Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

ayyy daha taze gelinsin maşallah:)ben evlendiğimde hiçbir şey bilmiyordum istediğm ay hamile kaldım farkına bile varmadım ama düşük oldu:KK43:şimdi kafaya çok takıyorum olmuyor..hamile kaldığımda yumurtlama günü falan hiçbir şey bilmiyordum öyle oldu şimdi kurt oldum ama hamile kalamıyorum:KK1:

bende bilmiyordum o da neymiş dedim bu siteden flan artık öğrendim sora sora haada eksiklerim var tabi ki :)) yavaş yavaş :)

canm adetin ne kadar geçti benmde adet günümde 470 di bugün 992 olmuş ::):)ama doktor hala bana hamile adayısın dedi:S

Canım değerler aynı olacak diye bişey yok :) ben 15 ekimde adet gördüm en son yani 23.gün sürüyor ortalama bir gün geçince kan verdim zaten 17 çıkmıştı bide dün verdik 190 olmuş hergün iki katı düşünürsem benim ilk değere göre normal yani dr da güzel dedi zaten ben pek değeri takmıyorum açıkçası benim yumurtlamam bile testte pek belli olmuyordu hatırlarsan.

...
Tamam, ovulasyonuna daha var vakit...
Testlerin fazla ise ve ovu testinde ilk döngün ise yapmaya devam edebilirsin, az ise 2 gün yapmayıp 13. gün tekrar başlamanı tavsiye edebilirim sana, sen bilirsin
:KK34:

Canım sen baya tecrübeli bir arkadaşa benziyorsun irtibatı koparmayalım:KK66: Burdaki arkadaşlarimin da yardımina ihtiyacı olacaktır. Tam da dediğin gibi düşündüm dün. Ovu testine yarın itibariyle başlıcam. Muhtemel ovu tarihim 17 si . Bakalım gorucez artık

kızlar acilen fikirlerinize ihtiyacım var...pazar öğlen ilk kez silik çıktı ovü.testi. pzt.oldukça koyuydu ama diğer çizgiyi geçmedi.ben de bugün daha da koyulaşacak diye beklerken tekrar silik çıktı.şimdi ben kaçırdım mı yumurtlamayı.dün öğlendi çift çizgi.bugün akşama kadar yumurtlamam biter mi?

kızlar acilen fikirlerinize ihtiyacım var...pazar öğlen ilk kez silik çıktı ovü.testi. pzt.oldukça koyuydu ama diğer çizgiyi geçmedi.ben de bugün daha da koyulaşacak diye beklerken tekrar silik çıktı.şimdi ben kaçırdım mı yumurtlamayı.dün öğlendi çift çizgi.bugün akşama kadar yumurtlamam biter mi?

Canım eğer diğer çizgi ile eş ise yumurtalama olmuştur. Bildiğim kadarıyla 2 - 3 gün sürüyor bence çalışmalara devam et inş. olur Rabbim gönlüne göre versin canım benim..

Canım eğer diğer çizgi ile eş ise yumurtalama olmuştur. Bildiğim kadarıyla 2 - 3 gün sürüyor bence çalışmalara devam et inş. olur Rabbim gönlüne göre versin canım benim..

amin canım.inşallah senden de pazar günü güzel haberler alırız.güzel haberler umudumuzu arttırıyor.

amin canım.inşallah senden de pazar günü güzel haberler alırız.güzel haberler umudumuzu arttırıyor.

Amin canım hepimizin inş. bebişi olur :) Ümidimizi hiç kaybetmeyelim zaten ne zaman bitti desek hep bi kapı açılıyor önümüze eğer benim bu iki ay içinde olmassa aşılama yaptıracağım inş. ona gerek kalmadan gelir bebeğimmmm

X