Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Eger dun geceki tastindende koyu ise muhtemelen ertesi gune siliklesicek canim bu demek oluyorki ya gece yada yarin sabaha yumurtan catliyacak canim iliski olursa cok iyi olur en kritik gun bugjn senin icin...nap et ikna et canim bende ovulasyondan iki gun once basladim calusmaya kocanin kokunu kuruttum ucuncu gunu baktim niyet yok giyindim suslendim puslendim o sekilde
Ikna ettim ben ust uste dort gun calistim iki gun kendimiz icindi pozitofi gorunce iki gunde bebis icin...iliskiden sonra hemen beline yastik koy bacaklarini buz en az yarim saat yataktan kalkma hadi bakalim hayirli haberler bekliyoruz

ya canım dün oncomed adlı gebelik testi yaptım dün adet günümdü ama negatif çıktı fakat hala adet olmadım

Fatmacim bazal termometren varmi varsa olc atesini adet olunacagi zaman vucut atesi 36.3 e duser zaten vucudunda sogukluk hissedersin eger atesin 36.6 ve uzeri ise henuz adet olmican demektir ovulasyon testin nasil yaptinmi yine koyulyk varmi?

ayy sağol tatlım yaa bakalım bende bir numaralar yapıcam artık akşamda maçı var aksine yorgun olucak yani dediklerini yapmaya çalışıcam canım çok sağol.Sanada hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin allahım işşallah.

Amin canim canim bu arada yazmayi unuttum gece tatmadan test yap bakalim kocayida ikna et maci evde yapsin

Fatmacim bazal termometren varmi varsa olc atesini adet olunacagi zaman vucut atesi 36.3 e duser zaten vucudunda sogukluk hissedersin eger atesin 36.6 ve uzeri ise henuz adet olmican demektir ovulasyon testin nasil yaptinmi yine koyulyk varmi?
valla tatlım ovu testim bitti o yüzden yapamadım ama gebelik testi negatif çıkınca ümidim kalmadı
ateşimi şimdi ölçsem olur mu yeni duş aldım düşük çıkmaz mı

ya tatlım şimdi ölçtüm ama banyo yaptığım için düşük çıkar mı şimdi 36.0 çıktı

ateş ölçümünü sabahları uyanınca yataktan çıkmadan dil altından yapmalısın tatlım,buarada moralini bozmak istemem sakın stres yapma ama bu saatlerde insanın vücut ısısı daha yüksek olmalı,ama duş almışsın bir iki saat sonra tekrar ölç,ve söyledigim gibi sabah uaynınca yatakta ölçmeye dikkat et,esas o belirliyor canım

Son düzenleme:

ben normal koltukaltından ölçtüm tatlım dil altından ölçenden yok ki bende

borancım sen de ne var ne yok belirti var mı

tatlım şimdi yine koltukaltından ölçtüm bu sefer de 36.4 çıktı

borancım sen de ne var ne yok belirti var mı

hangi ateş ölçeceginden seninki,dijitalse oda oluyor canım,diyer civalıda oluyor zaten,valla bende şuan tık yok,30 unda adet olmalıyım hadi 31 olsun diyelim,biliyorsun bu ay çift koyu çicgiyi göremedim hiç,ama akıntılarım sancılarım oldu,bilmiyorum beklicez,peki sen

dijital canım benim ki banyodan ilk çıktığım da 36.0 dı şimdi ölçtüm 36.4 olmuş valla tatlım benim dün adet günümdü ama olmadım fakat dün yaptığım gebelik testi negatif adet olcak gibi ağrılarım da var ama çokk fazla değil bide sol kasığıma böyle bıçak batıyor gibi oluyor aslında kist falan mı var diye de korkmuyor değilim ama doktor öle bişeyden bahsetmemişti. valla belirsizlikler içersindeyim bazen diyorum ovu testi koyu çıkmıştı ya hamile olsam gebelik testinde de çıkardı diyorum demek ki değilim diyorum kendi kendime

tamam işte dijitallede dil altından bakabilirsin,benimkide dijital,sabah yataktan çıkmadan yap,erken saatlerde olsun 7de falan,erken gebelik testimiydi negatif çıkan testin canım

tamam işte dijitallede dil altından bakabilirsin,benimkide dijital,sabah yataktan çıkmadan yap,erken saatlerde olsun 7de falan,erken gebelik testimiydi negatif çıkan testin canım

yok değildi normal gebelik testiydi 2.5 tl oncomed tamam canım öle deneyim bakıyım

borancım senin dediğin yöntemle şimdi dil altından ölçtüm yine 37.1 çıktı yanlış mı bu alet ya koltuk altıyla dil altı farklı olur mu

Kızlar lütfen bilgisi olan cevap versın rengli olalı dokuz gun oldu çifte çizgi çıkması normal mi ovulasyon testınde

cnm normal erken yumurtlama olmuştur bnmde 11.günüm dün yaptım ovulasyon testi çizginin biri silik çıktı ama göğüslerimde ağrı var bide geçen ay adetim normalden az geldi acaba hamile olabilirmiyim veya erken yumurtlama olup adet belirtisi olabilirmi bilgisi olan varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…