Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canm ovulasyn testlernde gebelik gostermsi icin iki czgininde ayni koyulukta olmasi lazm.senin t czgisi silik.bat a 9 gn warnis dha cok erkn.bn bata 4 gn kla yptgmda kopkoyu cikmisti sende bikacgn snra yine tekrarla insallahh gebesindir canim hayrli haberini alirz:KK49:

slm wox,bebeyin h.olsun,üye deyilkende takip ederdim hamilelik haberini okumuştum,canım sen kandamı baktırdın gebelige,ilişkiden kaçgün sonra kan testini yaptırsam uygun olur,bir bilgin varmı

Cnm bnm taze gbe olarakrltn cvpliyim hemn :)) yumurtlma donemimden sonra bndede oluyodu sol kasigimda ama bn kndimi umitlndirmemk icn pek ustunde durmuyrdm.bebismis :emir_bebek::nazar::KK16: insllaahh seninde oyledr canm.batin nezaMn?

daha var tatlım ya,1 aralıktı son adet,bu ay neolur bilmiyorum,14 de test çift çıktı,15 sabah ilişki oldu,13 dede olmuştu,ay nebiliyim beklemek ne kötüymüş ya,cuma günü kana bi baktırsammıki

ya kızlar daha öncede yazmıştım bilmem hatırlarmısınız bende endometriozis var,bu illet gebe kalmayı engelleyebilir.geciktiredebilirmiş,ama hiç bellide olmazmış,tek en saglıklı tedaviside gebe kalmammış,offf offf ben napıyım bilmiyorum ya,iki oglum var 3.hep istemişimdir zaten ama bu hastalık beni korkutuyor

slm wox,bebeyin h.olsun,üye deyilkende takip ederdim hamilelik haberini okumuştum,canım sen kandamı baktırdın gebelige,ilişkiden kaçgün sonra kan testini yaptırsam uygun olur,bir bilgin varmı
Tsk ederim cnm:KK16: darisu basina insallh..tatlim bn ilk once bata 4 gn kala ovulasyn testiyle ogrenmistm gbe oldgmu 3 gn klada gbelik testi ypmistm cookk silik bi czgi cikmisti.ama kan testini batim 1 gun gecince yptrdm.ama batim gecmedende ypsam cikarmis cnku gbelik testindede cikti bnde..eger suphelern warsa batina bikacgn kala yptirablirsn kan testini..insallh iyi haberler alirsin canim..:KK49:

ya kızlar daha öncede yazmıştım bilmem hatırlarmısınız bende endometriozis var,bu illet gebe kalmayı engelleyebilir.geciktiredebilirmiş,ama hiç bellide olmazmış,tek en saglıklı tedaviside gebe kalmammış,offf offf ben napıyım bilmiyorum ya,iki oglum var 3.hep istemişimdir zaten ama bu hastalık beni korkutuyor
canm Allaha emanet aklina kotu seyler getrme.bak cok sukur rabbim sana 2 ewlat nasip etmis.insallh ucuncuyude nasip eder..bol bol dua et canim..kan testi icinde acele etme bana sorarsan bekle 1 hafta snra yaptirirsin .guzel haberlerle gelirsin insallhh:KK19::KK49:

canm Allaha emanet aklina kotu seyler getrme.bak cok sukur rabbim sana 2 ewlat nasip etmis.insallh ucuncuyude nasip eder..bol bol dua et canim..kan testi icinde acele etme bana sorarsan bekle 1 hafta snra yaptirirsin .guzel haberlerle gelirsin insallhh:KK19::KK49:

inşallah canım sagol,napalım sabredecez biraz daha,pazartesini bekleyim iyisimi,peki aç karnınamı yapılıyor kan testi

Kızlar benim bugün başıma kamera şakası gibi birşey geldi sizleride uyarmak istedim belki zaten biliyorsunuzdur.
Clearblue nun hem östrojen hem LH ölçen dijital ovulasyon testlerinden aldım 100 TL gibi bir fiyata.
İlk gün sorunsuz kullandım ikinci gün yüksek fertilite yani GÜLEN SURAT çıktı ve ondan sonra bu surat ekranda takılı kaldı tekrar kullanamıyorum!
İngilizce sitgelerden öğrendim ki bir kere gülen surat çıktığında 48 saat ekrandan kaybolmuyormuş ve o kiti bir daha kullanamıyormuşsun.
Ben şuan elimde kalan 8 çubuğu kullanabilmek için tekrar aynı saçma paraya bir başlık almak zorundayım ki bu insanı aptal yerine koymaktan başka birşey değildir.
Eğer konuyla ilgili tecrübesi olan varsa paylaşır benide yanlış anladığım birşey varsa bilgilendirirse sevinirim.

ya kızlar daha öncede yazmıştım bilmem hatırlarmısınız bendehttp://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/648516-anne-olmak-isteyenlerin-paylasim-alani-5075.html var,bu illet gebe kalmayı engelleyebilir.geciktiredebilirmiş,ama hiç bellide olmazmış,tek en saglıklı tedaviside gebe kalmammış,offf offf ben napıyım bilmiyorum ya,iki oglum var 3.hep istemişimdir zaten ama bu hastalık beni korkutuyor

sende bu endometriozis mi varken 2 tane çocuğun mu oldu 3. yü mü istiyorsun bendede doktor var demişti apandisten ameliyat oldum öylelikle çıktı kendiliğinden oluyormuş ama şaNS DÜŞÜK DEDİ doktor ameliyat olman gerekşyor demişti

Iyi aksamlar kızlar bir sorum var dün size cift cizgi çıktığını söylemiştim bugün ayni saatte yaptım silik cikti yani negatif simdi benim yumurta catlamis mı oluyo dun gece çalışma olmadi onceki gun olmustu bir de bu gece olacak dun koyu cizgiyi gördüğüm halde çalışma olmaması şansımı azaltır mı

Iyi aksamlar kızlar bir sorum var dün size cift cizgi çıktığını söylemiştim bugün ayni saatte yaptım silik cikti yani negatif simdi benim yumurta catlamis mı oluyo dun gece çalışma olmadi onceki gun olmustu bir de bu gece olacak dun koyu cizgiyi gördüğüm halde çalışma olmaması şansımı azaltır mı

Çift çizgi çıktıktan sonraki gün silikleşmesi yumurtanın çatladığı anlamına gelir. Bu akşamı ve yarını değerlendirmeni tavsiye ederim.

Hayırlısı inşallah...

Iyi geceler kizlar
Ben iki gundur yapiyorum testi hâliyle henuz cok silik cikiyor bu gun 9. gundu
Ama bu ay moral olarak cok kotuyum icimde sanki hic hamile olamayacakmisim gibi bi his var kimseyle dertlesemiyorum bugunde tutamadim kendimi hungur hungur agladim birdahaki ay basinda ise baslama gibi bi durumum var karmakarisigim su anda bana dua edin nolur ben bebek isteyen herkes icin dua ediyorum. ... :KK25: :KK25: :KK25: :KK25:

sende bu endometriozis mi varken 2 tane çocuğun mu oldu 3. yü mü istiyorsun bendede doktor var demişti apandisten ameliyat oldum öylelikle çıktı kendiliğinden oluyormuş ama şaNS DÜŞÜK DEDİ doktor ameliyat olman gerekşyor demişti

yok canım daha öncesinde oldu çocuklarım,3 yıldır var bu bende iki kez ameliyat oldum ama tekrarlıyor sürekli,profösere gittim oda dediki evet gebe kalmada sıkıntı yaşayabilirsin ama kalamazsın demedi,hamile kalmak hastalıgı bastırıyormuş,

Kızlar benim bugün başıma kamera şakası gibi birşey geldi sizleride uyarmak istedim belki zaten biliyorsunuzdur.
Clearblue nun hem östrojen hem LH ölçen dijital ovulasyon testlerinden aldım 100 TL gibi bir fiyata.
İlk gün sorunsuz kullandım ikinci gün yüksek fertilite yani GÜLEN SURAT çıktı ve ondan sonra bu surat ekranda takılı kaldı tekrar kullanamıyorum!
İngilizce sitgelerden öğrendim ki bir kere gülen surat çıktığında 48 saat ekrandan kaybolmuyormuş ve o kiti bir daha kullanamıyormuşsun.
Ben şuan elimde kalan 8 çubuğu kullanabilmek için tekrar aynı saçma paraya bir başlık almak zorundayım ki bu insanı aptal yerine koymaktan başka birşey değildir.
Eğer konuyla ilgili tecrübesi olan varsa paylaşır benide yanlış anladığım birşey varsa bilgilendirirse sevinirim.

Ben iki paket 20 liklerden kullandim su mor beyaz olan dijital testlerden bahsediyosun sanirim dedigin gibi sabit gulen yuz ciktigi zaman iki gun gulen yuz kaybolmuyor ama 48 saat icinde kayboluyor merak etme hani bir ihtimal bozuk olurda kaybolmazsa clearblue musteri hizmetlerini ara yenisini gonderirler ama kayboluyor iki gun icinde merak etme....

Iyi geceler kizlar
Ben iki gundur yapiyorum testi hâliyle henuz cok silik cikiyor bu gun 9. gundu
Ama bu ay moral olarak cok kotuyum icimde sanki hic hamile olamayacakmisim gibi bi his var kimseyle dertlesemiyorum bugunde tutamadim kendimi hungur hungur agladim birdahaki ay basinda ise baslama gibi bi durumum var karmakarisigim su anda bana dua edin nolur ben bebek isteyen herkes icin dua ediyorum. ... :KK25: :KK25: :KK25: :KK25:
canim neden bukdar karamsarsn.kacinci denemenz bu ? Ustelik teste yeni baslamissn dha bn 10.gn baslamstm 14.gn pozitf vermisti.skma canini bukadr iyi dusin iyi olsun canim :)) senelerce deneyip hamile klamayan arkadslrmz var ama yinede bukdar kramsar degiller..topla kndini canim testi ypmaya dewam et INSALLAH sende en kisa zamnda anne olma duygusunu yasarsin canm.pozitf dsun ve dua et :KK16:

canm ovulasyn testlernde gebelik gostermsi icin iki czgininde ayni koyulukta olmasi lazm.senin t czgisi silik.bat a 9 gn warnis dha cok erkn.bn bata 4 gn kla yptgmda kopkoyu cikmisti sende bikacgn snra yine tekrarla insallahh gebesindir canim hayrli haberini alirz:KK49:

inşallah canım hafta sonu yapıcam ovu. testini hayırlıysa inşallah olur :)

canım hatırladığım kadarıyla senin çizgiler sürekli silik çıkıyordu daha önceki yorumlarda sürekli silik çizgi gebelik oldugu anlamınada gelebiliyormuş ..inş hamilesindir mutlu haberi aldıgında bildir bize :)

inşallah canım bende anlamıyorum ki gene koyulaşmaya başladı ve belim de ağrım var baya :)

canım spermler içimizde 3 ile 5 gün arası canlı kalıyorlar,yani enaz günden hesaplarsak ilişkiden 3gün sonra canlı sperm kalmıyor,yaniiii marş marş çalışmaya:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Hıııııı, bilmiyodum yaf o gün işleri bitiyor sanıyorum :KK70::KK70:

Ay benimde dün, bugün yada yarın yumurtalama günüm olcak, geçen ay 3 gün gecikmeli adet olunca bu üç günü de yumurtlama günü olarak değerlendireyim diyorum başladık çalışmalara hadi hayırlısı :):):)

X