Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

ben ilk hamileliğimi göğüslerimden anlamıştım çok ince bi sızı vardı ve ayrıca göğüs damarlarım çok belirginleşmişti ve uç kısmı koyulaşıp hassaslaşmıştı. inşallah bebiş geliyodur adet tarihin geçmiş miydi

Göğüslerim baya şişti canm eşim de söyluyor. Adet günüm dundu normalde. Bugün kahvemsi bir akıntım geldi. Görucez artık anyayi konyayi:))

Sen ne diyorsun yaaa hemde nasıllll bi sevinç oluyor zaten bende güvenmiyorum ama o heves varyaaa keşke yapmasaydım aklımdan çıkmıyor zati zırt pırt ikinci çizgi çıkıyor bak edet olayım inanki atıcam labg... marka gebelik testi ama eğer bebiş varsada bu kadar erken gösterdiği için tebrik edeceğim:))) rabbim seninde kalbine göre versin inş.

Saol canim tesekkurler senin gebe testlerin labo mu bende siparis vermeyi dusunuyordum bi senin sonuclari beklim o zaman eger bu test bizimle kafa buluyorsa almim o zaman

arkadaşlar merhaba adetime 3 gün kaldı çok gerginim.bu defa adet günüm geçmeden test yapmayacağım.. erken dönemde stres oluyorum. geçen ay kimyasal gebelik yaşadım ve bu defa aynı strese dayanamam..bu ay da gebe değilmişim gibi hissediyorum.rabbim hayırlısını versin hepimiz için

Rabbim insaAllah bu ay gercek manada mutlu eder seni canim hersey gonlunce olsun

EY ALEMLERİ yoktan var eden RABBİM biz aciz ve zavalli kullarin olarak ellerimizi acip yalvariyoruz, bize istemek sanada vermek yakisir ALLAH'im yalvariyorum RABBİM gonlumuzu yarali kucagimizi bos birakma bizimde evimizi senlendir yuzumuzu guldur isteyen butun kullarinada bizede ummet icin faylasi olacak hayirli ve saglikli evlatlar nasib eyle AMİİİNNNN

Bu duaya bi amin yakisir heralde kizlar hep birlikte amin diyelimki belki birimizin gonulde duasi hepimizin mutluluguna vesile olur

ey alemleri yoktan var eden rabbim biz aciz ve zavalli kullarin olarak ellerimizi acip yalvariyoruz, bize istemek sanada vermek yakisir allah'im yalvariyorum rabbim gonlumuzu yarali kucagimizi bos birakma bizimde evimizi senlendir yuzumuzu guldur isteyen butun kullarinada bizede ummet icin faylasi olacak hayirli ve saglikli evlatlar nasib eyle amiiinnnn

bu duaya bi amin yakisir heralde kizlar hep birlikte amin diyelimki belki birimizin gonulde duasi hepimizin mutluluguna vesile olur

aminnnnnnnnnnn :KK16:

Evet canm prodictor. Ben yurtdışındayim burda bayram sadece acil açık. Beklicem adetim gelmezse tekrar test yaparım. Sen regl oldun mu bu arada?

Oldum çok zor oldu ama geldi. İnşallah sen hamilesindir ya. Ben bu ay bana olana inanamıyorum hala. Predictore çok güveniyodum meğer çok kişiyi yanıltmış.

EY ALEMLERİ yoktan var eden RABBİM biz aciz ve zavalli kullarin olarak ellerimizi acip yalvariyoruz, bize istemek sanada vermek yakisir ALLAH'im yalvariyorum RABBİM gonlumuzu yarali kucagimizi bos birakma bizimde evimizi senlendir yuzumuzu guldur isteyen butun kullarinada bizede ummet icin faylasi olacak hayirli ve saglikli evlatlar nasib eyle AMİİİNNNN

Bu duaya bi amin yakisir heralde kizlar hep birlikte amin diyelimki belki birimizin gonulde duasi hepimizin mutluluguna vesile olur

amiiiiin ecmain....

Canim ovilasyon testinde t cizgisi c den koyu yada ayni renkte olursa muhtemelen 24-36 saat icinde yumurtan catlicak demektir yani pozitif gecerlidir bide yumurtlama ve yumurtanin catlamasi bence ayni sey ama dr.um bana yumurtlamissin dediginde yumurta olgunlasmis demek istemisdi ama ben catlama olmus sanmistim

cvbın için teşekkürler cnm...
hımm yani koyu olduğu zaman yumurtladığın anlamına geliyoo ve 24 36 saat içindede çatlayacak demek oluyo. peki bu çatlayan yumurta bir gün canlı kalıyomuş sanırım doğru mu :)

ya öyle tabi canım kesinlikle ama işte elimde değil tutamıyorum kendimi her ay aynı şeyler offf...

Inci tanem..canim..kendini uzup.sagligini zedeleme.rabbim.buyuk.her.zaman.hayirlisi.ise.nasip eyle rabbim diyorum.demekki.zamani.var.ben.hayirli olucaksa.10 yil sonra olsa.yine bisey diyemem.cunku ben hayirlisi olcaksa.nasip eyle.rabbim diyorum.muhammet ummetimizin.nesillerinden.nesiller nasip eylesin rabbim bize insallah.canim benim.

ey alemleri yoktan var eden rabbim biz aciz ve zavalli kullarin olarak ellerimizi acip yalvariyoruz, bize istemek sanada vermek yakisir allah'im yalvariyorum rabbim gonlumuzu yarali kucagimizi bos birakma bizimde evimizi senlendir yuzumuzu guldur isteyen butun kullarinada bizede ummet icin faylasi olacak hayirli ve saglikli evlatlar nasib eyle amiiinnnn

bu duaya bi amin yakisir heralde kizlar hep birlikte amin diyelimki belki birimizin gonulde duasi hepimizin mutluluguna vesile olur

amııııınnnnn rabbım cemı cumlemızın ınsallahhh.

Saol canim tesekkurler senin gebe testlerin labo mu bende siparis vermeyi dusunuyordum bi senin sonuclari beklim o zaman eger bu test bizimle kafa buluyorsa almim o zaman

Öncelikle duana koooooocaman amin diyorum evet canım labg... markaydı fiyatını uygun buldum aldım ama sen alma batı bekleyeyim diyorum belkide iyidir öyle alırsın canım.

$DSC_1738.jpg
arkadaşlar testlerim böyle 15.günü çizgi bile çıkmadı sonra 16. günü yani (dün) gördüğünüz gibi epey koyulaştı ama tam koyulaşmadı
bugünde 17, günü onun resmi yok çünkü ikinci çizgi yine çoook silik çıktı.
niye böyle bigün var bigün yok. başına böyle birşey gelen var mı? hiç yumurtlama akıntısı falanda yok . sinir oldum lütfen biri fikir verebilir mi?

Son düzenleme:
kızlar aranızda adaçayı veya soğan kürü uygulayan oldu mu kolay hamilelik için .adaçayı da yumurtanın kalitesini arttırıyormuş dün burda bi yerde okumuştum.bi de meryem otu o da aynı şekilde doğumu kolaylaştırmanın yanı sıra hamile kalma üzeründe etkisi varmış dün aktara gittim kapalıydı sorucaktım var mı diye adaçayı da evde tek poşetlik olanlardan var acaba onlar fayda etmez mi ki ?evde kendimizin mi demlemesi gerekir bilen var mı :26:

ay bi de bu ay ilk defa ovulasyon testi kullanıcam ya adetim düzensizleşiyor galiba ya bugun 10, günüm hala kahverengi akıntım geliyor başlarkende iki üç gün geldi bitti şimdi tekrar lekeler off şansıma yaa

arkadaşlar benim tavsiyem kafanıza göre kür uygulamayın. bu soğan kürü nedeniyle düşük yapanları biliyorum. her bünyeye iyi gelmiyor.
aman dikkat..

arkadaşlar ben hepimize dua ediyorum ama hayırlısını diliyorum hep. allah tez zamanda hayırlısı ve sağlıklısıyla kucaklarımızı doldurur inş.

Eki Görüntüle 844952
arkadaşlar testlerim böyle 15.günü çizgi bile çıkmadı sonra 16. günü yani (dün) gördüğünüz gibi epey koyulaştı ama tam koyulaşmadı
bugünde 17, günü onun resmi yok çünkü ikinci çizgi yine çoook silik çıktı.
niye böyle bigün var bigün yok. başına böyle birşey gelen var mı? hiç yumurtlama akıntısı falanda yok . sinir oldum lütfen biri fikir verebilir mi?

testte ya da uygulamada bir sıkıntı olabilir mi ? Bu şekilde çıkmaması gerek. silikten koyuya ,en koyusuna ve en sonunda da siliğe doğru gitmesi gerek..
ama başka arkadaşlardan da bilgi alalım...

testte ya da uygulamada bir sıkıntı olabilir mi ? Bu şekilde çıkmaması gerek. silikten koyuya ,en koyusuna ve en sonunda da siliğe doğru gitmesi gerek..
ama başka arkadaşlardan da bilgi alalım...

ya valla sanırım gariplik bende :KK43: 2 aydır adet düzenimde bozuldu 40 güne çıktı. doktora gidiyorum östrojenin düşmüş falan mevsimseldir bekle biraz dedi

X