
bugün sipariş verdim, erken gebelik testi istedim ggidiyordan, yarın gelecek... yarın yapıcam.
ama yarına kadar nasıl sabredicem, onu bilemiyorum.

arkadaşlar, çok önemli bir ricam var.

laboquick marka ov. testi kullanan varsa...
şu anda, hamile olmadığından eminse..
regl günlerindeyse mesela...
veya tam reglin bir iki gün sonrası da olur sanırım..

o ov. testlerinden yapabilir mi?

yumurtlama zamanı dışında, regl günlerinde, ne netice vereceğini görmek istiyorum... öğrenmek istiyorum....

ben hamile miyim neyim anlayamıyorum.

ov. testim pozitif, regl olmam lazımdı, 3 gün geciktim.
ama ov. testimde pozitifi görüyorum.

gebelik testimde, bu sabah dahil, negatif gördüm.
bugün sipariş verdim, erken gebelik testi istedim ggidiyordan, yarın gelecek... yarın yapıcam.
ama yarına kadar nasıl sabredicem, onu bilemiyorum.

hatta, tam az önce yaptım bir ov. testi daha, bol su-soda içtim.... gittim testi yaptım.
ben yumurtlama günlerim olması gereken günlerde bile, bu kadar net pozitif görmemiştim.

nolur, biriniz, Allah rızası için, beni bu meraktan kurtarır mısınız?

regl günlerinizdeyseniz, bi ov. testi yapar mısınız?

ay nolur biriniz okuyun kızlar....
regl gününde olan yok mu?
bi test yapın, gözünüzü seveyim... lütfen

ben değilim maalesef olsa yapardım..
dün ilk kez testi yaptım 10. günümdü az açık renkti 2. çizgi..
bugün aynı saatte yaptım düne göre bayaa koyulaşmış ama ilk çizgi kadar koyu değil..bugünde denesek mi ki..sperm dayandığına göre belki tutar :)

merhaba kızlar,siz ovulasyon testinde çift çizgiyi görünce hemen mi degerlendiryorsunuz biz 24_48 arası yazdığı için bekledik yanlış mı yaptık yanıt veren olursa sevinirim.

:KK43:(( kızlar..
10. gün açık renk 11. gün daha koyuydu 2. çizgi
bugün 12. gün ve düne göre daha koyu olması gerekirken daha açık :KK43:( ben yumurtlamıyo muyum :KK43:
zaten kahverengi akıntım çok oluyo biyerde yumurtlamanın az old. gösterir yazıyodu..

:KK43:(( kızlar..
10. gün açık renk 11. gün daha koyuydu 2. çizgi
bugün 12. gün ve düne göre daha koyu olması gerekirken daha açık :KK43:( ben yumurtlamıyo muyum :KK43:
zaten kahverengi akıntım çok oluyo biyerde yumurtlamanın az old. gösterir yazıyodu..

zaten tek bir gün çok koyu çıkıyor sonra rengi açılmaya başlıyor merak edilecek bir şey yok yani adetin kaç gün sürüyorsa say ve 14 çıkar o gün yumurtlama günün oluyor bide kahve akıntı içinde bir dr görünün yumurtalıklara bir baksın.

adetin 9. günü çarpışma
adetin 11. günü çarpışma
adetin 13. günü 2. çizgi silik çarpışma var
adetin 14. günü 2. çizgi koyuya yakın çarpışma var
adetin 15. günü 2. koyu çizgi çarpışma var
adetin 16. günü 2. koyu çizgi çarpışma yok
adetin 17. günü silik 2. çizgi çarpışma yok
adetin 18. günü çarpışma var

anlıcanz durum bu asıl günler pek çarpışma yok sizce durum ne olur

regl olacagım gun ovulasyon testı yaptım aynı merakla cıft cızgı cıktı. allah allah dedım bı yerde okumustum gebeyken dusukte olsa betahcg ovulasyon testını etkılıyormus. sonra acıl kan testı yaptım hamıleymısım. yanlız su da var uzun sıkluslerde ve duzensız adetlerde o gun bıle hamıle kalınabılıyor. buarada ben de laboquıck kullandım cnm

kızlar yazınızın hepsini okuyamadn cok uzun ama giren arkadasların yardımlarını bekliyorm ben ikikez cok rahat bir sekilde hamile kalmıs fakat bebegini kaybetmiş bir bayanım aradan 10ay gecti önce süt hormonu sonra kisle ugrastm bu ay rahatım daha önce denemedm adet olduktn sonra ovelasyn testi alamak istiyorm hangi marka dagha iyi ve kac kişi hamile kaldı yardımcı olursanz cok sevinirm beklemk gercektn cok zor eger yumurtluyosm dogru günü tutturmk istiyorm

gunaydin hanimlar. gebelik testlerimin hepsi bozuk cikti bende ovulasyon testine bi bakim ne cikicak dedim son care. ve yaptim pozitif cikti. daha sonra aklima geldi sabahin ilk saati ve ilk idaraimla yaptim ovulasyon testini. bu dogru sonuc vermez diegilmi?

oglen saat 1.30 da yine yaptim kop koyu iki cizgi cikti... normalde adet olmam gereken gunde.. bu nedemek oluyor?? hamilelik ovulasyon testi ile anlasilabiliyormu? Tecrubesi olan varsa yardima ihtiycim var

Ben hamile olduğumu ovülasyon testiyle anladım.Daha doğrusu 30 Mayısta adet gördüm.Ovülasyon testini hergün yaptım ve 15 haziranda yumurlamam gerçekleşti.Yani 2.çizgi çok koyu çıktı.Ben ilk kez ovülasyon testi kullandığım için hergün testi uyguladım.Yumurtlamam 3 gün sürdü. Ben bu yumurtlama sürecinde eşimle beraber oldum.Tabi testi yinede hergün yapmaya devam ettim. 30 haziranda bir baktım 2.çizgi yine kopkoyu.Hatta ben 2. kez yumurladığımı düşündüm.Ama internette biraz araştırdığımda hamilelik durumunda da bu durumun oluştuğunu öğrendim.Hemen bir hamilelik testi aldım ve pozitif çıktı.Ben 2.kez anne oluyorum.4 yaşında bir oğlum var.İnşallah 2.bebişime de mart ayında kavuşacağım.Yüce Rabbim isteyen herkese bu güzel duyguyu tattırsın.(Bu arada ovülayon testi kullanma nedenim de şu: Benim adetlerim çok düzensizdir.Oldum olası bazen 40 bazen 50 bazen 60 günlük periyotlarla geliyord.Yani yumutlala tarihimi hesaplamam olanaksız gibiydi.Bu test sayesinde bebişimiz bizi hiç bekletmedi:)

Ben hamile olduğumu ovülasyon testiyle anladım.Daha doğrusu 30 Mayısta adet gördüm.Ovülasyon testini hergün yaptım ve 15 haziranda yumurlamam gerçekleşti.Yani 2.çizgi çok koyu çıktı.Ben ilk kez ovülasyon testi kullandığım için hergün testi uyguladım.Yumurtlamam 3 gün sürdü. Ben bu yumurtlama sürecinde eşimle beraber oldum.Tabi testi yinede hergün yapmaya devam ettim. 30 haziranda bir baktım 2.çizgi yine kopkoyu.Hatta ben 2. kez yumurladığımı düşündüm.Ama internette biraz araştırdığımda hamilelik durumunda da bu durumun oluştuğunu öğrendim.Hemen bir hamilelik testi aldım ve pozitif çıktı.Ben 2.kez anne oluyorum.4 yaşında bir oğlum var.İnşallah 2.bebişime de mart ayında kavuşacağım.Yüce Rabbim isteyen herkese bu güzel duyguyu tattırsın.(Bu arada ovülayon testi kullanma nedenim de şu: Benim adetlerim çok düzensizdir.Oldum olası bazen 40 bazen 50 bazen 60 günlük periyotlarla geliyord.Yani yumutlala tarihimi hesaplamam olanaksız gibiydi.Bu test sayesinde bebişimiz bizi hiç bekletmedi:)

gözün aydın hayırlı olsun rabbim kucagına alamayı nasip etsin bende daha önce kullanmadm ama şimdi kullanmak istiyorm kullandıgın testin adını yazarmısın

selam arkadaşlar ben yeni üyeyim ama bu forumu bir iki haftadır takip ediyorum.Ben de aldım bu testlerden bu ay ilk kez, üç gün falan ikinci çizgi diğerinden koyu çıktı.Dün ikinci çizgi silik gibiydi bugün de yaptım ikinci çizgi silik çıktı ama sağ kasığımda ağrı var biraz.Ben bu günü de değerlendirsem diyorum ama tereddütüm de var eğer yerleşme ağrısıysa ve yerleşme esnasında ilişki nedeniyle düşük olursa diye.Hamile kalmak ne zor işmiş:)

kızlar bu ay ilk kez test kullandım..
yumurtlamamın üzerinden 3 gün geçe test yaptık çok çok silikti..
bugün yani 6 gün geçince yine yaptım baya bi artış vardı..bu şekilde hamile old. anlayanlar okumuştum..
sizce olabilir mi..adetime daha 7 ya da 9 gün var test yapmak için çok erken..

X