Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

bende her gün okuyodum burayı takipdeydim aynen öyle insan rahatlıyor bebişler gelsede tamamen rahatlasak yahuuu :KK1::KK1:

aynen canım bende çok istiyorum bütün dualarımda allahım herkeze versin kolları boş kalmasın kimsenin diye dua ediyorum.
bu 3. ayımız inşallah bakalım nasipse olur alırız bebişleri kollarımıza :)

kızlar son doktor kontrolüne de gittm sat den beri 18. günüm ve yumrtam yeni olgunlaşmış çatlatma iğnesi vercekti ama istemedim o zaman gün aşırı ilişki dedi bakalım...emin olursak bebek konusunda deniycez bu arada labquick ovulasyon testiyle doktora gtmeden önce test yaptım ve kopkoyuydu çift çizgi yani bende doğru çıktı....yarın çalışabilirsek süper olur da ben geç yumrtluyomşum hormonlarda bi prolaktin yüksekti biraz pko yoktu ama pko gibi geç yumurtlamışım bilgisi olan var mı?

kızlar son doktor kontrolüne de gittm sat den beri 18. günüm ve yumrtam yeni olgunlaşmış çatlatma iğnesi vercekti ama istemedim o zaman gün aşırı ilişki dedi bakalım...emin olursak bebek konusunda deniycez bu arada labquick ovulasyon testiyle doktora gtmeden önce test yaptım ve kopkoyuydu çift çizgi yani bende doğru çıktı....yarın çalışabilirsek süper olur da ben geç yumrtluyomşum hormonlarda bi prolaktin yüksekti biraz pko yoktu ama pko gibi geç yumurtlamışım bilgisi olan var mı?
canim beim de sattan sonraki 21. gunum bugun. Ama hala kopkoyu cift cizgi gormedim ben. Kurtajdan beri hep böyle gec yumurtluyorum. Gerci yumurtluyor muyum bilmiyorum da :KK43: hafif koyuldu cizgi ama cok değil

doktor kontrolüne ve takibe gidebilirsin cnm en kesini o..ben bi problem var mı diye gttm rahatladım şimdi ovulasyon testinin doğruluğuna da güvendim bu ay olmassa bi daha ki ay...sınavım da var zaten hayırlısı ne zamansa o zaman hepimize inşallah

doktor kontrolüne ve takibe gidebilirsin cnm en kesini o..ben bi problem var mı diye gttm rahatladım şimdi ovulasyon testinin doğruluğuna da güvendim bu ay olmassa bi daha ki ay...sınavım da var zaten hayırlısı ne zamansa o zaman hepimize inşallah

Bu ay hamile kalmazsam gitmeyi düşünüyorum canim zaten. Gecen ay normal muayene için gitmistim. Normal demisti. Yumurtam vardi

kızlar testi tekrarladım 4 saat sonra çizgi silik çıktı bu sefer .4 saat önce koyuydu baya bu ne anlama geliyor acaba bi fikriniz varmı???

PEKİ canım neler yaptın yumurtlaman kaçıncı günde oldu biraz bilgi veriri miisn benim 30 gün sürüyor adetim
canm bnde ovu.testiyle yumurtlma gnlerimi ogrenrek calismlar yptim.ilk defa kullndm adetim 27-28 gun arasi olur.bn adetimin10.gunu basladm testi kullnmaya ve 14.15.16hatta 17.gunler cift czgi cikti bnde.bu 4 gunude degerlndrdik.bigun ara verip siliklestgi gunde bi calisma yaptik snra durduk
Adetimin 24.gunu meraktn bi ovu.testi dha yptm kopkoyu cift czgi cikinca gebe oldgmu anladm.gbelik testi ve kan testiylede onaylttim canm darisi senin ve sabirla bekleyn hrkesn basina insalhhh:nazar::nazar::KK49:

SenemG ve boran333 kizlar verdiginiz cvplar icin cok tsk ederim icimi rahatlattiniz Allah razi olsun

canım allah senden de burdaki bütün anne adaylarınında allah razı olsun
herkez birbirini yardımcı olmaya çalışıyor
sevincimizide üzüntümüzüde birbirimizle paylaşıyoruz
herkez yardımcı olmaya çalışıyor

bugün 17.günüm çift çizgiyi 14 akşam gördüm,15 sabah çalışma oldu,sizce yeterlimi bu,hem çift çizgiden bigün öncede ilişki olmuştu,zaten artık yumurta çatlamıştır demi,içimde canlı spermde vardı,olduysa olmuştur zaten,sizce kızlarrr:44:

Son düzenleme:
bugün 17.günüm çift çizgiyi 14 akşam gördüm,15 sabah çalışma oldu,sizce yeterlimi bu,hem çift çizgiden bigün öncede ilişki olmuştu,zaten artık yumurta çatlamıştır dem,,içimde canlı soermde vardı,olduysa olmuştur zaten,sizce kızlarrr:44:

haklısın zamanları iyi değerlendirmişsin canım ovu. testine devam ediyormusun?

Mrb kızlar. Ben bu ay ovu testini ikinci kez deneyecem. Geçen ay olmadı. Bu ay inşallah hep birlikte hamile kalırız :))) benim bugün 6.gün. henüz test yapmaya başlamadım. Yarın başlarım testlere ve bu sefer hergünü fotoğraflayııp burdan paylaşırım. Benim asıl merak ettiğim çift çizgiden sonraki 2 gün çalışma olsa sonra bırakacak mıyız? Sonradan birlikte olmaya devam etmek sonucu etkiler mi? :)))

selam ben yeni üyeyim ve tecrübeli arkadaşlardan birkaç fikir almak istiyrm.Benim adet döngüm düzenli ve 27 günde bir.Bu ay adetimin 11,12,13,14 günlerinde ovulasyon testi kullandım.11.gün t çizgisi silik olmakla birlikte 2çizgi,12.gün t çizgisi biraz daha belirginleşmiş olmakla birlikte c çizgisi koyuluğunda değildi. 13.gün pik yapmayı beklerken tek çizgi çıktı.Bilakis bugün de tek çizgi vardı. Yani benim ovulasyonum 12.günmüymüş?veya yumurtam çatlamadı mı acaba?testlerde aynı yoğunlukta olmamakla birlikte yakın yoğunluktaki çizgiler pozitif anlamına mı geliyor o zaman? :KK76:

X