Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

ya günasırıda denedık olmadı belkıde bır seylerı kacırıyorum dıyerek aldımt estı eger gene olmazsa 2-3 ay ıcındede dr a gidicez gerci doktorum bir sorun yok dedi ama beklıyoruz iste

Bence testi alman iyi olmuş canım, daha bilinçli oluyor insan, yumurtlama gününü bildiğinde, gebe kalma şansın artıyor:)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Canım 15. gün ovulasyona hazır hale gelmiş, daha sonraki günlere ait testlerin olmadığı için bir şey diyemeyeceğim.. 16. ve 17. günler test yaptıysan ve silikleştiyse, üstüne üstlük ilişkin de olmuş, iyi değerlendirmişsin bu ayını tatlım..

Canım, çift çizgiyi görünce bıraktım test yapmayı, 24-48saat içinde ilişki olsun yazıyordu, bende 16.,17. Günleri de değerlendirdim, bu testi ilk yaptığım ay, daha 11 gün var reglime ama: göğüslerim acıyor, kasıklarımda batmalar oluyor, yakalayamadık mı acaba bebişi:KK43:bu kadar da erken adet belirtileri başlar mı? Bekleme süreci stresli!

İnşallah canım, ama adetime 11 gün olmasına rağmen, göğüslerimde ağrılar, kasıklarımda batmalar oluyor:KK43: yine mi olmadı acaba!!

canım benim bir çocuğum var. onda reglime 3 gün kala bel kasık ağrısından ölüp ölüp dirilmiştim. geçen ay da deneme yaptık . bu sefer regle 1 hafta kala kasıklarım ağrıdı. ben kaptırdım gebeyim diye. ama olmadı. üşütmüşüm demekki. yani senin batmalar gebelikten de olabiliiiiir başka sebeple de olabilir. ama sen gebe değilmişsin gibi inan çünkü kaptırıp negatif çıkınca insan birkaç günde toparlanıyor. ben bu ay çalışmalar bittikten sonra regl günüm gelene kadar kesinlikle vücudumu dinlememeye test yapmamaya kararlıyım. düşündükçe didikledikçe stres . faydası yok.

canım benim bir çocuğum var. onda reglime 3 gün kala bel kasık ağrısından ölüp ölüp dirilmiştim. geçen ay da deneme yaptık . bu sefer regle 1 hafta kala kasıklarım ağrıdı. ben kaptırdım gebeyim diye. ama olmadı. üşütmüşüm demekki. yani senin batmalar gebelikten de olabiliiiiir başka sebeple de olabilir. ama sen gebe değilmişsin gibi inan çünkü kaptırıp negatif çıkınca insan birkaç günde toparlanıyor. ben bu ay çalışmalar bittikten sonra regl günüm gelene kadar kesinlikle vücudumu dinlememeye test yapmamaya kararlıyım. düşündükçe didikledikçe stres . faydası yok.

Haklısın canım, çok ümitlenince, olmayınca üzülüyor insan, benim de bir oğluşum var, 6 yaşında, rabbim çocuklarımızı bize bağışlasın, hamileliğimin üzerinden 6 yıl geçtiğinden unutmuşum o günlerde yaşadığım belirtileri:) bakalım ne zaman gelecek kardeşş:)

Gunaydin tatlum temizlik ile ugrasiyorum inş hayirli haberler veririz birbirimize

işşallah güzelim allahım hayırlı cuma günü hatrına bizede kısmet etsin bu haberi vermeyi.
varmı hiç belirtin senin benim hem olucak gibi ahrım var hemde olmayacak gibi hissediyorum belki olmasını istemiyorum ya :)

işşallah güzelim allahım hayırlı cuma günü hatrına bizede kısmet etsin bu haberi vermeyi.
varmı hiç belirtin senin benim hem olucak gibi ahrım var hemde olmayacak gibi hissediyorum belki olmasını istemiyorum ya :)

Canim ya dun çok belim ve goguslerim agriyordu bugün daha hafifledi agrilar adet olcam gibi bi de düşündüğümüz için de adet gecikmesi ya sayabiliriz çok düşünmemek için kendimi temizlige vurdum :)

Eki Görüntüle 1011636

Kızlar bunlar da benim ovu testlerim 12-13-14. günler. Bu ay ben de ovulasyonu yakaladım.. Umarım bebişim gelir bu ay..

Sende hangi günler birliktelik oldu canım? koyu çizgiyi yakaladığın ve ertesi gün oldu mu birliktelik? Olduysa " bence" şanşın çoookk yüksek:) tabi ben böyle biliyorum, zaten olmadıysa da sorun olmaz çünkü spermler 2 gün yaşıyolarmış, hatta bu formda okuduğum kadarıyla yumurtlama öncesinde tüplerde sperm olması iyiymiş:) ne bileyim ümit dünyası işte:) oğluşuma hamile kalmak için hiç uğraşmamıştım! Şimdi ne zamandır uğraşıyorum tutmuyor! Çok düşünüp kafaya rakıyorum da ondan mıdır bilmem:)

Tam olarak yok asli da ama olucam hissediyorum ve cok az kirmizi geldi selpaga ne yapalim kader diyip bi dahaki aya sakliyacagim umutlarimi 😊 sende varmi ?

Olsun tatlim üzülme bende henüz bisey yok bel agrisi dişinda bende adet olucagim sanirim ama olsun uzulmek yok ve bi daha ki ay testte yapmiycam oluruna birakcam artik Rabbim ne yazdiysa o olur ne yapalim

Olsun tatlim üzülme bende henüz bisey yok bel agrisi dişinda bende adet olucagim sanirim ama olsun uzulmek yok ve bi daha ki ay testte yapmiycam oluruna birakcam artik Rabbim ne yazdiysa o olur ne yapalim

Bende synen tatlim bir dahaki ay kurcalamicam oluruna birakicam herseyin hayirlisi 😊

Kızlar bende ovulasyn testi yaptim ve sizr göstermek fikir almak istyrm ama yuklemeyi blmedm icin size sormak istedm telefndan gryrm nasl ykliycem yardm edermsnz

tek çizgi çıkma ihtimali hangi günlerdeydi ??? yani doğru olma ihtimali varmı.. markası ne testin

laboquick canım marka güvenilir ama bilemiyorum .bugünde daha koyu olması gerekirken çok silik çıktı. çizgilere çok takılmadan değerlendirmeye çalıştık bu ayı ama kısmet artık belki de yumurtlama olmamıştır bu ay.

X