Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canım adetin kaç gün arayla oluyor biraz bilgi verrmsn yumurtlama zamanı hakkında

30 gün arayla oluyorum ama geçen ay ilk defa 32 oldu anlam veremedim.
yumurtlama zamanımı bulamadım ateşim yükselip yükselmediğini anlayamıyorum benim reglim 3 gün oluyor 4. gün akıntım koyu oluyor sonra bitiyor. reglimin 8. günü ovu. testine başladım 11. ve 12. gün tam koyu olmadı ama çok belli oldu 2 çizgi. saat:15.30'da itibaren sıvı tüketmiyorum wc ye gitmiyorum taki 18.30'a kadar sonra testi yapıyorum. tabi saat senin için ne zaman uygunsa o zaman yap zaten testte saat dilimini yazıyor. ona göre ayarlarsın.

Mrb kizlar akinti icin doktora gittim smear yapti ve sonucunu aldiktan sonra doktora tekrar gittim bana enfeksiyon oldugunu soyledi 3 ay sonra tekrar smear yapalim ddi ve neo penotran fitil verdi burada size danismak istedigim kizlar enfejsiyondan sonra smear tekrar alinir mi bir de fitil kullandiktan sonra affedersiniz ama sumuksu sari akinti geliyor bu normal mi fitil iltihabi mi atiyor kafaya takiyorum bilgisi olan arkadaslarin yardimina ihtiyacim var

canım bende kullandım aynısı bendede oldu enfeksiyonlar akıyor merak etme ilaçlar bitince tekrar smear testi yaptırabilirsin o sana kalmış bişey

Son düzenleme:
kızlar benimde sat 9 aralık, bat 4-5 ocak gibi bende cuma gününden itibaren tekrar başlayacağım, tam vazgeçtim derken yine denemek istedim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

$20131216_175348.jpg $20131216_175348.jpg arkadaslar bugün benim 13 gunum cift cizgi var ama T harfi olan cok az bi silik yani digeri yuz de yuz kirmizi ise t harfi olan %80 kirmizi sanki.ne dersiniz yumurtlama donemine girmismiyimdir

Canm adetime 3 gn kla ovu.testi yptim pozitf cikti.bunun ustune gbelik testi yptim ayni gun cookkk silik bi czgi cikti 14 aralikti batim.ogune kadar testleri tekrarladm hergn braz dha belli oldu.adetim 1 gn gecince kan testi yptrdm degerm 144 cikti.darisi basina we tum isteynlere insllh:nazar::nazar::KK49:

PEKİ canım neler yaptın yumurtlaman kaçıncı günde oldu biraz bilgi veriri miisn benim 30 gün sürüyor adetim

$test.jpg
Kızlar test sonuçlarım değerlendirmisniz acaba..en üstteki testi az önce yaptım sizce yumurtluyomuyum yeterince koyu sanırımm ?? hangi günü değerlendirmeliyim ????

canım çizgi gayet net bugün + yarın mutlaka değerlendir inşallah iyi sonuçlar alırsın :KK49:

amin canım hepimiz inşşşş :) ya 2 gündür çalışmalar dewam ediyodu acaba diyorum bugün aralık versek spermlerin kalitesi düşüyomuş ya bugün bekleyip yarın çalışsak diyorum daha mı ii olur acaba :KK17::KK17:

amin canım hepimiz inşşşş :) ya 2 gündür çalışmalar dewam ediyodu acaba diyorum bugün aralık versek spermlerin kalitesi düşüyomuş ya bugün bekleyip yarın çalışsak diyorum daha mı ii olur acaba :KK17::KK17:

haklısın nasıl olsa vücutta spermler 3 gün kalıyor yarın çalışmanız ii olur :)

Kirimizi cift cizgiyu gordukten sonraki 24/32 saat sonra iliski olmuyormu.sanki öyle okumustum önceki sayfa lar da:26:

Kirimizi cift cizgiyu gordukten sonraki 24/32 saat sonra iliski olmuyormu.sanki öyle okumustum önceki sayfa lar da:26:

ilişki olup olmaması sana kalmış 24/32 saat sonra yumurtlaman oluyor.
kimisi test koyulaşmaya başlayınca ilişkiyede başlıyor
kimisi çift çizgi olunca çalışıyor
kimisi ertesi gün çalışıyor
kimisi hergün çalışıyor

X