Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

kızlar acilen fikirlerinize ihtiyacım var...pazar öğlen ilk kez silik çıktı ovü.testi. pzt.oldukça koyuydu ama diğer çizgiyi geçmedi.ben de bugün daha da koyulaşacak diye beklerken tekrar silik çıktı.şimdi ben kaçırdım mı yumurtlamayı.dün öğlendi çift çizgi.bugün akşama kadar yumurtlamam biter mi?

Laboquick mi test? Laboquick kullandım ben çift çizgi oluyor ama tam kontrol çizgisi kadar koyu olmuyordu benim. İki gün öyle oluyor sonra silikleşiyor. Kendim de anlıyorum yumurtladığımı o günlerde. Laboquick kullanan arkadaşların aynı sorunu yaşadığını okudum burda.

Amin canım hepimizin inş. bebişi olur :) Ümidimizi hiç kaybetmeyelim zaten ne zaman bitti desek hep bi kapı açılıyor önümüze eğer benim bu iki ay içinde olmassa aşılama yaptıracağım inş. ona gerek kalmadan gelir bebeğimmmm

inşallah aşılamaya gerek kalmadan kavuşursun bebeğine.ve inşallah hayırlı evlatlarımız olur...

Laboquick mi test? Laboquick kullandım ben çift çizgi oluyor ama tam kontrol çizgisi kadar koyu olmuyordu benim. İki gün öyle oluyor sonra silikleşiyor. Kendim de anlıyorum yumurtladığımı o günlerde. Laboquick kullanan arkadaşların aynı sorunu yaşadığını okudum burda.

evet laboquick kullanıyorum.ama benim 1 gün oldu o çizgi.bugün tekrar silikleşti.geçen aylarda ben de anlıyordum ama bu ay hissedemedim.bir de kendime dikkat ettikçe hep birşeyler buluyorum.o yüzden hiçbir belirtiye dikkat etmemeye çalışıyorum...

inşallah aşılamaya gerek kalmadan kavuşursun bebeğine.ve inşallah hayırlı evlatlarımız olur...

İnşallah canım birbirimize bol bol dua edelim. En kabul dua müslümanın müslümana ettiği duadır.. Hepimiz tez vakitte kavuşalım hayırlısıyla bebeklerimize. Banada dua edin ne olur :KK43: özellikle hamile arkadaşlar :KK43:

Çok sevindim kızlar sizin için:KK66:darısı tüm isteyenlere

ayyy bi tane daha oxxxx darisi bize insalalhhhh
Amiiinnn :26:
hayirli olsun canimmm Allah kucagina almayida nasip eder insallah

Amiiinnn cümlemizinkini inşALLAH:26: Allah razı olsun canım

Yuppiiiiii çok sevindim sağlıkla kucağına almak nasip olsun :)

İnşALLAH ecoo Rabbim herkeze sağlıklı ve hayırlısından evlatlar nasip etsin :26:

hayırlı olsun canımm:)

Amiin canım senin bebişinde hayırlı olsun ve maşşALLAH 4 haftalıkmış bizimki daha 1-2 haftalık aralığında :KK9:

Hayırlı uğurlu olsun tatlım sağlıkla kucağına alırsın inş kanda mı öğrendin?

Yok gülüm onu yazdığımda idrardan öğrenmiştim 3 test yaptım 1er gün arayla farklı markalarla hep silik çıkıyordu gittim sağlık ocağına eczaneye gösterdim emin olmak için ,hani biliyorum pozitif olduğunu ama duymak istiyor insan yinede. Bugünde kan sonuçlarımla kesinleşti 78.53 çıktı 1-2 haftalıkmış :26:

Hadi hayırlısı tatlim allahim sagsalim kucagina almayi nasip etsin :) darisi başımıza

ALLAH razı olsun canım cümlemizin yavrusunu inşALLAH, Amiin Rabbim bütün isteyenlere versin :26:

maşallah yaa bugün hep hamiş haberleri aldık inş almaya devam ederiz hızlı bir şekilde..hayırlı olsun canım bebişin:emir_bebek:

Sağol tatlım Amin inşALLAH :26:

Canım değerler aynı olacak diye bişey yok :) ben 15 ekimde adet gördüm en son yani 23.gün sürüyor ortalama bir gün geçince kan verdim zaten 17 çıkmıştı bide dün verdik 190 olmuş hergün iki katı düşünürsem benim ilk değere göre normal yani dr da güzel dedi zaten ben pek değeri takmıyorum açıkçası benim yumurtlamam bile testte pek belli olmuyordu hatırlarsan.

canım yanlış anlama benm soruş tarzım yanlışş olmuş doktor hala hamile adayısın diyince endişelndim oyüzden sana sormak istedim sen doktora gittinmi ne zman keseyi görürüz dedi ben hala korkuyorum boş gebelik falan olursa diye

evet laboquick kullanıyorum.ama benim 1 gün oldu o çizgi.bugün tekrar silikleşti.geçen aylarda ben de anlıyordum ama bu ay hissedemedim.bir de kendime dikkat ettikçe hep birşeyler buluyorum.o yüzden hiçbir belirtiye dikkat etmemeye çalışıyorum...
merak etme hayatım benim de öyle oldu ikinci çizgi koyu oldu fakat öbürkünden biraz daha az koyu.pozitif sayılıyor.mor gibi lila gibi bir renk hatta.1 gün oldu ertesi gün silik benim öbür gün de silik çıktı ve adet ağrısı gibi ağrım başladı yani çift çizgifden sonra 2.gün çatladı benim.biz 3 günü de değerlendirdik.önceden yapmak daha mantıklı yumurta çatlayana kadar spermler ulaşsın diye.sen bugün kesin çalış:)))

Eki Görüntüle 846798 kızlar yardım lütfen !!! testim dün koyu çıkmıştı bugun silikleşmiş ben yumurtlamış mı oluyorum sabahta yapışkan akıntı gelmişti siz ne düşünüyorsunuz ? ayrıca benım adetım ilk iki gün kahve geliyo sonra kırmızılar başlıyor ben ılk günümü kahvelerden mi saymaya başlamalıyım eger kahvelerden başlamam gerekliyse bu test 12. ve 13. günlerimin testi olucak. yok kırmızılardan saymaya başlarsam 9.ve 10. günler sayılıyor off kafam karıştı yaaa :26:
kahveleri sayıcaksın hayatım ilk leke gelmeye başladığı zaman 1.gün diye sayılıyor bildiğim kadarıyla bana göre 12.gün ve pozitif bu test :KK34::KK34:

kızlar acilen fikirlerinize ihtiyacım var...pazar öğlen ilk kez silik çıktı ovü.testi. pzt.oldukça koyuydu ama diğer çizgiyi geçmedi.ben de bugün daha da koyulaşacak diye beklerken tekrar silik çıktı.şimdi ben kaçırdım mı yumurtlamayı.dün öğlendi çift çizgi.bugün akşama kadar yumurtlamam biter mi?

Canım eğer şu birkaç günü ve öncesini en azından değerlendirdiysen birkaç gun daha çalış derim ben . Gunasiri olmak kaydıyla.

kahveleri sayıcaksın hayatım ilk leke gelmeye başladığı zaman 1.gün diye sayılıyor bildiğim kadarıyla bana göre 12.gün ve pozitif bu test :KK34::KK34:

Canım ben kendi adetimde kırmızılar gelince 1. Gün diye sayıyorum. Kafan karışmasn relax:KK66: Sonuçta kahverengiler her zaman adethabercisi değildir. Yaniltabilir kırmızıların geldiği günü saymak daha kesin sonuca götürür.

merak etme hayatım benim de öyle oldu ikinci çizgi koyu oldu fakat öbürkünden biraz daha az koyu.pozitif sayılıyor.mor gibi lila gibi bir renk hatta.1 gün oldu ertesi gün silik benim öbür gün de silik çıktı ve adet ağrısı gibi ağrım başladı yani çift çizgifden sonra 2.gün çatladı benim.biz 3 günü de değerlendirdik.önceden yapmak daha mantıklı yumurta çatlayana kadar spermler ulaşsın diye.sen bugün kesin çalış:)))

teşekkürler canım cevabın için.benm öyle ağrılarım olmuyor.ama değerlendireceğim şu birkaç günü...

Selam kizlar benim bata son 2 gun kaldi..offf sitresli.yaa ..bu ay belime sanci giriyor ama cok surmeden gidiyor..ama icimden bir his bu ayda olmadi diyor:18::26:

Selam kızlar;
Ben de az önce internetten ovulasyon testi sipariş ettim, Bu ay ben de deneyeceğim bakalım. Kızıma da yumurta takibiyle hamile kalmıştım, bu defa da ovulasyon testini deneyeceğim. Birbirimizin güzel haberlerini almak dileğiye. :KK49:

adetimin 19. günü progesteron baktım 12 çıktı ama adetin 16. gününden beri duphaston alıyordum acaba o yüzden mi yüksek çıktı yada ovülasyon mu oldu?aynı şey başına gelen varmı?

canım yanlış anlama benm soruş tarzım yanlışş olmuş doktor hala hamile adayısın diyince endişelndim oyüzden sana sormak istedim sen doktora gittinmi ne zman keseyi görürüz dedi ben hala korkuyorum boş gebelik falan olursa diye

Tatlım niye yanlış anlayayım ki öyle düşünme bende aklıma ne takılırsa sorarım arkadaşlara bi kere sana şunu söyliyeyim her dr farklıdır senin değerlerde gayet normal onlar ne olur ne olmaz çok heyecanlandırmıyorlar bizleri ondandır boş gebelik diyede kafanı yorma dua et bebişin sağlıklı sıhhatli doğsun allahtan bunu iste bende öyle yapıyorum eğer doğacağı varsa meleklerimizin biz kendimizi harap etsekte doğacaklar yoksada sürekli dinlensekte bi rengel çıkacaktır rabbim bizleri korusun amin sende rahat ol artık benim kızda öyle ikide bir kan vermekte yoktu o zamanlar tıp işte ilerliyor amaaaan takmaaa allah kerim:)

Hamiş bacılar sizlerde yerleşme kanaması oldumu acaba? Olduysa nekadar sürdü ? Bende tam adet olmam gereken günde ve dün iççamaşırımı kirletmeyen ancak peçeteye sildiğimde farkettiğim pembe bir lekelenme gördüm çok araştırdım yerleşme kanaması denen şeye benziyor yarın doktora gideceğiz. Ayrıyeten sarımtrak akıntılar mevcut oda sadece wc ye gittiğimde görüyorum yine çamaşırımı kirletmiyor :44:

Söylemeyi unutmuşum değer 2500 olunca keseyi görcez dedi dr canım ondan önce bebişi rahatsız etmemizin anlamı yokmuş görünmezmiş zaten.

X